Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου άλλαξε στυλ... με "εντολή" μιας γυναίκας! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Eίναι το πιο hot όνομα στην υποκριτική και ένας από τους πιο ταλαντούχους ηθοποιούς, σκηνοθέτες και παραγωγούς.

Ο Ανδρέας Γεωργίου έχει το περισσότερο κοινό στα social media που ξεπερνά το ένα εκατομμύριο followers, ενώ με την σειρά του "Tατουάζ", βρίσκεται ακόμη μια φορά στους επιτυχημένους της χρονιάς!

Ο ίδιος όμως, αποφάσισε να κάνει μια αλλαγή στο στυλ του και συγκεκριμένα στη κόμμωση του. Εδώ και πολλούς μήνες τον απολαμβάνουμε με ατημέλητο μαλλί αλλά λίγο το καλοκαίρι λίγο η επιθυμία της γιαγιάς του (που της αφιέρωσε το αποτέλεσμα), ήταν αρκετό για να ξαναγυρίσει στο πιο κοντό μαλλί.

Δείτε την αλλαγή του καρέ-καρέ, όπως μοιράστηκε στα social media αλλά και το αποτέλεσμα!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tραμπ: Τα μαλλιά μου είναι από τα μεγαλύτερα μου ατού (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τώρα πια δεν λένε ότι φοράω περούκα"
26/06/2018 - 10:19

H Βάσω Λασκαράκη έβαψε και έκοψε τα μαλλιά της - Η αλλαγή στο look της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις αλλαγές που έκανε με την έλευση του καλοκαιριού
07/06/2018 - 13:23

Τα μαλλιά και η υγεία μας

Όλα όσα μαρτυρούν για την κατάσταση της υγείας μας
30/05/2018 - 09:17

H τεράστια αλλαγή στην εμφάνιση της Μελίνα Ασλανίδου

Ο ρόλος που έπαιξε ο σύντροφός της
17/05/2018 - 11:48

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέγεια: Έβαζαν φόλες σε χωράφια για να δηλητηριάσουν ζώα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Κόμμα για τα Ζώα καλεί το Υπ. Εσωτερικών και την Υπ. Θήρας να επιληφθούν του θέματος

Δύο ανήλικοι συνελήφθησαν στην Πάφο για κατοχή ναρκωτικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΥΚΑΝ βρίσκεται στα χνάρια σπείρας που διακινεί ναρκωτικά σε ανήλικους

Αύριο η πρώτη κυνηγετική εξόρμηση για φάσσες και τρυγόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι κυνηγοί στην κάμερα του Alpha και τι πρέπει να προσέξουν
Ελλάδα

Ελλάδα - Γερμανία: Υπέγραψαν συμφωνία για το μεταναστευτικό

Την ικανοποίησή της εξέφρασε η καγκελάριος Άνγκελα Μέρκελ

Μήνυση κατά παντός υπευθύνου για τρία από τα θύματα της πυρκαγιάς στο Μάτι

"Οι ευθύνες είναι εγκληματικές και τα στοιχεία αδιάσειστα"

Στις 3.957 οι αιτήσεις των πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων
Διεθνή

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 80 ετών ο πρώτος ΓΓ του ΟΗΕ Κόφι Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος του στο Κυπριακό από το 1999 και το "Σχέδιο Ανάν"

Ένας νεκρός και ένας τραυματίας από επίθεση με μαχαίρι στη Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Το θύμα δέχθηκε οκτώ μαχαιριές στην πλάτη και μία στην καρωτιδική αρτηρία

Ο Πρόεδρος της Λευκορωσίας απέλυσε τον Πρωθυπουργό και μέλη της Κυβέρνησης

Αφορμή η υπόθεση διαφθοράς η οποία οδήγησε στη σύλληψη πρώην υψηλόβαθμων αξιωματούχων

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/08/2018 - 06:00ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ