Ψυχαγωγία

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη για τα δύο χρόνια από τον θάνατο του Παντελίδη

Δύο χρόνια συμπληρώθηκαν  από τον θάνατό του Παντελή Παντελίδη,  και με αφορμή την επέτειο του μοιραίου τροχαίου, η Μίνα Αρναούτη, το άτομο που "χρεώθηκε" από κάποιους τον θάνατο του τραγουδιστή θέλησε να στείλει το δικό της μήνυμα.

Διαβάστε επίσης: Παντελής Παντελίδης: Δύο χρόνια μετά, η φωνή του ηχεί ακόμα...

Η 31χρονη συνεπιβάτης του γνωστού τραγουδιστή, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό ένα tweet που της έκανε εντύπωση και το οποίο έγραφε:

«Αύριο υπό άλλες συνθήκες ο Παντελίδης θα μιλούσε σε κάνα Λιάγκα για το χέρι της Παναγίας που τον έβγαλε από τα συντρίμμια και θα αφιέρωνε το νέο του τραγούδι στον άγγελο που χάθηκε τόσο άδικα ...τη Μίνα...Αλλά δυστυχώς τη ζωή δεν τη γράφει ο Παπακαλιάτης!».

 

Image removed.

Η ίδια σχολίασε το εν λόγω tweet γράφοντας το ακόλουθο σχόλιο:

«Όπως κοίταζα το twitter εμφανίστηκε αυτό. Τώρα σκέφτομαι ότι στη ζωή όλα τα σενάρια είναι πιθανά. Δεν νιώθω όμως χαρούμενη... μπορεί να με τρόμαξε το σενάριο που διάβασα ,αλλά δεν με ικανοποίησε το σήμερα.. Είμαι άπληστη Θεέ μου; Ήθελα κι αυτός.......!!!».

Η ίδια δεν έμεινε μόνο σε αυτό, αφού λίγες ώρες αργότερα, ανέβασε ένα άρθρο - αφιέρωμα στον Παντελή Παντελίδη το οποίο της κέντρισε το ενδιαφέρον .

Το σχόλιο μια φίλης της κάτω από την ανάρτηση αυτή, έγινε η αφορμή να αποκαλύψει πως όταν θαυμαστές του Παντελή σχολιάζουν κάτω από τις αναρτήσεις της, η ίδια σβήνει τα σχόλια για να τους...εκνευρίσει.

ΜΙΝΑ

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: Ο ΣΚΑΙ της έστειλε εξώδικο αφού της έκοψε την εκπομπή

Το δημόσιο τρολάρισμα της ίδιας στον σταθμό αλλά και η αντίδραση της Ελεονώρας Μελέτη
20/02/2018 - 12:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε ο γνωστός δημοσιογράφος και τα σχόλια της Μίνας Αρναούτη για την επίθεση
25/03/2018 - 12:22

Μίνα Αρναούτη: Η φωτογραφία με τον Παντελή Παντελίδη και η αντίδρασή της

Δύο χρόνια μετά μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία και δέχεται μηνύματα για το μοιραίο τροχαίο
24/03/2018 - 09:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κων/πολη: Ο Alpha συνάντησε Έλληνες που ζουν στην "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό συνεργείο κατέγραψε εικόνες συγκίνησης στον Πατριαρχικό Ναό Αγίου Γεωργίου

Λεμεσός: Υπό μερικό έλεγχο τέθηκε η πυρκαγιά στη Μονή

Στη μάχη με τις φλόγες ρίχθηκαν επίγεια και εναέρια μέσα

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις

Οι βαθμολογίες των υποψηφίων έχουν αναρτηθεί στη σελίδα του Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Επεισόδια και χημικά έξω από τα γραφεία των ΑΝΕΛ στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια πορείας διαμαρτυρίας πολιτών για τη συμφωνία των Πρεσπών

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του
Διεθνή

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

Ισχυρότερη, πλουσιότερη και δικαιότερη Τουρκία υπόσχεται ο Ερντογάν

"Δώσαμε μαθήματα δημοκρατίας σε όλο τον κόσμο"

Κων/πολη: Η παρουσία του Alpha προκάλεσε "θερμό" επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο υποστηρικτές του Ταγίπ Ερντογάν παραλίγο να "πιαστούν" στα χέρια

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ