Ψυχαγωγία

Ο Άγιος Βασίλης για πρώτη φορά στην Κύπρο και στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Άγιος Βασίλης έφθασε στην Κύπρο για πρώτη φορά ...

Το σύμβολο των Χριστουγέννων για μικρούς και μεγάλους ήρθε στο νησί μας για να μοιράσει χαρά.

Ο πραγματικός Άγιος Βασίλης κατέφθασε από την μακρυνή Φιλανδία και βρέθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου, για να μοιράσει δώρα στα παιδιά που νοσηλεύονται εκεί.

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και η Εριλένα Πελαγία βρέθηκε κοντά του, άνοιξαν όλοι μαζί τα δώρα στα παιδάκια και μίλησε με τον Άγιο Βασίλη, ο οποίος έστειλε την δική του ευχή... και στα ελληνικά.

"Καλά Χριστούγεννα σε όλους και να είστε όλα καλά παιδάκια. Εδώ έχει ζέστη και στο χωριό μου -30. Μου έχουν στείλει εκατομμύρια γράμματα από όλο τον κόσμο. 20 ξωτικά δουλεύουν καθημερινά για να ετοιμάσουν τα δώρα στα παιδιά.  Ήταν πολύ θερμή υποδοχή στην Κύπρο. Όπου και να βρεθώ, τα παιδιά χαμογελούν και αυτό κάνει την καρδιά μου πιο ζεστή."

 

Επόμενο άρθρο

Τριαντάφυλλος:Τα talent shows κοροϊδεύουν τα παιδιά - Είχα καβαλήσει το καλάμι

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"(ΒΙΝΤΕΟ)
07/12/2017 - 16:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη
15/12/2018 - 20:46

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα χέρια του Προέδρου Αναστασιάδη η ετήσια έκθεση του ΚΟΑΠ

Το 95.8% των δικαιούχων των Εκταρικών Επιδοτήσεων έχουν ήδη πληρωθεί

Αναζητούν τον Αφρικανό θύμα της επίθεσης κουκουλοφόρων στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση της Αστυνομίας να καταγγείλει το περιστατικό για να διερευνηθεί από τους αρμόδιους

Για πρώτη φορά ρομποτική λοβεκτομή σε ιδιωτικό νοσοκομείο της Λευκωσίας (ΦΩΤΟ)

Η ιστορική χειρουργική επέμβαση πραγματοποιήθηκε στις 13 Δεκεμβρίου
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ