Ψυχαγωγία

"Μου σπάνε τα νεύρα όταν μου λένε για το "Κωνσταντίνου & Ελένης. Δεν μπορώ άλλο"

Καλεσμένος στην εκπομπή Splash βρέθηκε ο γνωστός ηθοποιός Σπύρος Μπιμπίλας, ο οποίος μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πώς αντιδρά όταν του μιλάνε στο δρόμο για τον ρόλο που είχε υποδυθεί στο "Κωνσταντίνου και Ελένης".

Α

Ο ίδιος ανέφερε χαρακτηριστικά:

"Έκανα έναν άστεγο στην "Ελεύθερη βούληση", θα το έχετε δει ίσως στο youtube, και όσοι δεν το έχουν δει, να το δουν, την "Ελεύθερη βούληση". Είναι μια σπουδαία ταινία μικρού μήκους που έχει πάρει και πολλά βραβεία, που κάνω έναν άστεγο που πεθαίνει στο Γκάζι. Όσοι με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε για το “"Κωνσταντίνου και Ελένης" και μου σπάνε τα νεύρα… Δεν μπορώ άλλο… Όταν μου λένε μόνο αυτό, είναι σαν να έχω παίξει ένα επεισόδιο στη ζωή μου κι έχω παίξει 160 σίριαλ. Όταν μου λέει κάποιος "αχ, το Κωνσταντίνου και Ελένης, το φυστικάκι Αιγίνης", λέω άνοιξε το youtube και δες την Ελεύθερη Βούληση. Αυτό απαντάω σε όλους...", είπε χαρακτηριστικά.

 

Επόμενο άρθρο

Aκόμα και η Barbie έχει.... κυτταρίτιδα! (ΦΩΤΟ)

Η πιο διάσημη κούκλα στον κόσμο ξεφεύγει από τη τέλεια φιγούρα και γίνεται πιο ανθρώπινη
14/08/2018 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φωτίου: Θα αναζητηθούν αγνοούμενοι από το βομβαρδισμό στην Αθαλάσσα

Στο κοιμητήριο Κωνσταντίνου και Ελένης θα συνεχιστεί η αναζήτηση
21/08/2018 - 16:53

Τέλος στη διαμάχη Μπιμπίλα - Λιάγκα. Τα βρήκαν εξωδικαστικά, πλήρωσε ο Λιάγκας

Ο παρουσιαστής ζήτησε συγγνώμη και αποζημίωσε τον ηθοποιό δίνοντας ένα χρηματικό ποσό
16/01/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανατροπή στην υπόθεση απόπειρας φόνου στον Λυθροδόντα

Η Αστυνομία προχώρησε και στη σύλληψη του 26χρονου που δέχτηκε την επίθεση

Αυτοί καταζητούνται για υποθέσεις κλοπών στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά την βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό τους

Oστά Ε/κ αγνοούμενου εντοπίστηκαν σε πηγάδι στην κατεχόμενη Σίντα

Ο Νέστορας Νέστορος εξέφρασε την ελπίδα να συνεχιστούν τα ευρήματα της ΔΕΑ
Ελλάδα

Χειροπέδες σε Ελληνίδα για τρομοδέμα στην Γερμανίδα Καγκελάριο Άνγκελα Μέρκελ

Ταυτοποιήθηκαν τα αποτυπώματα της στο αντικείμενο που περιείχε εκρηκτικό μηχανισμό

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο
Διεθνή

Ερντογάν: Μια μέρα οι τρομοκράτες θα στρέψουν τα όπλα τους εναντίον σας

Πυρά εναντίον των κρατών - μελών της ΕΕ, εξαπέλυσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Ορατή από το διάστημα η καταστροφή στην Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

Η ΝΑSA κατέγραψε εικόνα της καμένης γης από το πέρασμα της φονικής πυρκαγιάς

Στήριξη στη Σαουδική Αραβία για το φόνο Κασόγκι εξέφρασε ο Τραμπ

Ξεκαθάρισε ότι η CIA δεν έχει στη διάθεση της "τίποτα απόλυτα βέβαιο"

tv news

Ο Κωστής προσπαθεί να αποδείξει πως αξίζει μια ευκαιρία να βγει έξω με εγγύηση..

Η μόνη του ελπίδα για να απελευθερωθεί,η Έλλη..«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS