Ψυχαγωγία

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη για τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Παντελίδη

Δύο χρόνια συμπληρώθηκαν  από τον θάνατό του Παντελή Παντελίδη,  και με αφορμή την επέτειο του μοιραίου τροχαίου, η Μίνα Αρναούτη, το άτομο που "χρεώθηκε" από κάποιους τον θάνατο του τραγουδιστή θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα.

Διαβάστε επίσης: Παντελής Παντελίδης: Δύο χρόνια μετά, η φωνή του ηχεί ακόμα...

Η 31χρονη συνεπιβάτης του γνωστού τραγουδιστή, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό ένα tweet που της έκανε εντύπωση και το οποίο έγραφε:

«Αύριο υπό άλλες συνθήκες ο Παντελίδης θα μιλούσε σε κάνα Λιάγκα για το χέρι της Παναγίας που τον έβγαλε από τα συντρίμμια και θα αφιέρωνε το νέο του τραγούδι στον άγγελο που χάθηκε τόσο άδικα ...τη Μίνα...Αλλά δυστυχώς τη ζωή δεν τη γράφει ο Παπακαλιάτης!».

 

Image removed.

Η ίδια σχολίασε το εν λόγω tweet γράφοντας το ακόλουθο σχόλιο:

«Όπως κοίταζα το twitter εμφανίστηκε αυτό. Τώρα σκέφτομαι ότι στη ζωή όλα τα σενάρια είναι πιθανά. Δεν νιώθω όμως χαρούμενη... μπορεί να με τρόμαξε το σενάριο που διάβασα ,αλλά δεν με ικανοποίησε το σήμερα.. Είμαι άπληστη Θεέ μου; Ήθελα κι αυτός.......!!!».

Η ίδια δεν έμεινε μόνο σε αυτό, αφού λίγες ώρες αργότερα, ανέβασε ένα άρθρο - αφιέρωμα στον Παντελή Παντελίδη το οποίο της κέντρισε το ενδιαφέρον .

Το σχόλιο μια φίλης της κάτω από την ανάρτηση αυτή, έγινε η αφορμή να αποκαλύψει πως όταν θαυμαστές του Παντελή σχολιάζουν κάτω από τις αναρτήσεις της, η ίδια σβήνει τα σχόλια για να τους...εκνευρίσει.

ΜΙΝΑ

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: Ο ΣΚΑΙ της έστειλε εξώδικο αφού της έκοψε την εκπομπή

Το δημόσιο τρολάρισμα της ίδιας στον σταθμό αλλά και η αντίδραση της Ελεονώρας Μελέτη
20/02/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε ο γνωστός δημοσιογράφος και τα σχόλια της Μίνας Αρναούτη για την επίθεση
25/03/2018 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη στα κατεχόμενα ο διαβόητος καταζητούμενος Οσμάν Αϊντενίζ

Ήταν στη λίστα των 10 πιο περιζήτητων εγκληματιών στην Κύπρο της Βρετανίας

Σοβαρός τραυματισμός 56χρονου επιστάτη σε εργατικό ατύχημα στην Πάφο

Έπεσε από ύψος τριών μέτρων και διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους οι δυο 11χρονοι μαθητές

"Παρακολουθούνται από τους επί καθήκοντι παιδιάτρους", αναφέρει το Υπουργείο Υγείας
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Ο Ερντογάν σηκώθηκε και έφυγε ενώ μιλούσε ο Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανέστατη η ρήξη στις σχέσεις ΗΠΑ-Τουρκίας

Επίθεση Τραμπ στο Ιράν από το βήμα της Γενικής Συνέλευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε που προκάλεσε γέλια στους παρευρισκόμενους

Παραιτήθηκαν οι συνιδρυτές του Instagram

Νέα πρόκληση καλείται να αντιμετωπίσει η μητρική εταιρεία, το Facebook

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS