Ψυχαγωγία

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

Γιίωργος Αγγελόπουλος.

Μπορεί τις τελευταίες μέρες το όνομά του να έχει συζητηθεί όσο κανένα άλλο, μετά την συμμετοχή του στο "Τατουάζ", ωστόσο, σήμερα, δεν θα σας πούμε ούτε για Τατουάζ, ούτε για σχόλια για τη συμμετοχή του, ούτε για κριτικές.

Ο λόγος;

Μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη που παραχώρησε ο αγαπημένος Ντάνος, η οποία εικάζουμε πως θα συζητηθεί ακόμα περισσότερο.

Μιλώντας λοιπόν στο Thema People, ο Γιώργος Αγγελόπουλος,  αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, ένα απίστευτο περιστατικό με πρόταση γάμου από θαυμάστριά του, μετά το τέλος του Survivor.

O ίδιος ανέφερε χαρακτηριστικά:

"Πολλά περίεργα έγιναν μετά το Survivor. Μου ζήτησε να με παντρευτεί μια κοπέλα χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε η μητέρα της με το Ε9 της εφορίας στη μητέρα μου για να αποδείξει ότι έχει σπίτια και ακίνητα και ζήτησε να παντρευτώ την κόρη της. Η μητέρα μου δεν ήξερε τι να πει. Είχε από τη μία τον σεβασμό στα αισθήματα μιας γυναίκας που φτάνει σε αυτό το σημείο, από την άλλη ήταν αντιμέτωπη με μια πολύ περίεργη κατάσταση. Θέλει σεβασμό ο χειρισμός. Όλοι οι άνθρωποι θέλουν τον σεβασμό όταν αισθάνονται πράγματα, γιατί κάποιος που νιώθει έτσι, προφανώς είναι ευαίσθητος. Μπαίνω στη θέση του αλλού, γιατί έτσι κατανοώ καλύτερα τα πράγματα. Κάνε αυτό που θες να σου κάνουν. Έχω υπάρξει ερωτευμένος και να νιώθω να μειονεκτώ, να μην έχω ανταπόκριση και ξέρω ότι είσαι εύθραυστος όταν σου συμβαίνει".

Επόμενο άρθρο

Στους ξέφρενους ρυθμούς του καρναβαλιού ολόκληρη η Λεμεσός (ΦΩΤΟ)

Ολόκληρη η πόλη φόρεσε τα γιορτινά της και ξεχύθηκε στους δρόμους χορεύοντας σάμπα
11/02/2018 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος μιλάει πρώτη φορά...κυπριακά και παραλίγο να "πατήσει" τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος τρολάρει ποιον; Γιώργος Αγγελόπουλος VS Λούης Πατσαλίδης!
20/11/2018 - 12:04

Γιώργος Αγγελοπουλος: Συναντήθηκε με πασίγνωστη ηθοποιό του Χόλιγουντ! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον λόγο που βρέθηκε στη Νέα Υόρκη και με ποια σταρ φωτογραφήθηκε
13/11/2018 - 12:21

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

Ντάνος: «Έχω απορρίψει ήδη δύο πρωταγωνιστικούς ρόλους στο θέατρο»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη
04/05/2018 - 17:54

Η ερωτική σκηνή του Ντάνου που "ξεσήκωσε" τηλεθεατές και social media(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος πιο ερωτικός από μετά...
03/05/2018 - 15:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Του πήγε ηλεκτρονικό υπολογιστή για επιδιόρθωση και δεν τον επέστρεψε ποτέ

Χειροπέδες σε 32χρονο που πληρώθηκε κανονικά αλλά "ξέχασε" να επιστρέψει τη συσκευή

Στην Εντατική εξακολουθεί να νοσηλεύεται ο 15χρονος μαθητής

Είχε υποστεί λιποθυμικό επεισόδιο ενώ βρισκόταν στο σχολείο του, στην Πάφο

Έκλεψαν όχημα και μετά από πέντε ημέρες το πυρπόλησαν

Τα αίτια της πυρκαγιάς, που έκαψε ολοσχερώς το όχημα, διερευνώνται
Ελλάδα

Απέδρασε σπάζοντας το βραχιολάκι εντοπισμού ο υπόδικος Ζαν Κλοντ Όσβαλντ

Είναι κατηγορούμενος για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος

Κυπαρισσία: Κοπάνα από το σχολείο εξελίχθηκε σε τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τρεις 15χρονοι φίλοι και συμμαθητές έσβησαν στην άσφαλτο

Ρόδος: Άγνωστοι προσπαθούν να «ψαρέψουν» ανήλικα

Τρόμο προκαλούν οι καταγγελίες για τρεις δράστες που επιβαίνουν σε λευκό βαν
Διεθνή

Ανησυχία ΗΠΑ για την συνεχιζόμενη κράτηση Αμερικανών στη Τουρκία

Εξελίξεις στις Διμερείς Σχέσεις των δύο χωρών

Πομπέο: Θετική δυναμική στη σχέση ΗΠΑ - Τουρκίας

Τι δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ μετά τη συνάντηση με τον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Η απόφαση της Όλγας καταρρακώνει τον Στέφανο.Για 1η φορά της γυρίζει την πλάτη..

Η αστυνομία εντοπίζει το αυτοκίνητο της Τόνιας Βούλγαρη «Το Τατουάζ»Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης και η Μαρίνα παντρεύονται... Ο Κωστής κάνει σκηνή στο γάμο τους...

Η Μαρίνα κάνει στην Έλλη  μια αποκάλυψη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/11/2018 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ