Ψυχαγωγία

Ντάνος: Εναντιώνεται στις "αρπαχτές" στα μαγαζιά και μιλά για τον αληθινό Γιώργο

O Γιώργος Αγγελόπουλος ή άλλως Ντάνος όπως έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό, έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μετά από πολύ καιρό και για πρώτη φορά σε έντυπη μορφή (Πρώτο Θέμα). Ο ίδιος μεταξύ άλλων μίλησε για τους αληθινούς λόγους που μπήκε στο Survivor, τον ρόλο των χρημάτων στη ζωή του αλλά και για τις "αρπαχτές" των συμπαικτών του σε νυχτερινά μαγαζιά.

Συγκεκριμένα είπε:

Εγώ έχω το δικό μου σκεπτικό, τη δική μου κρίση για τα πράγματα. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κρίνω τι κάνουν οι πρώην συμπαίκτες μου. Θα σου πω όμως ότι δεν μπήκα στο Survivor μόνο για τα 100.000 ευρώ ή επειδή αντιμετώπιζα κάποιο οικονομικό πρόβλημα, όπως είχε ακουστεί. Ούτε πήγα στο παιχνίδι επειδή δεν υπήρχε ζωή για μένα έξω. Επίσης, ποτέ δεν θα εξαφανιζόμουν από την οικογένεια μου, για πέντε μήνες, για τα λεφτά.

"Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου.Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές"

ρςτγφτγ

Αυτό που σκέφτηκα ήταν ότι μέσα από αυτό θα μπορούσε να ανοίξουν πόρτες που θα με βοηθούσαν στα επαγγελματικά μου. Είχα ένα ένστικτο ότι ήταν η στιγμή μου. Ναι συμμετείχα και για τα 100.000 ευρώ. Ήταν ένας από τους λόγους. Σε καμία περίπτωση όμως δεν το έκανα μόνο για τα χρήματα. Οπότε και μετά το Survivor δεν θα έκανα ποτέ κάτι μόνο για τα χρήματα.

Όσο για τις αρπαχτές που κάνουν οι συμπαίκτες του;

Είναι κάτι που δεν με εκφράζει. Είναι αντίθετες στο σκεπτικό μου οι αρπαχτές, που σίγουρα μπορούν να σου αποφέρουν σεβαστά ποσά.Δεν μου αρέσουν τα εφήμερα πράγματα.

 

Επόμενο άρθρο

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Με αγκαλιά ένα σίδερο σε ρόλο Μαίρης Παναγιωταρά(ΦΩΤΟ)

Eίναι η Μαίρη Παναγιωταρά της κυπριακής showbiz και το χαίρεται!!!
12/08/2017 - 21:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είχες και στο Survivor αντηλιακή Ντάνο;

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ποζάροντας με το μαγιό του βάζει αντηλιακή και μας "συμβουλεύει"
17/08/2017 - 11:41

Ντάνος: Η sexy φωτογράφηση και η συνέντευξή του στο κρεβάτι...(ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχω καταφέρει να πάω στο πατρικό μου μιας και είναι περικυκλωμένο από κόσμο"
15/08/2017 - 15:22

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μας κατέπληξε για ακόμα μια φορά με την αντίδραση του

Κάθε φορά το κοινό του δείχνει την αγάπη του και αυτός τους το ανταποδίδει με κάθε τρόπο
23/07/2017 - 16:32

Η κρουαζιέρα των Survivors και η επιστροφή του Ντάνου στα παλιά καθήκοντα (ΦΩΤΟ)

Το ξέφρενο γλέντι στην κρουαζιέρα και ο Ντάνος στα παλιά του λημέρια
15/07/2017 - 18:24

Mεγαλειώδης υποδοχή στη Σκιάθο, για τον νικητή του Survivor (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Ντόπιοι και επισκέπτες του νησιού, αποθέωσαν τον αγαπημένο τους Γιώργο Αγγελόπουλο
14/07/2017 - 21:31

Ντάνος: Δείτε την αφίσα και το θέατρο που θα τον υποδεχθεί στη Σκιάθο (ΦΩΤΟ)

Ο Παπαδιαμάντης ανήκει πια στο παρελθόν. Ο νέος ήρωας Ντάνος σε λίγες ώρες θα δοξαστεί
14/07/2017 - 15:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Και τα τετράποδα κάνουν...διακοπές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha στο ξενοδοχείο ζώων που φιλοξενεί κατοικίδια στα Καμπιά

Πυροβολισμοί στον αέρα έξω από καφενείο στα Κάτω Πολεμίδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία μετά από έρευνες προχώρησε στη σύλληψη 50χρονου Ελληνοκύπριου

Τρία νέα αγροτικά Κέντρα Εξυπηρέτησης του Πολίτη με Υπουργική απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ)

Λήψη μέτρων για την αντιμετώπιση της θαλάσσιας ρύπανσης - Αναθεώρηση κανονισμών για σκάφη
Ελλάδα

Ζωή σαν παραμύθι έζησε η λαμπερή και ωραία Ζωή Λάσκαρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Από τον "Κατήφορο" στην απόλυτη δόξα - Συγκίνηση για τον θάνατο της Ζωής Λάσκαρη

Συνελήφθη 22χρονη Βελγίδα στην Κέρκυρα για συμμετοχή σε τρομοκρατική οργάνωση

Σε βάρος της εκκρεμούσε ευρωπαϊκό ένταλμα σύλληψης για εμπλοκή σε τρομοκρατική οργάνωση
Διεθνή

Επαγρυπνεί το παγκόσμιο, ενώ η Ισπανία φωνάζει "Δεν φοβάμαι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ευθύνη για τρία συνολικά περιστατικά ανέλαβε μέχρι στιγμής το Ισλαμικό Κράτος

Ρωσία: Την ευθύνη για την επίθεση με μαχαίρι στο Σουργκούτ ανέλαβε το ISIS

Άντρας επιτέθηκε με μαχαίρι και τραυμάτισε οκτώ άτομα στη Ρωσία

tv news

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες έρχονται για εσάς αυτή την εβδομάδα!

Το Φιλί Της Ζωής,Αν,Life As We Know It,Πολίτικη Kουζίνα,Monster In Law και Sherlock Holmes
Alpha TV Κύπρου

«Με αγάπη Χριστιάνα»Πρεμιέρα Δευτέρα 28 Αυγούστου, και καθημερινά στις 15:00.

Καθημερινά με ανανεωμένο πάνελ και νέα ένθετα! Γιατί το απόγευμα θέλει αγάπη!  
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/08/2017 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ