Ψυχαγωγία

Μπαμπάς για τρίτη φορά έγινε ο Ευθύμιος Δίπλαρος

Η οικογένεια του Ευθύμου Δίπλαρου, του βουλευτή του ΔΗΣΥ, όσο πάει και μεγαλώνει.

Το καινούριο μέλος της οικογένειας είναι ένα υγιέστατο αγοράκι, το οποίο έφερε στον κόσμο η Αργυρώ Ροτσίδου, σύζυγος του Ευθύμιου Δίπλαρου.

Το ζευγάρι έκανε γνωστό τον ερχομό του παιδιού τους, μέσω του προσωπικού λογαριασμού του βουλευτή στο Twitter, ανεβάζοντας την πιο κάτω φωτογραφία από το μαιευτήριο.

Ο Ευθύμιος, είναι ευτυχισμένος μπαμπάς τριών αγοριών πλέον, αφού έχει ήδη άλλα δύο αγόρια, έγραψε τα πιο κάτω λόγια:


«Μόλις ήρθε στον κόσμο η νέα μας αγάπη ο Μαρίνος!! Αργυρώ μου, σε ευχαριστώ και σε λατρεύω #χαζομπαμπάς #ευτυχισμένος».
 

Επόμενο άρθρο

Μια συναυλία προς τιμήν του Βασίλη Μιχαηλίδη, 100 χρόνια από τον θάνατό του

Μια υπέροχη βραδιά με µελοποιηµένη ποίηση από τον Λάρκο Λάρκου
12/10/2017 - 12:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θοδωρής Μαραντίνης - Σίσσυ Χρηστίδου στα νεαρά ζευγάρια: "Μην παντρευτείτε"

Τα λόγια αγάπης, ο πετυχημένος γάμος, το τρίτο παιδί, η κοινή εκπομπή και η Eurovision
30/04/2018 - 17:34

Έγκυος στο τρίτο της παιδί η Κέιτ Χάντσον! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την απίστευτη αντίδραση της οικογένειας της όταν μαθαίνει το φύλο του μωρού
07/04/2018 - 12:17

Γιατί ο πρίγκιπας Ουίλιαμ δεν θέλει να γεννήσει δίδυμα η Κέιτ Μίντλετον;

Τα προβλήματα ύπνου και όλα όσα δήλωσε λίγο πριν το ερχομό του τρίτου τους παιδιού
14/02/2018 - 08:30

Γρηγόρης Γκουντάρας – Ναταλί Κακκαβά:Πώς πέρασαν οικογενειακώς την 28η Οκτωβρίου

Οι φωτογραφίες τους από την χθεσινή μέρα και οι "σπόντες" για τρίτο παιδί στην οικογένεια
29/10/2017 - 09:37

Έγκυος στο τρίτο της παιδί η Κέιτ Μίντλετον, χαρές στα ανάκτορα του Μπάκιγχαμ!

Ο Πρίγκιπας Ουίλιαμ και η σύζυγός του Κέιτ περιμένουν το τρίτο τους παιδί
04/09/2017 - 12:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ