Ψυχαγωγία

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

H Nτόρα Μακρυγιάννη, η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια ανέφερε

"Χαίρομαι που ο κόσμος δεν αναγνωρίζει μόνο εμένα αλλά αναγνωρίζει και την καλή δουλειά που γίνεται στην τηλεοπτική σειρά.

Έχω μια μικρή αδερφή 20 ετών και πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα. Η καθημερινότητά μου είναι γεμάτη λόγω γυρισμάτων. Τελείωσα πριν ένα χρόνο την σχολή αλλά ήθελα να κρατήσω τις αποστάσεις μου. Η σειρά ήρθε στη σωστή στιγμή και είμαι τυχερή που είναι ο πρώτος μου ρόλος.

Δεν άκουσα ποτέ από τους γονείς μου πόσο όμορφη είμαι. Το μεγάλωμά μου ήταν αγνό στην επαρχία. Ακόμα, δεν έχω φοβηθεί με την δημοσιότητα και δεν προσέχω τι λέω. Είμαι αυθόρμητη. Δεν χρειάζεται να συγκρατούμαι. Είμαι προσγειωμένη, δεν παίζω και στο Hollywood.

Είναι στο χέρι μου πως θα διαχειριστώ την προσωπική μου ζωή και να την προστατεύσω. Ευτιχισμένη με κάνουν τα απλά πράγματα, από μια βόλτα στην θάλασσα μέχρι μια καλή επαγγελματική συνεργασία.

Οι γονείς μου είναι υπέροχοι. Τουα αγαπάω και σαν ανθρώπους και όχι μόνο σαν γονείς.

Δεν είμαι κτητική. Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα. Δεν υπάρχει λογική πολλές φορές. Είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου και προσπαθώ να τον αγαπώ περισσότερο. Έχω στήσει τον εαυτό μου στον τοίχο για λάθη που έκανα."

Δείτε την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και όλες τις αποκαλύψεις για τις εξελίξεις στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

Μακαρονάδα με σκορδάτη σάλτσα από τον Αντρέα Καβάζη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο νόστιμη συνταγή για μια απολαυστική και διαφορετική μακαρονάδα..
13/11/2018 - 15:54

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς "Κάρμα"...
09/11/2018 - 17:42

Πάνος Νάτσης:Δείτε την σύντροφο του πρωταγωνιστή του "Γυναίκα Χωρίς Όνομα"(ΦΩΤΟ)

Είναι ερωτευμένος και αποκαλύφθηκε η κρφή του σχέση...
05/11/2018 - 10:08

Το Instagram της "Γυναίκας Χωρίς Όνομα" είναι πιο... σέξυ από ότι νομίζεις(ΦΩΤΟ)

Η Ντόρα Μακρυγιάννη, ημίγυμνη... γυμνή και προκλητική!
04/11/2018 - 14:27

Eρμογένης Σκιτίνης:Τα realities είναι φούσκες-Ένιωθα μοναξιά στην Ελλάδα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έκανα σεμινάρια ηθοποιίας για να γίνω καλύτερος και όχι για να κλείσω στόματα"
02/11/2018 - 17:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας

Αυτοψία Οικολόγων στην κοινότητα Διερώνα της Λεμεσού

Ταλανίζει τους γεωργούς η διαρροή νερού από υδατοδεξαμενή
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

Μάλτα: Ταυτοποιήθηκαν τρεις ύποπτοι για τη δολοφονία της δημοσιογράφου Ντάφνι

Οι έρευνες των ανακριτών βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ