Ψυχαγωγία

Ο Άγιος Βασίλης για πρώτη φορά στην Κύπρο και στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Άγιος Βασίλης έφθασε στην Κύπρο για πρώτη φορά ...

Το σύμβολο των Χριστουγέννων για μικρούς και μεγάλους ήρθε στο νησί μας για να μοιράσει χαρά.

Ο πραγματικός Άγιος Βασίλης κατέφθασε από την μακρυνή Φιλανδία και βρέθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου, για να μοιράσει δώρα στα παιδιά που νοσηλεύονται εκεί.

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και η Εριλένα Πελαγία βρέθηκε κοντά του, άνοιξαν όλοι μαζί τα δώρα στα παιδάκια και μίλησε με τον Άγιο Βασίλη, ο οποίος έστειλε την δική του ευχή... και στα ελληνικά.

"Καλά Χριστούγεννα σε όλους και να είστε όλα καλά παιδάκια. Εδώ έχει ζέστη και στο χωριό μου -30. Μου έχουν στείλει εκατομμύρια γράμματα από όλο τον κόσμο. 20 ξωτικά δουλεύουν καθημερινά για να ετοιμάσουν τα δώρα στα παιδιά.  Ήταν πολύ θερμή υποδοχή στην Κύπρο. Όπου και να βρεθώ, τα παιδιά χαμογελούν και αυτό κάνει την καρδιά μου πιο ζεστή."

 

Επόμενο άρθρο

Τριαντάφυλλος:Τα talent shows κοροϊδεύουν τα παιδιά - Είχα καβαλήσει το καλάμι

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"(ΒΙΝΤΕΟ)
07/12/2017 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

Με αγάπη Χριστιάνα: Το "έκαψαν" την Καθαρά Δευτέρα - Δείτε backstage video

Διασκέδαση, χορός και η πιο αγαπησιάρικη Καθαρά Δευτέρα
19/02/2018 - 12:09

Αντώνης Τσαπατάκης: "Έχω μανία να ζήσω - Όλοι έχουμε δικαίωμα στη ζωή"(BINTEO)

"Το σώμα μπορεί να φθαρεί, η ψυχή δε βάλλεται" - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους
09/02/2018 - 16:22

Τα δάκρυα του Παπαθεοχάρους και το δώρο της εκπομπής που τον συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δημόσιο ευχαριστώ του δημοσιογράφου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
08/02/2018 - 18:24

Όταν η μαϊμού - Λούης τρόμαξε την ελεφαντίνα - Αριστοτέλους... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναπάντεχη εισβολή του Λούη Πατσαλίδη στο "Με αγάπη Χριστιάνα" που έφερε γέλια
08/02/2018 - 15:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ