Ψυχαγωγία

Mίνα Αρναούτη: Λύνει τη σιωπή της στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη(BINTEO)

Η Μίνα Αρναούτη "σπάει" τη σιωπή της στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη στον Αντώνη Σρόιτερ και τον Alpha Ελλάδος.

Η Μίνα θα μιλήσει για το μοιραίο ατύχημα, τη ζωή της μετά από αυτό, τον Παντελή της αλλά και τον πόλεμο της οικογένειας Παντελίδη στο πρόσωπό της. Δε θα διστάσει να αναφερθεί και στην άτυχη μάνα που έχασε το παιδί της δίνοντας της δικές της απαντήσεις.

Η ίδια δηλώνει

"Δεν έχω μετανιώσει για τίποτα και κανένα σχόλιο που έχω πει... Θεωρώ ότι δέχθηκα μεγάλο πόλεμο και απλά υπερασπίστηκα τον εαυτό μου" 

Το επεισόδιο θα προβληθεί την Τετάρτη. Δείτε το τρέιλερ και για πρώτη φορά την Μίνα αποφασισμένη και μπροστά από τις κάμερες να μην κάνει βήμα πίσω, στα θέλω της.

 

Επόμενο άρθρο

Τζώρτζια Παναγή:Με έχουν μπερδέψει για πρωταγωνίστρια αισθησιακών ταινιών-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα αποκάλυψε η αγαπημένη παρουσιάστρια και η προσποιήσεις εν ώρα "δράσης"
18/11/2017 - 16:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η... ανάκριση Μιτρέα από τον μικρό Μηνά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΑΕΛ δίνει συνέχεια στο Junior Reporter με τον Ρουμάνο αμυντικό να παίρνει σειρά
21/02/2018 - 12:01

Αδελφοί Αχτάρ: Από τις λίστες των most wanted, στις λίστες των top of the world

Αποκλειστική συνέντευξη: «Μας τιμά που κάναμε φυλακή για το θεσμό της οικογένειας»
16/02/2018 - 16:43

Μ. Αντωνίου για ΑΠΟΕΛ, τους χορευτές και ποιος για Survivor (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αποκαλύψεις» από τον Κύπριο άσο του ΑΠΟΕΛ, σε συνέντευξη που παραχώρησε
15/02/2018 - 15:42

Νίκος Αναστασιάδης: Ορατός ο κίνδυνος διχοτόμησης, όσο μένει στάσιμο το Κυπριακό

Δήλωσε εκ νέου ότι δεν τίθεται θέμα εγκατάλειψης των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας
10/02/2018 - 13:29

Αναστάσιος Ράμμος: "Έχω φάει ξύλο από τον μπαμπά μου και του έχω ρίξει κιόλας"

"Έχω μείνει τρεις μέρες άστεγος..." - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο τραγουδιστής
09/02/2018 - 12:08

Στο Euronews, η πρώτη συνέντευξη Αναστασιάδη μετά την επανεκλογή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα όσα ανέφερε για Κυπριακό, οικονομία, Σκόπια και το νέο κυβερνητικό σχήμα
06/02/2018 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Cyprus Friendship Programme: 'Άνθρωποι ενωμένοι, σε πατρίδα μοιρασμένη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Γνωρίστε το πρόγραμμα που φέρνει κοντά Ελληνοκύπριους και Τουρκοκύπριους

Τέλεσαν εικονικό γάμο με γυναίκα, που πάσχει απο νοητική υστέρηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρία πρόσωπα, δύο Ελληνοκύπριους και έναν αλλοδαπό

Παραλίμνι: Εγκατέλειψε την τραυματισμένη σύζυγο του, μετά απο τροχαία σύγκρουση

Πήγε μόνη της στο νοσοκομείο, όπου διαγνώστηκε οτι υπέστη κρανιοεγκεφαλική κάκωση
Ελλάδα

Επίθεση του «Ρουβίκωνα» στα γραφεία της Novartis στη Μεταμόρφωση

'Εσπασαν με βαριοπούλα φυλάκιο και τζαμαρίες, ενώ πέταξαν και κόκκινες μπογιές

Εξάρχεια: Επιθέσεις με μολότοφ εναντίον αστυνομικών

Έγιναν προσαγωγές τριών ατόμων, τα οποία αργότερα αφέθηκαν ελεύθερα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

"Κόλαση" πυρός στο Λέστερ (ΒΙΝΤEO&ΦΩΤΟ)

Έκρηξη και πυρκαγιά σε πολυώροφο κτίριο στην καρδιά της βρετανικής πόλης

Show προπαγάνδας απο τον Ερντογάν, με "θύμα" 6χρονο κοριτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το έντυσαν με στρατιωτική στολή και τον μπορντό μπερέ των ειδικών δυνάμεων της Τουρκίας

Περιοδεία Ζαν Κλοντ Γιούνκερ σε έξι χώρες των Δυτικών Βαλκανίων

Σκοπός, η ενθάρρυνση των κυβερνήσεων στην ευρωπαϊκή στρατηγική για τη διεύρυνση της ΕΕ

tv news

Η Χριστίνα αρχίζει να εργάζεται ως κομπάρσος....Ο Φώτης θα δει το επεισόδιο...

Και όλα εκεί ανατρέπονται...Πως θα αντιδράσει και γιατί; Δευτέρα:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα κάνει απόπειρα αυτοκτονίας!H Νικόλ αναστατωμένη τηλεφωνεί κρυφά στον Άλεξ

Ο οποίος φτάνει άμεσα στο Λονδίνο! Η μοιραία συνάντηση... Δευτέρα:Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/02/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ