Ψυχαγωγία

Aν μου το έκανε αυτό ο Εφραίμ θα του έλεγα...τί μασκαραλίκια είναι αυτά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο συζήτησης για την "ερωτική εξομολόγηση" που έκανε ο Σάκης Τανιμανίδης μέσω Instagram στην Χριστίνα Μπόμπα, αναφέρθηκε στο γεγονός δείχνοντας την αντίθεση της για την πράξη αυτή αλλά και πόσο παράξενο το θεωρεί.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Έχω μια απορία, όταν σου λείπει ο σύντροφος σου, το λες στο Instagram ή τον παίρνεις τηλέφωνο; Μου φαίνεται λίγο κάπως. Δηλαδή αν πεθυμούσα τώρα τον Γιώργο, θα τον ποστάρω στο Ινσταγκραμ και να του πω "αγάπη μου, μου έλειψες γύρνα πίσω;" Αν ο Γιώργος, το έκανε αυτό το πράγμα θα τον έπαιρνα τηλέφωνο και θα του έλεγα "Τί είναι αυτά τα καραγκιοζιλίκια;" Εμένα δεν με εκφράζει.

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τις ερωτικές εξομολογήσεις on air.

Επόμενο άρθρο

O Δήμος Λακατάμιας ετοιμάζει εφαρμογή για τα κινητά

Οι Δημότες θα ενημερώνονται για τα διάφορα θέματα του Δήμου μέσω της νέας εφαρμογής
14/03/2018 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

66χρονος παρίστανε οδηγό της Formula 1 στον αυτοκινητόδρομο

Τον τσάκωσε η Αστυνομία - Δείτε με πόσα έτρεχε σε ώρα αιχμής

Λάρνακα: Ισόγειο πολυκατοικίας καταστράφηκε ολοσχερώς από πυρκαγιά

Την πυρκαγιά αντελήφθη τυχαία από Αξιωματικό της Πυροσβεστικής που ήταν στη περιοχή

Έφεση από τη Νομική Υπηρεσία για την ποινή "χάδι" σε παιδεραστή

Έπειτα από την αντίδραση κομμάτων και οργανώσεων
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Παράνομη η Γερμανία λέει το ΔΕΕ για έλεγχο διαβατηρίων στα λεωφορεία

Κατά το Δικαστήριο αυτό που κάνει η Γερμανία απαγορεύεται

Στρασβούργο: Πλατεία "φάντασμα" η Κλεπέρ (ΦΩΤΟΣ)

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας...

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 17:40DEAL