Ψυχαγωγία

Ο Άγιος Βασίλης για πρώτη φορά στην Κύπρο και στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Άγιος Βασίλης έφθασε στην Κύπρο για πρώτη φορά ...

Το σύμβολο των Χριστουγέννων για μικρούς και μεγάλους ήρθε στο νησί μας για να μοιράσει χαρά.

Ο πραγματικός Άγιος Βασίλης κατέφθασε από την μακρυνή Φιλανδία και βρέθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου, για να μοιράσει δώρα στα παιδιά που νοσηλεύονται εκεί.

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και η Εριλένα Πελαγία βρέθηκε κοντά του, άνοιξαν όλοι μαζί τα δώρα στα παιδάκια και μίλησε με τον Άγιο Βασίλη, ο οποίος έστειλε την δική του ευχή... και στα ελληνικά.

"Καλά Χριστούγεννα σε όλους και να είστε όλα καλά παιδάκια. Εδώ έχει ζέστη και στο χωριό μου -30. Μου έχουν στείλει εκατομμύρια γράμματα από όλο τον κόσμο. 20 ξωτικά δουλεύουν καθημερινά για να ετοιμάσουν τα δώρα στα παιδιά.  Ήταν πολύ θερμή υποδοχή στην Κύπρο. Όπου και να βρεθώ, τα παιδιά χαμογελούν και αυτό κάνει την καρδιά μου πιο ζεστή."

 

Επόμενο άρθρο

Τριαντάφυλλος:Τα talent shows κοροϊδεύουν τα παιδιά - Είχα καβαλήσει το καλάμι

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"(ΒΙΝΤΕΟ)
07/12/2017 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ντρέπομαι πάρα πολύ εύκολα, με σταματούν για μία φωτογραφία και κοκκινίζω"

Όλα όσα είπε ο Μιχάλης Λεβεντογιάννης, για την δουλειά τους συνεργάτες και τους...καυγάδες
15/05/2018 - 17:33

Αριστοτέλους:Αποκάλυψε πότε θα επιστρέψουν από τις καλοκαιρινές διακοπές(ΒΙΝΤΕΟ)

Άφωνοι οι συνεργάτες της αφού δεν περίμεναν να γυρίσουν πιο νωρίς από το συνηθισμένο
25/04/2018 - 15:06

Αυτό είναι το πρώτο δωμάτιο εκτόνωσης και θυμού στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στην πιο...νευρική εμπειρία
20/04/2018 - 16:20

Πρόσφυγας πατέρας κοιμάται σε αυτοκίνητο με τα τρία ανήλικα παιδιά του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η βοήθεια που εκπέμπει η εκπομπή για την οικογένεια...
13/04/2018 - 17:52

Η απίστευτη φάρσα του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ένα τεχνολογικό "θαύμα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου και ο Αλέξανδρος Ταραμουντάς βρίσκουν τα "θύματα" και σπάνε πλάκα
11/04/2018 - 14:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Αργοναύτης 2018": Άσκηση επι χάρτου για την εκκένωση αμάχων

ΥΠΑΜ: "Η Κύπρος θα παραμείνει ένα ασφαλές καταφύγιο για όλους όσοι έχουν ανάγκη"

Υπ. Υγείας: "Καταδικαστέα η διαρροή εσωτερικών θεμάτων"

Ο Κωνσταντίνος Ιωάννου απαντά στην ΠΑΣΥΚΙ για το θέμα της Χριστίνας Γιαννάκη
Ελλάδα

Ο οίκος αξιολόγησης Scope Ratings αναβάθμισε την Ελλάδα σε Β+ από Β-

Mεταβάλλοντας παράλληλα τις προοπτικές σε θετικές από σταθερές

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του
Διεθνή

Ο Τραμπ εξαγγέλλει νέες μειώσεις φόρων ενόψει των ενδιάμεσων εκλογών

Oι Ρεπουμπλικάνοι ελπίζουν να διατηρήσουν τον έλεγχο του Κογκρέσου

Σε ηλικία 85 ετών "έφυγε" απο τη ζωή ο Αμερικανός λογοτέχνης Φίλιπ Ροθ

Bραβεύτηκε με Πούλιτζερ για το βιβλίο του "American Pastora"

Ινδία: Δώδεκα νεκροί από σφαίρες αστυνομικών

Εκτεταμένα επεισόδια μετά το κλείσιμο εργοστασίου χαλκού στο κρατίδιο Ταμίλ Ναντού

tv news

Η Βάνα αναλαμβάνει το δύσκολο ρόλο της αντιπροσώπου της Σοφούλας...

Και δέχεται makeover από την Σύλβια για να πείσει. Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Η Ελένη βρίσκει μέσα στη τσάντα του Ορφέα, το ρολόι της κυρίας Αγγελικής...

Που είχε δολοφονηθεί στην Αίγινα. Οι υποψίες την διαλύουν..Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα