Ψυχαγωγία

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

Γιίωργος Αγγελόπουλος.

Μπορεί τις τελευταίες μέρες το όνομά του να έχει συζητηθεί όσο κανένα άλλο, μετά την συμμετοχή του στο "Τατουάζ", ωστόσο, σήμερα, δεν θα σας πούμε ούτε για Τατουάζ, ούτε για σχόλια για τη συμμετοχή του, ούτε για κριτικές.

Ο λόγος;

Μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη που παραχώρησε ο αγαπημένος Ντάνος, η οποία εικάζουμε πως θα συζητηθεί ακόμα περισσότερο.

Μιλώντας λοιπόν στο Thema People, ο Γιώργος Αγγελόπουλος,  αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, ένα απίστευτο περιστατικό με πρόταση γάμου από θαυμάστριά του, μετά το τέλος του Survivor.

O ίδιος ανέφερε χαρακτηριστικά:

"Πολλά περίεργα έγιναν μετά το Survivor. Μου ζήτησε να με παντρευτεί μια κοπέλα χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε η μητέρα της με το Ε9 της εφορίας στη μητέρα μου για να αποδείξει ότι έχει σπίτια και ακίνητα και ζήτησε να παντρευτώ την κόρη της. Η μητέρα μου δεν ήξερε τι να πει. Είχε από τη μία τον σεβασμό στα αισθήματα μιας γυναίκας που φτάνει σε αυτό το σημείο, από την άλλη ήταν αντιμέτωπη με μια πολύ περίεργη κατάσταση. Θέλει σεβασμό ο χειρισμός. Όλοι οι άνθρωποι θέλουν τον σεβασμό όταν αισθάνονται πράγματα, γιατί κάποιος που νιώθει έτσι, προφανώς είναι ευαίσθητος. Μπαίνω στη θέση του αλλού, γιατί έτσι κατανοώ καλύτερα τα πράγματα. Κάνε αυτό που θες να σου κάνουν. Έχω υπάρξει ερωτευμένος και να νιώθω να μειονεκτώ, να μην έχω ανταπόκριση και ξέρω ότι είσαι εύθραυστος όταν σου συμβαίνει".

Επόμενο άρθρο

Στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού ολόκληρη η Λεμεσός (ΦΩΤΟ)

Ολόκληρη η πόλη φόρεσε τα γιορτινά της και ξεχύθηκε στους δρόμους χορεύοντας σάμπα
11/02/2018 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος δίνει πρώτη φορά απάντηση στον ηθοποιό που τον κατέκρινε
13/02/2018 - 13:41

Λ. Πανταζής για Γ. Αγγελόπουλο: "Σε 6 μήνες δεν θα ασχολείται κανείς μαζί του!"

Σχολιάζει τη συμμετοχή του στο Τατουάζ, την εξωτερική του εμφάνιση και τις... γυναίκες
07/02/2018 - 09:15

Διέρρευαν οι πρώτες σκηνές με τον Γιώργο Αγγελόπουλο στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας δραματικός ρόλος σε σκηνή με αγωνία και ένταση
04/02/2018 - 15:39

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

«Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα»
03/02/2018 - 09:30

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος απαντά πρώτη φορά στις κριτικές για το "Τατουάζ" (ΦΩΤΟ)

"Δεν είμαι ηθοποιός και δεν θα ήθελα να κριθώ ως ηθοποιός" - Ο Ντάνος σπάει τη σιωπή του
31/01/2018 - 18:20

Tα πρώτα πλάνα του Γιώργου Αγγελόπουλου από τα γυρίσματα στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες σκηνές του Ντάνου ως ηθοποιός, οι ατάκες και οι οδηγίες του Ανδρέα Γεωργίου
30/01/2018 - 15:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS