Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου άλλαξε στυλ... με "εντολή" μιας γυναίκας! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Eίναι το πιο hot όνομα στην υποκριτική και ένας από τους πιο ταλαντούχους ηθοποιούς, σκηνοθέτες και παραγωγούς.

Ο Ανδρέας Γεωργίου έχει το περισσότερο κοινό στα social media που ξεπερνά το ένα εκατομμύριο followers, ενώ με την σειρά του "Tατουάζ", βρίσκεται ακόμη μια φορά στους επιτυχημένους της χρονιάς!

Ο ίδιος όμως, αποφάσισε να κάνει μια αλλαγή στο στυλ του και συγκεκριμένα στη κόμμωση του. Εδώ και πολλούς μήνες τον απολαμβάνουμε με ατημέλητο μαλλί αλλά λίγο το καλοκαίρι λίγο η επιθυμία της γιαγιάς του (που της αφιέρωσε το αποτέλεσμα), ήταν αρκετό για να ξαναγυρίσει στο πιο κοντό μαλλί.

Δείτε την αλλαγή του καρέ-καρέ, όπως μοιράστηκε στα social media αλλά και το αποτέλεσμα!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άφαντος ο..."κουρέας του Πρωταρά"

Άγνωστος άνδρας κρύβεται σε σημείο του παραλιακού πεζόδρομου και ασχολείται με...τρίχες
25/09/2018 - 08:26

Άγνωστος κόβει τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον παραλιακό του Πρωταρά

Κρύβεται σε σημείο του πεζόδρομου και κόβει ολόκληρες τούφες μαλλιών
24/09/2018 - 17:03

Η Αθηνά Οικονομάκου και η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Το hair look της που άλλαξε λίγο πριν το τηλεοπτικό της comeback!
30/08/2018 - 09:53

Tραμπ: Τα μαλλιά μου είναι από τα μεγαλύτερα μου ατού (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τώρα πια δεν λένε ότι φοράω περούκα"
26/06/2018 - 10:19

H Βάσω Λασκαράκη έβαψε και έκοψε τα μαλλιά της - Η αλλαγή στο look της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις αλλαγές που έκανε με την έλευση του καλοκαιριού
07/06/2018 - 13:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ