Ψυχαγωγία

Μπραντ Πιτ - Αντζελίνα Τζολί: Η νέα εξέλιξη στο διαζύγιο τους!

Στις 4 Δεκεμβρίου το πρώην ζευγάρι θα δώσει το παρόν του στο δικαστήριο

Όλο και πλησιάζει η μέρα του μεγάλου δικαστηρίου όπου θα δοθεί η μεγάλη μάχη ανάμεσα στον Μπραντ Πιτ και την Αντζελίνα Τζολί για την επιμέλεια των παιδιών τους.

Όπως είχε γίνει γνωστό από τον δικηγόρο του 54χρονου ηθοποιού, ο Μπραντ Πιτ έχει περισσότερες πιθανότητες να «κερδίσει» την μάχη και την επιμέλεια των παιδιών αφού η κακή συμπεριφορά της Τζολί ήταν αποτέλεσμα να χάσει «πόντους». Ωστόσο φαίνεται ότι η νέα εξέλιξη ίσως κάνει την μάχη ανάμεσα στο πρώην ζευγάρι πιο εύκολη. Ο δικηγόρος David T. Pisarra ανέφερε ότι υπάρχει η πιθανότητα τα μεγαλύτερα παιδιά τους Maddox και ο Pax να μπορούν να επιλέξουν μόνα τους με ποιον από τους δυο θέλουν να μείνουν.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι όσα και να γραφτούν η μεγάλη απόφαση για την επιμέλεια των έξι παιδιών τους θα παρθεί από το δικαστήριο στις 4 Δεκεμβρίου.

Επόμενο άρθρο

Ένα "Υφαντουργείο" για...καφέ και διάβασμα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πως ένα υφαντουργείο, στην καρδιά της Λευκωσίας, έγινε Λέσχη Βιβλίου
16/11/2018 - 14:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο λόγος που η Τζολί συμβιβάστηκε με τον Πιτ για την κηδεμονία των παιδιών τους!

Η ηθοποιός σκέφτηκε λογικά για το καλό των παιδιών της...
13/12/2018 - 15:58

Η Αντζελίνα Τζολί θα γίνει... ραδιοφωνική παραγωγός!

Η εκπομπή που θα αναλάβει και όλες οι λεπτομέρειες...
28/11/2018 - 14:40

Η επιμέλεια των παιδιών στον Μπραντ Πιτ; Τα νέα δεδομένα στη μάχη με την Τζολί

Οι τελευταίες εξελίξεις και η λάθος συμπεριφορά της ηθοποιού που ίσως της στοιχίσει..
09/11/2018 - 12:08

Μπραντ Πιτ–Αντζελίνα Τζολί: Στο δικαστήριο για τη μεγάλη «μάχη»

Η επιμέλεια των παιδιών, το προγαμιαίο συμβόλαιο και η ημερομηνία του πρώτου δικαστηρίου..
07/11/2018 - 10:30

Η Αντζελίνα Τζολί θα γίνει για έβδομη φορά ... μαμά - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η είδηση που δεν περίμενε κανείς και η επιθυμία της ηθοποιού
04/11/2018 - 15:01

Αντζελίνα Τζολί: Επιδιώκει επανασύνδεση με τον Μπραντ Πιτ!

Η Αντζελίνα θέλει πίσω τον Μπραντ και η αντίδραση του ηθοποιού..
30/10/2018 - 12:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ