Ψυχαγωγία

Ντάνος: Εναντιώνεται στις "αρπαχτές" στα μαγαζιά και μιλά για τον αληθινό Γιώργο

O Γιώργος Αγγελόπουλος ή άλλως Ντάνος όπως έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό, έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μετά από πολύ καιρό και για πρώτη φορά σε έντυπη μορφή (Πρώτο Θέμα). Ο ίδιος μεταξύ άλλων μίλησε για τους αληθινούς λόγους που μπήκε στο Survivor, τον ρόλο των χρημάτων στη ζωή του αλλά και για τις "αρπαχτές" των συμπαικτών του σε νυχτερινά μαγαζιά.

Συγκεκριμένα είπε:

Εγώ έχω το δικό μου σκεπτικό, τη δική μου κρίση για τα πράγματα. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κρίνω τι κάνουν οι πρώην συμπαίκτες μου. Θα σου πω όμως ότι δεν μπήκα στο Survivor μόνο για τα 100.000 ευρώ ή επειδή αντιμετώπιζα κάποιο οικονομικό πρόβλημα, όπως είχε ακουστεί. Ούτε πήγα στο παιχνίδι επειδή δεν υπήρχε ζωή για μένα έξω. Επίσης, ποτέ δεν θα εξαφανιζόμουν από την οικογένεια μου, για πέντε μήνες, για τα λεφτά.

"Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου.Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές"

ρςτγφτγ

Αυτό που σκέφτηκα ήταν ότι μέσα από αυτό θα μπορούσε να ανοίξουν πόρτες που θα με βοηθούσαν στα επαγγελματικά μου. Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου. Ναι συμμετείχα και για τα 100.000 ευρώ. Ήταν ένας από τους λόγους. Σε καμία περίπτωση όμως δεν το έκανα μόνο για τα χρήματα. Οπότε και μετά το Survivor δεν θα έκανα ποτέ κάτι μόνο για τα χρήματα.

Όσο για τις αρπαχτές που κάνουν οι συμπαίκτες του;

Είναι κάτι που δεν με εκφράζει. Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές, που σίγουρα μπορούν να σου αποφέρουν σεβαστά ποσά.Δεν μου αρέσουν τα εφήμερα πράγματα.

 

Επόμενο άρθρο

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Με αγκαλιά ένα σίδερο σε ρόλο Μαίρης Παναγιωταρά(ΦΩΤΟ)

Eίναι η Μαίρη Παναγιωταρά της κυπριακής showbiz και το χαίρεται!!!
12/08/2017 - 21:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η επιστροφή της Χριστιάνας Αριστοτέλους για χάρη του Ντάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

To μήνυμα του Γιώργου Αγγελόπουλου στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
18/10/2017 - 15:49

Πρίαμος, Ντάνος, Τορναρίτης και Συλλούρης... by night (ΦΩΤΟ)

O Ντάνος και Μάριος Πρίαμος σε νυχτερινή έξοδο στη Λευκωσία με... εκλεκτή παρέα
15/10/2017 - 12:30

Ντάνος: Το ταξίδι στην Κύπρο, η συνάντηση με Συλλούρη και τα ξενύχτια με Πρίαμο

Ο νικητής στο Survivor στην Κύπρο, Γι.ωργος Αγγελόπουλος στο νησί μας
14/10/2017 - 12:09

Η πράξη ανθρωπίας του Γιωργου Αγγελόπουλου στον μικρό Βαγγέλη που μας συγκίνησε

Ακολουθώντας το παράδειγμα του Μάριου Πρίαμου βρέθηκε στο πλευρό του μικρού καρκινοπαθή
15/09/2017 - 10:57

Ντάνος - Ευριδίκη Βαλαβάνη:Ξανά μαζί... διασκέδαζαν όλη τη νύχτα(ΦΩΤΟ - ΒΙΝΤΕΟ)

Η κοινή τους έξοδο και τα πειράγματα τους μετά από καιρό και πρώτη φορά δημόσια
08/09/2017 - 10:01

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος στο πρώτο του επίσημο διαφημιστικό μας έχει ξετρελάνει

Δείτε τον να πασαλείβεται με αντηλιακό και να ποζάρει για την πρώτη του επίσημη διαφήμιση
23/08/2017 - 11:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γιώργος Σολέας: Πέρασε το μεγαλύτερο μέρος της ζωής του, παλεύοντας με 152 κιλά

Ο ρατσισμός που βίωσε στην παιδική ηλικία και ο αγώνας για να χάσει το περιττό βάρος

Στη φυλακή για εννέα χρόνια 37χρονος μετά από επεισοδιακή σύλληψη

Προσέκρουσε σε οχήματα, κουβαλούσε ποσότητα ναρκωτικών και επιτέθηκε σε μέλος της ΥΚΑΝ

Απάντηση Ιωνά στις "υποψίες" Μέση για παρέμβαση στις ανακρίσεις για οικονομία

"Ας αφήσουμε το θέμα εκτός των μικροπολιτικών συζητήσεων ενόψει Προεδρικών εκλογών"
Ελλάδα

Νεκρή 32χρονη, πάνω απο το μνήμα του αρραβωνιαστικού της

Στυγερό έγκλημα με δεκατέσσερις μαχαιριές, στο Δεύτερο Νεκροταφείο Αθηνών

Eπεισόδια έξω απο θέατρο στη Θεσσαλονίκη, με πρωταγωνιστή τον πατήρ Κλεομένη

Δείτε τα βίντεο απο τη δράση του πιο "μάχιμου" ιερέα της Ελλάδας, που έχουν γίνει viral

Τσίπρας: Οι βασικοί στόχοι της επίσκεψης στις ΗΠΑ επιτεύχθηκαν

«Υπήρξε η ευρύτατη δυνατή στήριξη και υποστήριξη της Ελλάδας»
Διεθνή

Τουρκία: Παραιτήθηκε οικονομικός σύμβουλος του προέδρου Ερντογάν

Δεν μπήκε σε λεπτομέρειες σχετικά με τους λόγους της παραίτησής του

Απειλές Ερντογάν ότι ανά πάσα στιγμή μπορεί να κλείσει τα σύνορα με το Ιράκ

"Εχουμε κλείσει πλήρως τον εναέριο χώρο μας για την περιφερειακή κυβέρνηση στο βόρειο Ιράκ

Το Σάββατο η απόφαση για την αναστολή ή μη της αυτονομίας της Καταλονίας

Αν συνεχίσουν να εμποδίζουν το διάλογο θα κηρύξουμε ανεξαρτησία λέει ο Πουτζντεμόν

tv news

«Kόκκινο Νυφικό» Δείτε την Πέμπτη στις 22:10 σε ένα νέο επεισόδιο

Η έρευνα για τους τρεις φόνους βρίσκεται σε εξέλιξη,με τους γαμπρούς να κυνηγούν τον Όμηρο
Alpha TV Κύπρου

«Το τατουάζ» Δείτε την Πέμπτη στις 21:15 στο νέο επεισόδιο

Ο Ορφέας,προσπαθώντας να ξεφύγει απ’ τους εφιάλτες του,φεύγει για τα Μετέωρα με την Ελένη.
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/10/2017 - 19:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ