Ψυχαγωγία

"Μου σπάνε τα νεύρα όταν μου λένε για το "Κωνσταντίνου & Ελένης. Δεν μπορώ άλλο"

Καλεσμένος στην εκπομπή Splash βρέθηκε ο γνωστός ηθοποιός Σπύρος Μπιμπίλας, ο οποίος μεταξύ άλλων, αποκάλυψε πώς αντιδρά όταν του μιλάνε στο δρόμο για τον ρόλο που είχε υποδυθεί στο "Κωνσταντίνου και Ελένης".

Α

Ο ίδιος ανέφερε χαρακτηριστικά:

"Έκανα έναν άστεγο στην "Ελεύθερη βούληση", θα το έχετε δει ίσως στο youtube, και όσοι δεν το έχουν δει, να το δουν, την "Ελεύθερη βούληση". Είναι μια σπουδαία ταινία μικρού μήκους που έχει πάρει και πολλά βραβεία, που κάνω έναν άστεγο που πεθαίνει στο Γκάζι. Όσοι με σταματάνε στο δρόμο και μου λένε για το “"Κωνσταντίνου και Ελένης" και μου σπάνε τα νεύρα… Δεν μπορώ άλλο… Όταν μου λένε μόνο αυτό, είναι σαν να έχω παίξει ένα επεισόδιο στη ζωή μου κι έχω παίξει 160 σίριαλ. Όταν μου λέει κάποιος "αχ, το Κωνσταντίνου και Ελένης, το φυστικάκι Αιγίνης", λέω άνοιξε το youtube και δες την Ελεύθερη Βούληση. Αυτό απαντάω σε όλους...", είπε χαρακτηριστικά.

 

Επόμενο άρθρο

Aκόμα και η Barbie έχει.... κυτταρίτιδα! (ΦΩΤΟ)

Η πιο διάσημη κούκλα στον κόσμο ξεφεύγει από τη τέλεια φιγούρα και γίνεται πιο ανθρώπινη
14/08/2018 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φωτίου: Θα αναζητηθούν αγνοούμενοι από το βομβαρδισμό στην Αθαλάσσα

Στο κοιμητήριο Κωνσταντίνου και Ελένης θα συνεχιστεί η αναζήτηση
21/08/2018 - 16:53

Τέλος στη διαμάχη Μπιμπίλα - Λιάγκα. Τα βρήκαν εξωδικαστικά, πλήρωσε ο Λιάγκας

Ο παρουσιαστής ζήτησε συγγνώμη και αποζημίωσε τον ηθοποιό δίνοντας ένα χρηματικό ποσό
16/01/2018 - 10:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Ευδοκία Αντωνίου το νέο θύμα της ασφάλτου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε θανατηφόρο εξελίχθηκε το τροχαίο ατύχημα στη Λεμεσό

Αυστηρότερα μέτρα παραχώρησης υπηκοότητας από την ΕΕ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κύπρο η Ευρωπαία Επίτροπος Δικαιοσύνης Βέρα Γιούροβα
Ελλάδα

Συνελήφθη 58χρονος Ρομά μετά τον εντοπισμό 22χρονης σε άθλια κατάσταση

Τι ανέφερε στην κατάθεση της η νεαρή και τι ερευνά η Αστυνομία

Ανεμιστήρας οροφής αποκόπηκε και έπεσε πάνω σε παιδιά

Δύο μαθητές τραυματίστηκαν και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο - Διαμαρτύρονται οι γονείς

Άρχισε η αποσυμφόρηση του κέντρου φιλοξενίας της Μόριας

Η διαδικασία αναμένεται να ολοκληρωθεί μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Μέι: "Αδιέξοδο οι διαπραγματεύσεις με την ΕΕ για το Brexit"

Ζήτησε από τα κράτη-μέλη να σεβαστούν το δημοψήφισμα του Ιουνίου 2016

Κομισιόν: Στα €150 δις ο ανείσπρακτος ΦΠΑ

Ο Πιέρ Μοσκοβισί καλεί τα Κράτη Μέλη σε αναμόρφωση του συστήματος ΦΠΑ στην ΕΕ

Επίθεση με μαχαίρι σε Στέγη Φροντίδας της Νέας Υόρκης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμένα πέντε άτομα, μεταξύ τους τρία βρέφη - Συνελήφθη η ύποπτη

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/09/2018 - 06:00SLAM