Ψυχαγωγία

Νίκος Οικονομόπουλος: «Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου»

Ο Νίκος Οικονομόπουλος επέστρεψε στη νυχτερινή ζωή της Αθήνας με μια επιτυχημένη πρεμιέρα. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης  παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ooh la la» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χαρακτηριστικό που τον εξοργίζει περισσότερο στους ανθρώπους αλλά και για το νέο επαγγελματικό βήμα της συντρόφου του, Ευαγγελίας Αραβανή.

Ο Νίκος Οικονομόπουλος ανέφερε ότι το ψέμα είναι το χαρακτηριστικό που τον ενοχλεί περισσότερο και ιδιαίτερα όταν γράφονται «ψευδή» δημοσιεύματα γι’ αυτόν.

 Με προσβάλλει να γράφουν ψέμματα για μένα. Αν είσαι μάγκας έλα πες το μπροστά μου. Μην πας από πίσω μου. Τα κοριτσάκια με αντρική φορεσιά

Αναφορικά με τη σύντροφο του δήλωσε:

Φυσικά και θα δω την Ευαγγελία Αραβανή.  Γιατί να είμαι αυστηρός μαζί της, τι είμαι, μπαμπάς της; Εξαρτάται πώς το εννοεί ο καθένας. Για μένα σημαίνει να είσαι ευθύς και αν είσαι άντρας να είσαι άντρας. Αυτό δεν σημαίνει πως ένας άντρας -που πολλές φορές γράφουν- χτυπάει, βαράει το χέρι στο τραπέζι. Αυτά είναι καραγκιοζιλίκια, δεν είναι σοβαρά πράγματα.

Επόμενο άρθρο

Άντρεα Κυριάκου:Παίζει με τον γιο της και μας δείχνει το..." κόλλημα"της(ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον μικρό Λαμπρινό και οι στιγμές μαζί του
22/10/2018 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευαγγελία Αραβανή:«Με κατέτασσαν στην κατηγορία όμορφη ίσoν γλάστρα»

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ευκαιρία ζωής...
31/10/2018 - 09:17

Ευαγγελία Αραβανή: «Με τον Νίκο έχουμε μια φυσιολογική σχέση»

Όσα δήλωσε για τον Νίκο Οικονομοπουλο, τις φήμες γάμου αλλά και την απόκτηση ενός παιδιού…
29/10/2018 - 10:16

Ευαγγελία Αραβανή-Νίκος Οικονομόπουλος: Ποζάρουν αγκαλιά! (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο τους και η φωτογραφία που μοιράστηκε η Κατερίνα Καινούργιου..
28/10/2018 - 10:22

Νίκος Οικονομόπουλος-Ευαγγελία Αραβανή: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η μεγάλη απόφαση, η κοινή ζωή και η αποκάλυψη για το ποιος μαγειρεύει στο σπίτι…
27/10/2018 - 17:17

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Ο λουλουδοπόλεμος από θαυμάστρια και ο backstage καυγάς

Η Ευαγγελία Αραβανή εν εξάλλω καταστάσει παρακολουθoύσε το φλερτ στον σύντροφό της
27/05/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατώντας με τη "Mollii" στο Ειδικό Σχολείο Αγ. Σπυρίδωνα στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη στολή ρομποτικής που δίνει ελπίδα σε παιδιά με κινητικά προβλήματα

Αύριο ανοίγει τις πύλες του για το κοινό το "Nicosia Mall" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες από το εσωτερικό του μεγαλύτερου εμπορικού κέντρου στην Κύπρο

Διασηλωμένος στο Νοσοκομείο Λευκωσίας 22χρονος μετά από τροχαίο (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκρούστηκε με διπλοκάμπινο που οδηγούσε 69χρονος κοντά στην έξοδο της Παρεκκλησιάς
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ