Ψυχαγωγία

Aν μου το έκανε αυτό ο Εφραίμ θα του έλεγα...τί μασκαραλίκια είναι αυτά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο συζήτησης για την "ερωτική εξομολόγηση" που έκανε ο Σάκης Τανιμανίδης μέσω Instagram στην Χριστίνα Μπόμπα, αναφέρθηκε στο γεγονός δείχνοντας την αντίθεση της για την πράξη αυτή αλλά και πόσο παράξενο το θεωρεί.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Έχω μια απορία, όταν σου λείπει ο σύντροφος σου, το λες στο Instagram ή τον παίρνεις τηλέφωνο; Μου φαίνεται λίγο κάπως. Δηλαδή αν πεθυμούσα τώρα τον Γιώργο, θα τον ποστάρω στο Ινσταγκραμ και να του πω "αγάπη μου, μου έλειψες γύρνα πίσω;" Αν ο Γιώργος, το έκανε αυτό το πράγμα θα τον έπαιρνα τηλέφωνο και θα του έλεγα "Τί είναι αυτά τα καραγκιοζιλίκια;" Εμένα δεν με εκφράζει.

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τις ερωτικές εξομολογήσεις on air.

Επόμενο άρθρο

O Δήμος Λακατάμιας ετοιμάζει εφαρμογή για τα κινητά

Οι Δημότες θα ενημερώνονται για τα διάφορα θέματα του Δήμου μέσω της νέας εφαρμογής
14/03/2018 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί"
13/06/2018 - 16:35

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σπάνιο σύνδρομο που είχε η κόρη της, οι ζήλιες, και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια
11/06/2018 - 17:29

Η μικρή Μελίνα έκανε το πρώτο της μπάνιο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εξόρμηση της πανέμορφης οικογένειας στην παραλία και η αντίδραση της μικρής Μελίνας
11/06/2018 - 16:17

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Γελούσε όλο το θέατρο μαζί μου..."(BINTEO)

Πρόσωπο με πρόσωπο με τον φόβο της - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στον αέρα της εκπομπής της
07/06/2018 - 15:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εθνική στρατηγική για ανάπτυξη ορεινών κοινοτήτων Τροόδους (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίτροπος ορεινών κοινοτήτων διορίστηκε ο Γιαννάκης Παπαδούρης

Ομοίωμα "Νοράτλας": Θα τοποθετηθεί στον Τύμβο Μακεδονίτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφτασε και θα συναρμολογηθεί από αξιωματούχους της Ελληνικής Αεροπορίας

Τραγωδία στο Λιοπέτρι: 57χρονη εντοπίστηκε νεκρή σε πισίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο σύζυγός της επιχείρησε να την ανασύρει από το νερό, αλλά γλίστρησε και υπέστη κάταγμα
Ελλάδα

Διορία για να απολογηθεί μέχρι τις 20 Ιουνίου, στον Μπαρμπαρούση

Ο πρώην βουλευτής της Χρυσής Αυγής, κάνει λόγο για ατυχείς εκφράσεις

Σε αναπηρικό καρότσι βγήκε απο το νοσοκομείο ο Δημήτρης Κουφοντίνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεταφέρθηκε στις φυλακές Κορυδαλλού για να λάβει την 48ωρη άδεια που ζήτησε

Κοτζιάς για συμφωνία με πΓΔΜ: «Παίρνουν ρίσκο, γιατί μας εμπιστεύονται»

Ο Έλληνας Υπ. Εξωτερικών υπογράμμισε τη σημασία συμβιβασμού για την αλλαγή του ονόματος
Διεθνή

Γκουτέρες: Τα παιδιά δεν πρέπει να χωρίζονται από τους γονείς τους

«Η ενότητα των οικογενειών πρέπει να προφυλαχθεί» συμπλήρωσε ο γενικός γραμματέας του ΟΗΕ

Die Welt: To επιτελικό σχέδιο του Ερντογάν

"Η Τουρκία αντιλαμβάνεται δήθεν ως νόμιμο συμφέρον της τη διεκδίκηση γκρίζων ζωνών"

tv news

Το καλοκαίρι πλησιάζει και η Χριστίνα παθαίνει και πάλι πανικό με τα κιλά της!

Με τη βοήθεια του Φώτη μπαίνει σε πρόγραμμα αδυνατίσματος...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας κρατάει την Άννα,ψάχνοντας την τέλεια στιγμή για να κάνει την κίνηση...

Τατιάνα και Γρηγόρης κάνουν έφοδο στο σπίτι των απαγωγέων... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ