Ψυχαγωγία

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη για τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Παντελίδη

Δύο χρόνια συμπληρώθηκαν  από τον θάνατό του Παντελή Παντελίδη,  και με αφορμή την επέτειο του μοιραίου τροχαίου, η Μίνα Αρναούτη, το άτομο που "χρεώθηκε" από κάποιους τον θάνατο του τραγουδιστή θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα.

Διαβάστε επίσης: Παντελής Παντελίδης: Δύο χρόνια μετά, η φωνή του ηχεί ακόμα...

Η 31χρονη συνεπιβάτης του γνωστού τραγουδιστή, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό ένα tweet που της έκανε εντύπωση και το οποίο έγραφε:

«Αύριο υπό άλλες συνθήκες ο Παντελίδης θα μιλούσε σε κάνα Λιάγκα για το χέρι της Παναγίας που τον έβγαλε από τα συντρίμμια και θα αφιέρωνε το νέο του τραγούδι στον άγγελο που χάθηκε τόσο άδικα ...τη Μίνα...Αλλά δυστυχώς τη ζωή δεν τη γράφει ο Παπακαλιάτης!».

 

Image removed.

Η ίδια σχολίασε το εν λόγω tweet γράφοντας το ακόλουθο σχόλιο:

«Όπως κοίταζα το twitter εμφανίστηκε αυτό. Τώρα σκέφτομαι ότι στη ζωή όλα τα σενάρια είναι πιθανά. Δεν νιώθω όμως χαρούμενη... μπορεί να με τρόμαξε το σενάριο που διάβασα ,αλλά δεν με ικανοποίησε το σήμερα.. Είμαι άπληστη Θεέ μου; Ήθελα κι αυτός.......!!!».

Η ίδια δεν έμεινε μόνο σε αυτό, αφού λίγες ώρες αργότερα, ανέβασε ένα άρθρο - αφιέρωμα στον Παντελή Παντελίδη το οποίο της κέντρισε το ενδιαφέρον .

Το σχόλιο μια φίλης της κάτω από την ανάρτηση αυτή, έγινε η αφορμή να αποκαλύψει πως όταν θαυμαστές του Παντελή σχολιάζουν κάτω από τις αναρτήσεις της, η ίδια σβήνει τα σχόλια για να τους...εκνευρίσει.

ΜΙΝΑ

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: Ο ΣΚΑΙ της έστειλε εξώδικο αφού της έκοψε την εκπομπή

Το δημόσιο τρολάρισμα της ίδιας στον σταθμό αλλά και η αντίδραση της Ελεονώρας Μελέτη
20/02/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Αρναούτη: "Πόσο ακριβά πλήρωσα αυτή τη βόλτα;" (ΦΩΤΟ)

Η κρίση πανικού, το 14ο χειρουργείο και η φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο...
07/12/2018 - 16:03

Υπόθεση Παντελίδη: Η απάντηση της Αρναούτη μετά τις νέες εξελίξεις (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη αντίδραση και το σχόλιο όλο νόημα μετά την έκθεση των Κύπριων εμπειρογνωμόνων...
01/11/2018 - 09:57

Μίνα Αρναούτη:"Κάποιος άλλαξε την κατάθεση μου για να φανώ ψεύτρα"

Όσα δήλωσε για το μοιραίο βράδυ του δυστυχήματος και τον "πόλεμο" που δέχτηκε..
24/10/2018 - 15:40

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;