Ψυχαγωγία

Μια μεγάλη μάχη για... λίγο μαλλί της γριάς! (ΦΩΤΟ)

Την ώρα που ολόκληρη η Ελλάδα και η Κύπρος καρναβαλίζονται στους ρυθμούς της σάμπα και του Que te la pongo, είναι και κάποιοι που περνούν μία...συνηθισμένη Κυριακή, μακριά από μάσκες και καρναβαλίστικες παρελάσεις.

Μεταξύ αυτών και η παρέα του "Mamma Mia", που βρισκεται τις τελευταίες μέρες στη Θεσσαλονίκη για περιοδεία.

Δέσποινα Βανδή, Μπέτυ Μαγγίρα, Μαριέλλα Σαββίδη, Αλέξανδρος Μπουρδούμης βγήκαν για καφέ σε γνωστή καφετέρια της πόλης, για απολαύσου την λιακάδα και να ξεκουραστούν λίγο, οριν τηνα αποψινή παράσταση που ανεβάζουν.

Το καφεδάκι μάλιστα δεν δίστασαν να το συνοδέυσουν και μαλλί της γριας, δίνοντας μάχη για το ποιος θα ...πρωτοφάει! 

Οι ίδιοι θέλησαν να το μοιραστούν με τους διαδικτυακούς τους φίλους, μέσα από τις φωτογραφίες που ανήρτησαν στον προσωπικό τους λογαριασμό στο Instagram, δείχνοντας μας πως παιρνούν εκείνοι την Κυριακή της Απόκριας.

MALLI GRIAS

Επόμενο άρθρο

Στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού χορεύει ολόκληρη η Λεμεσός

Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου και Μαριλένη Σταύρου καρναβαλίζονται...Λεμεσιανά!
18/02/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μοναδικός στόχος το «διπλό» στη Θεσσαλονίκη για τον Παναθηναϊκό

Την τρίτη εκτός έδρας φετινή τους νίκη ψάχνουν οι «πράσινοι»
30/11/2018 - 16:49

Επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας και της Θεσσαλονίκης (ΦΩΤΟ)

Ένταση στα μαθητικά συλλαλητήρια με κουκουλοφόρους, πέτρες, και χημικά
29/11/2018 - 14:27

Θεσσαλονίκη: Απεργία πείνας φοιτητών για την ανακήρυξη του ψευδοκράτους (ΦΩΤΟ)

Με πανό διαμαρτυρίας και αντίσκηνα έξω από του Τουρκικό προξενείο της πόλης
14/11/2018 - 15:07

Ανείπωτη τραγωδία μετά από σύγκρουση νταλίκας με βαν που μετέφερε μετανάστες

Ένα αγγελούδι τεσσάρων ετών έχασε τη ζωή του το μοιραίο βράδυ της Παρασκευής
10/11/2018 - 09:48

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η αποκάλυψη της γνωστής τραγουδίστριας και ο... Ντέμης
06/11/2018 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Ορφέας αποφασίζει να μιλήσει με την Ελένη ανοιχτά για όλους και για όλα!

Ο Άλκης και η Νάνσυ δέχονται πυροβολισμό... «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Ανατρεπτικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 22:15ΚΑΡΜΑ