Ψυχαγωγία

Aν μου το έκανε αυτό ο Εφραίμ θα του έλεγα...τί μασκαραλίκια είναι αυτά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο συζήτησης για την "ερωτική εξομολόγηση" που έκανε ο Σάκης Τανιμανίδης μέσω Instagram στην Χριστίνα Μπόμπα, αναφέρθηκε στο γεγονός δείχνοντας την αντίθεση της για την πράξη αυτή αλλά και πόσο παράξενο το θεωρεί.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Έχω μια απορία, όταν σου λείπει ο σύντροφος σου, το λες στο Instagram ή τον παίρνεις τηλέφωνο; Μου φαίνεται λίγο κάπως. Δηλαδή αν πεθυμούσα τώρα τον Γιώργο, θα τον ποστάρω στο Ινσταγκραμ και να του πω "αγάπη μου, μου έλειψες γύρνα πίσω;" Αν ο Γιώργος, το έκανε αυτό το πράγμα θα τον έπαιρνα τηλέφωνο και θα του έλεγα "Τί είναι αυτά τα καραγκιοζιλίκια;" Εμένα δεν με εκφράζει.

Δείτε όλα όσα δήλωσε για τις ερωτικές εξομολογήσεις on air.

Επόμενο άρθρο

O Δήμος Λακατάμιας ετοιμάζει εφαρμογή για τα κινητά

Οι Δημότες θα ενημερώνονται για τα διάφορα θέματα του Δήμου μέσω της νέας εφαρμογής
14/03/2018 - 15:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλά για τον μπαμπά-Γιώργο Εφραίμ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευαισθησία στην κόρη του και η ...πρώτη μέρα στο σχολείο!
22/09/2018 - 11:27

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Η Βίσση διαψεύδει δια στόματος Αριστοτέλους ότι κατεβαίνει ευρωβουλευτής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η είδηση, η διάψευση, η κόντρα και η αποστομωτική απάντηση!
11/09/2018 - 19:33

Λύγισε στον αέρα της εκπομπής η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απίστευτη ιστορία που συγκίνησε την παρουσιάστρια
10/09/2018 - 20:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Σ’ ευχαριστώ γιατί τίμησες τη στολή και τον όρκο που έδωσες"

Σε κλίμα συγκίνησης η Αστυνομία αποχαιρέτησε τον Ανώτερο Αστυνόμο Αντώνη Παπακωνσταντίνου

Τοκογλύφος έκανε τη ζωή 26χρονου ... μαρτύριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 28χρονος ύποπτος βρίσκεται αντιμέτωπος με 15 σοβαρά αδικήματα

Σε επαφή Λευκωσία - Αιγυπτιακό ΥΠΕΞ για απελευθέρωση των ψαράδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Βίντεο ντοκουμέντο καταγράφει τη στιγμή που το τουρκικό σκάφος προσεγγίζει το ψαροκάϊκο
Ελλάδα

Δίωξη για ανθρωποκτονία σε κοσμηματοπώλη που σκότωσε επίδοξο ληστή

Το περιστατικό συνέβη χθες το απόγευμα στην πλατεία Ομονοίας, στην Αθήνα

Νεκρός σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα ο Κυριάκος Γριβέας

Επί σειρά ετών υπήρξε μέλος της Κεντρικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας

Υπό μερικό έλεγχο η πυρκαγιά σε κτίριο στο Μοναστηράκι

Προληπτικά και λόγω των καπνών απομακρύνθηκαν 10 άνθρωποι
Διεθνή

Ιστορική συμφωνία υπέγραψαν Βατικανό και Κίνα

Αφορά αποκλειστικά τη θρησκεία και όχι την αποκατάσταση των διπλωματικών σχέσεων

H ισχυρότερη ηρωίδα του CMU επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη (BINTEO)

Την Captain Marvel υποδύεται η βραβευμένη με Όσκαρ Μπρι Λάρσον

Ένα βήμα πριν την ανακάλυψη του ναυαγίου του θρυλικού "Endeavour" (BINTEO)

To πλοίο έχει ένδοξο παρελθόν καθώς καπετάνιος ήταν ο Τζέϊμς Κουκ

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/09/2018 - 06:00SLAM