Ψυχαγωγία

Ντάνος: Εναντιώνεται στις "αρπαχτές" στα μαγαζιά και μιλά για τον αληθινό Γιώργο

O Γιώργος Αγγελόπουλος ή άλλως Ντάνος όπως έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό, έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μετά από πολύ καιρό και για πρώτη φορά σε έντυπη μορφή (Πρώτο Θέμα). Ο ίδιος μεταξύ άλλων μίλησε για τους αληθινούς λόγους που μπήκε στο Survivor, τον ρόλο των χρημάτων στη ζωή του αλλά και για τις "αρπαχτές" των συμπαικτών του σε νυχτερινά μαγαζιά.

Συγκεκριμένα είπε:

Εγώ έχω το δικό μου σκεπτικό, τη δική μου κρίση για τα πράγματα. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κρίνω τι κάνουν οι πρώην συμπαίκτες μου. Θα σου πω όμως ότι δεν μπήκα στο Survivor μόνο για τα 100.000 ευρώ ή επειδή αντιμετώπιζα κάποιο οικονομικό πρόβλημα, όπως είχε ακουστεί. Ούτε πήγα στο παιχνίδι επειδή δεν υπήρχε ζωή για μένα έξω. Επίσης, ποτέ δεν θα εξαφανιζόμουν από την οικογένεια μου, για πέντε μήνες, για τα λεφτά.

"Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου.Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές"

ρςτγφτγ

Αυτό που σκέφτηκα ήταν ότι μέσα από αυτό θα μπορούσε να ανοίξουν πόρτες που θα με βοηθούσαν στα επαγγελματικά μου. Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου. Ναι συμμετείχα και για τα 100.000 ευρώ. Ήταν ένας από τους λόγους. Σε καμία περίπτωση όμως δεν το έκανα μόνο για τα χρήματα. Οπότε και μετά το Survivor δεν θα έκανα ποτέ κάτι μόνο για τα χρήματα.

Όσο για τις αρπαχτές που κάνουν οι συμπαίκτες του;

Είναι κάτι που δεν με εκφράζει. Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές, που σίγουρα μπορούν να σου αποφέρουν σεβαστά ποσά.Δεν μου αρέσουν τα εφήμερα πράγματα.

 

Επόμενο άρθρο

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Με αγκαλιά ένα σίδερο σε ρόλο Μαίρης Παναγιωταρά(ΦΩΤΟ)

Eίναι η Μαίρη Παναγιωταρά της κυπριακής showbiz και το χαίρεται!!!
12/08/2017 - 21:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους έφυγε και ο Ντάνος ξεκίνησε τα γυρίσματα στον καναπέ της(ΦΩΤΟ)

Για ποιο λόγο βρέθηκε ο Αγγελόπουλος στο Με αγάπη Χριστιάνα εν απουσία της παρουσιάστριας
11/07/2018 - 11:00

Άκης Πετρετζίκης και Γιώργος Αγγελόπουλος κάτι.... μαγειρεύουν! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η πρόταση για συνεργασία, το νέο εστιατόριο και η διαμάχη τους για την κλεμμένη συνταγή
01/06/2018 - 10:16

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

Γιώργος Αγγελόπουλος: Mετά την τηλεόραση ανεβαίνει και στο θεατρικό σανίδι!

To μεγάλο "ναι" που του έδωσε το εισιτήριο για τον.... κόσμο του θεάτρου
24/05/2018 - 15:05

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου - Ντάνος: Η συνάντησή τους και η selfie(ΦΩΤΟ)

Όσα έγραψε η παρουσιάστρια και ο λόγος που βρέθηκαν μαζί
18/04/2018 - 14:02

Γ. Αγγελόπουλος: Που επένδυσε τα λεφτά που κέρδισε από το παιχνίδι επιβίωσης;

Όλα όσα είπε για τη ζωή του μακριά από τη Σκιάθο,το σπίτι στη Γλυφάδα και το... ξενοδοχείο
15/04/2018 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πληρώθηκε να φέρει αυτοκίνητο από το εξωτερικό αλλά έγινε "καπνός"

Στη σύλληψη ενός 36χρονου προχώρησε η Αστυνομία για την υπόθεση

Συνεδριάζουν και αποφασίζουν μέτρα οι εκπαιδευτικοί

Καμία απάντηση στην πρόσκληση του Υπουργείου Παιδείας για συνάντηση

Με ρόπαλο και μεθυσμένος νεαρός στην Πάφο

Δεν σταμάτησε σε έλεγχο αστυνομικού και ακολούθησε κυνηγητό
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

Aπαγγέλθηκαν κατηγορίες σε βάρος του συνεργάτη του Εμανουέλ Μακρόν

Νέα πολιτική κρίση για τον Γάλλο Πρόεδρο μετά τις βιαιότητες στενού συνεργάτη του

Παραιτήθηκε η "Λύκαινα" από το Καλό Κόμμα της Τουρκίας

Εύχεται καλή επιτυχία στους υποψήφιους ενόψει εκλογικού συνεδρίου

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 11:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ