Ψυχαγωγία

Το "μέντιουμ" που προέβλεψε τα νούμερα τηλεθέασης για Χατζηαδάμου-Καραντώνη

Τι κι αν εσείς αγαπημένε αναγνώστη και αγαπημένη αναγνώστρια επιμένετε οτι δεν υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να προβλέψουν το μέλλον και να γνωρίζουν εκ των προτέρων τί επιφυλάσσει για τον καθένα η μοίρα, το ριζικό και η τύχη. Η εφημερίδα "Η Μάχη" βρήκε τον τρόπο να αποδείξει σε όλους όσοι είναι δύσπιστοι, επικριτικοί ή προκατειλημμένοι απέναντι σε μέντιουμ, αστρολόγους, καφετζούδες και χαρτορίχτρες, πόσο λάθος είναι! 

Η εβδομαδιαία στήλη της συγκεκριμένης εφημερίδας με τον τίτλο "Γλωσσοκοπανιές", γνωρίζει πριν απο την προβολή των εκπομπών "Όσο υπάρχουν τραγούδια" στον Alpha Κύπρου και "Παραδοσιακή βραδιά" στο Sigma, το αποτέλεσμα των μετρήσεων τηλεθέασης που διενεργεί καθημερινά η εταιρεία AGB...

Αναρωτιέστε πως είναι αυτό δυνατόν? Δημοσιεύμα που κυκλοφόρησε την Παρασκευή 19 Ιανουαρίου, μία ημέρα πριν απο την προβολή των εν λόγω εκπομπών, κάνει λόγο για "κόντρα" μεταξύ των παρουσιάστριων των δύο εκπομπών Βασιλικής Χατζηαδάμου και Άντρης Καραντώνη και δίνει μάλιστα τη νίκη στην κυρία Καραντώνη και με "σχετική άνεση".

Τα αυριανά νέα, μετατράπηκαν σε χθεσινά απο την εφημερίδα "Η Μάχη", συνοδευόμενα με πικρόχολα σχόλια εναντίον της Βασιλικής Χατζηαδάμου, η οποία σύμφωνα με τις "Γλωσσοκοπανιές", δεν ενδιαφέρεται και πολύ για τα νούμερα τηλεθέασης που έκανε η πρεμιέρα της νέας της εκπομπής στον Αlpha Κύπρου, καθώς απότερος της στόχος είναι να επιστρέψει στο κρατικό κανάλι. Εξ ού, όπως ισχυρίζεται, και η στήριξη στην υποψηφιότητα Νίκου Ανασταδιάδη για την Προεδρια της Δημοκρατίας.

αντρη

Για του λόγου το αληθές, στην παρακάτω φωτογραφία θα δείτε το πρωτοσέλιδο της εφημερίδας στο οποίο πάνω και δεξιά αναγράφει οτι διανέμεται δωρεάν για την περίοδο 19-26 Ιανουαρίου 2018. Κυκλοφόρησε δηλαδή, μία ημέρα πριν απο την προβολή της εκπομπης της Βασιλικής Χατζηαδάμου στον Alpha Κύπρου...

αντρη

Μέχρι στιγμής δεν γνωρίζουμε εάν πρόκειται για γκάφα ή λάθος απο την πλευρά της εφημερίδας. Όπως και να χει πάντως, εάν ποτέ χάσετε κάτι και θέλετε να το βρείτε ή απλώς θέλετε να μάθετε τα μελλούμενα και η καφετζού της γειτονιάς σας είναι απασχολημένη παρακολουθώντας το "Τατουάζ", μη διστάσετε να απευθυνθείτε στην εφημερίδα "Η Μάχη".

Που ξέρετε? Μπορεί οι "Γλωσσοκοπανιές" να μπορούν να σας εξυπηρετήσουν...

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου:Όλα όσα αποκάλυψε στο alphanews.live λίγο πριν την πρεμιέρα

Οι εκπλήξεις, τα συναισθήματά της αλλά και πού θα δει την πρώτη εκπομπή
20/01/2018 - 17:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βασιλική Χατζηαδάμου: Η συγκινητική έκπληξη στα γενέθλιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια "σβήνει" η αγαπημένη παρουσιάστρια;
29/08/2018 - 15:25

Ο Κάστανος προπονείται με κυπριακά τραγούδια και ακούει Χατζηαδάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον στο προπονητικό κέντρο της Γιουβέντους να ακούει κυπριακά
14/06/2018 - 14:30

H Άντρη Καραντώνη αποκάλυψε on air τα... κιλά της

Η παρουσιάστρια δηλώνει ακομπλεξάριστα το νούμερο που λέει η ζυγαριά της
21/03/2018 - 12:00

Ο Κυπριακός γάμος αναβιώνει αύριο το βράδυ στο "Όσο υπάρχουν τραγούδια"

Έθιμα που με τα χρόνια ξεχάστηκαν, θα ζωντανέψουν αύριο στις 21:15 στις οθόνες μας
16/03/2018 - 18:52

Η μητέρα της Άντρης Καραντώνη συγκινεί με τα λόγια της για τον αυτιστικό της γιο

Ο αδερφός της έχει σήμερα γενέθλια - Μητέρα και αδερφή του ευχήθηκαν δημόσια
03/03/2018 - 17:45

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για την Άντρη Καραντώνη

"'Η πιο δύσκολη στιγμή της ζωής μου ήταν.... όταν αρρώστησε η κόρη μου"
05/02/2018 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ