Ψυχαγωγία

Ντάνος: Εναντιώνεται στις "αρπαχτές" στα μαγαζιά και μιλά για τον αληθινό Γιώργο

O Γιώργος Αγγελόπουλος ή άλλως Ντάνος όπως έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό, έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μετά από πολύ καιρό και για πρώτη φορά σε έντυπη μορφή (Πρώτο Θέμα). Ο ίδιος μεταξύ άλλων μίλησε για τους αληθινούς λόγους που μπήκε στο Survivor, τον ρόλο των χρημάτων στη ζωή του αλλά και για τις "αρπαχτές" των συμπαικτών του σε νυχτερινά μαγαζιά.

Συγκεκριμένα είπε:

Εγώ έχω το δικό μου σκεπτικό, τη δική μου κρίση για τα πράγματα. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κρίνω τι κάνουν οι πρώην συμπαίκτες μου. Θα σου πω όμως ότι δεν μπήκα στο Survivor μόνο για τα 100.000 ευρώ ή επειδή αντιμετώπιζα κάποιο οικονομικό πρόβλημα, όπως είχε ακουστεί. Ούτε πήγα στο παιχνίδι επειδή δεν υπήρχε ζωή για μένα έξω. Επίσης, ποτέ δεν θα εξαφανιζόμουν από την οικογένεια μου, για πέντε μήνες, για τα λεφτά.

"Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου.Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές"

ρςτγφτγ

Αυτό που σκέφτηκα ήταν ότι μέσα από αυτό θα μπορούσε να ανοίξουν πόρτες που θα με βοηθούσαν στα επαγγελματικά μου. Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου. Ναι συμμετείχα και για τα 100.000 ευρώ. Ήταν ένας από τους λόγους. Σε καμία περίπτωση όμως δεν το έκανα μόνο για τα χρήματα. Οπότε και μετά το Survivor δεν θα έκανα ποτέ κάτι μόνο για τα χρήματα.

Όσο για τις αρπαχτές που κάνουν οι συμπαίκτες του;

Είναι κάτι που δεν με εκφράζει. Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές, που σίγουρα μπορούν να σου αποφέρουν σεβαστά ποσά.Δεν μου αρέσουν τα εφήμερα πράγματα.

 

Επόμενο άρθρο

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Με αγκαλιά ένα σίδερο σε ρόλο Μαίρης Παναγιωταρά(ΦΩΤΟ)

Eίναι η Μαίρη Παναγιωταρά της κυπριακής showbiz και το χαίρεται!!!
12/08/2017 - 21:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Αγγελόπουλος γυμνάζεται και ξετρελαίνει τον γυναικείο πληθυσμό

O Nτάνος ποζάρει..... ανάποδα και ρίχνει το Instagram
12/12/2017 - 17:20

O Ντάνος μιλά για την σχέση του με τη Ντορέττα και το... εσώρουχό του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψαν στον Χάρη Παπαθεοχάρους και στην κάμερα του Alpha
29/11/2017 - 17:10

Τελικά θα συνεργαστεί ή όχι ο Γιώργος Αγγελόπουλος με τον Οίκο Dior;

Δείτε την ανακοίνωση του οίκου, μετά το βίντεο που δημοσίευσε ο Ντάνος στο Instagram
31/10/2017 - 10:22

«Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ», παραδέχτηκε ο Γιώργος Αγγελόπουλος στον Λούη

Η Κυπριακή ομάδα που ήρθε για να παίξει, ο τελικός με τον Μάριο Πρίαμο, και οι "Ντανίτσες"
28/10/2017 - 14:07

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι χθες για τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ποια ήταν η δυσκολότερη μέρα της ζωής του, και πως βλέπει τον εαυτό του σε 5 χρόνια;
28/10/2017 - 09:04

Χριστιάνα Αριστοτέλους και Ντάνος σε συνάντηση-έκπληξη (ΦΩΤΟ - ΒΙΝΤΕΟ)

Πού και για ποιο λόγο συνάντηθηκε η αγαπημένη παρουσιάστρια με τον Ντάνο
24/10/2017 - 15:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειρόφρενο για δύο ώρες από τους οδηγούς ταξί Λάρνακας-Λευκωσίας την Τετάρτη

Διαμαρτύρονται για την παράνομη δραστηριότητα εταιριών στο αεροδρόμιο

Έρχονται βροχές λίγο πριν τα Χριστούγεννα

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες μέρες

Βόλτα με 21 γραμμάρια κάνναβη έκανε 18χρονος στη Λάρνακα

Ανακόπηκε για έλεγχο και συνελήφθη από την Αστυνομία
Ελλάδα

Τραγωδία στην Ελλάδα: Τρεις νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία

Απεγκλωβίστηκαν άλλα οκτώ άτομα που είχαν βγει στα μπαλκόνια να σωθούν

Κοτζιάς: Μεγάλη η απήχηση των ελληνικών διπλωματικών πρωτοβουλιών

Συνάντησή με τον επίτροπο αρμόδιο για την ευρωπαϊκή πολιτική γειτονίας Γιόχανες Χαν

Άλλοι 1.265 πρόσφυγες και μετανάστες τον Δεκέμβριο

Στη Λέσβο πέρασαν 600 άτομα, στη Χίο 460 και στη Σάμο 507
Διεθνή

Επίθεση αυτοκτονίας με πολλαπλές απώλειες στο Πακιστάν

Στόχος Χριστιανική εκκλησία - Νεκροί οι δράστες

Οι βασικοί πρωταγωνιστές στη νέα κυβέρνηση συνασπισμού της Αυστρίας

Συνεργασία με το ακροδεξιό Κόμμα των Ελευθέρων έκανε ο Κούρτς

Χιλή: Δύο νεκροί και οκτώ αγνοούμενοι από κατολίσθηση λάσπης

Ισχυρές βροχοπτώσεις πλήττουν τo χωριό Βίλα Σάντα Λουσία

tv news

Απειλητικά τηλεφωνήματα προς το σπίτι του Σάββα και της Λυδίας...

Η Λυδία αποφασίζει να πάρει τα παιδιά και να φύγει... Νέο Επεισόδιο Το Σόϊ Σου στις 19:30
Alpha TV Κύπρου

Ο Χριστόδουλος Μαρτάς μας μιλάει για τον έρωτα και η Αλεξία Αναστασίου

Κάνει αυτοκριτική και μιλά για όλα... Σαββατοκύριακο στις 16:00 Cup Of Joy (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/12/2017 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ