Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου άλλαξε στυλ... με "εντολή" μιας γυναίκας! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Eίναι το πιο hot όνομα στην υποκριτική και ένας από τους πιο ταλαντούχους ηθοποιούς, σκηνοθέτες και παραγωγούς.

Ο Ανδρέας Γεωργίου έχει το περισσότερο κοινό στα social media που ξεπερνά το ένα εκατομμύριο followers, ενώ με την σειρά του "Tατουάζ", βρίσκεται ακόμη μια φορά στους επιτυχημένους της χρονιάς!

Ο ίδιος όμως, αποφάσισε να κάνει μια αλλαγή στο στυλ του και συγκεκριμένα στη κόμμωση του. Εδώ και πολλούς μήνες τον απολαμβάνουμε με ατημέλητο μαλλί αλλά λίγο το καλοκαίρι λίγο η επιθυμία της γιαγιάς του (που της αφιέρωσε το αποτέλεσμα), ήταν αρκετό για να ξαναγυρίσει στο πιο κοντό μαλλί.

Δείτε την αλλαγή του καρέ-καρέ, όπως μοιράστηκε στα social media αλλά και το αποτέλεσμα!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Ανδρέας Γεωργίου έχει κέφια:Δείτε το τρολ που έκανε στην γιαγιά του(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και το πείραγμα που της έκανε...
26/11/2018 - 12:53

Άφαντος ο..."κουρέας του Πρωταρά"

Άγνωστος άνδρας κρύβεται σε σημείο του παραλιακού πεζόδρομου και ασχολείται με...τρίχες
25/09/2018 - 08:26

Άγνωστος κόβει τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον παραλιακό του Πρωταρά

Κρύβεται σε σημείο του πεζόδρομου και κόβει ολόκληρες τούφες μαλλιών
24/09/2018 - 17:03

Η Αθηνά Οικονομάκου και η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Το hair look της που άλλαξε λίγο πριν το τηλεοπτικό της comeback!
30/08/2018 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στήνουν παγίδες για να πιάσουν το πίτμπουλ της Παρεκκλησιάς (BINTEO)

Καταγγελίες ότι επιτίθεται σε πολίτες και άλλα ζώα

Χειροπέδες σε 4 πρόσωπα στην Πάφο για κλοπές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Καταζητούμενο πρόσωπο για διάρρηξη χρυσοχοείου και κλοπή στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Στην δημοσιότητα οι φωτογραφίες του για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Γιαγιά ηλικίας 102 ετών γίνεται η γηραιότερη skydiver (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Έσπασε όλα τα ρεκόρ για φιλανθρωπικό σκοπό

Με υπερηχητικούς πυραύλους ενισχύει τα μαχητικά της η Ρωσία

Τι αναφέρει πηγή του Ρωσικού Υπουργείου Άμυνας

Αυτή είναι η πρώτη "σέλφι" από τον Άρη

Η ΝΑSA έδωσε στη δημοσιότητα την πρώτη φωτογραφία του InSight

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ