Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου αντικρούει τα πυρά που δέχεται ο Ντάνος από τον Μέμο Μπεγνή

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος στο "Τατουάζ"

Ο Ντάνος εισβάλλει στη σειρά του Ανδρέα Γεωργίου και Κούλλη Νικολάου που προβάλλεται μέσα από την συχνότητα του Alpha και Alpha Κύπρου και σημειώνει μεγάλα νούμερα τηλεθέασης. Οι συζητήσεις έγιναν κάτω από άκρα μυστικότητα και η αποκάλυψε άφησε κυριολεκτικά άφωνη τη showbiz αλλά και όλο το τηλεοπτικό και υποκριτικό φάσμα.

Τα πρώτα σχόλια είναι ιδιαιτέρως θετικά για την πρώτη προσπάθεια του Σκιαθίτη που αγάπησε όλη η Ελλάδα και η Κύπρος χωρίς να λείπουν φυσικά και τα παρατράγουδα και οι πρώτες αιχμές υπό καυστικών δηλώσεων. Να τονιστεί όπως έγινε γνωστό ότι ο ρόλος δημιουργήθηκε αποκλειστικά για τον Γιώργο Αγγελόπουλο και το προφίλ του. Ο ηθοποιός Μέμος Μπεγνής σχολίασε μέσα από το Facebook τη κίνηση αυτή λέγοντας

μπεγνης

Το όνομα του ηθοποιού ήρθε ξανά στο προσκήνιο με αυτή την κριτική και δήλωση κατά του Γιώργου Αγγελόπουλου, με αποτέλεσμα ο σκηνοθέτης της σειράς, Ανδρέας Γεωργίου να θελήσει να υπερασπιστεί την απόφαση του αλλά και τον Ντάνο. Ο ίδιος στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά" μίλησε πρώτη φορά για τον Γιώργο Αγγελόπουλο, την απόφαση του αλλά και αποστόμωσε τη κριτική του ηθοποιού, αναδεικνύοντας την πραγματικότητα. Ο ίδιος δήλωσε

Γνωριστήκαμε μέσα από κοινή παρέα...το έριξα σαν ιδέα και του άρεσε του Γιώργου. Το δουλέψαμε, κάναμε δοκιμαστικό, κάτσαμε σε κείμενο και το δουλέψαμε μαζί και υπάρχει μια καλή προοπτική.

Διαβάστε επίσης: Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος είναι ένας άνθρωπος που μας έκανε κλικ και δημιουργήσαμε έναν ρόλο για να εκμεταλλευτούμε και την προσωπικότητά του και κάποια χαρακτηριστικά του, ιδιότητες, σπορ που κάνει. Θα τα δούμε όλα αυτά στον ρόλο...

Διαβάστε επίσης: Ο Ντάνος στο "Τατουάζ" -Έπεσαν οι υπογραφές με τον Γεωργίου και τον Κούλλη(ΦΩΤΟ)

tatoyaz

Σε αυτή τη φάση, εμείς σαν ομάδα καταφέραμε με τα σημερινά δεδομένα να προσαρμοστούμε σε κάποιες συνθήκες, δουλεύουμε και πιο χαμηλόμισθα. Οπότε, καμιά φορά και να θέλω να έχω ηθοποιούς σε κάποιους ρόλους δεν μπορώ να τους έχω.

Διαβάστε επίσης: Αυτός θα είναι ο ρόλος του Ντάνου στο "Τατουάζ"-Η ημερομηνία του ντεμπούτου του

Δηλαδή, ο κος Μπεγνής δεν θα ερχόταν με τα λεφτά που προσφέρουμε εμείς. Ο κος Μπεγνής είναι εξαιρετικά ταλαντούχος και είναι το καλύτερο παράδειγμα ενός ανθρώπου που ξεκίνησε χωρίς να έχει σπουδές στην υποκριτική και μια χαρά τα πήγε.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Τηλλυρκώτισσα: Εσείς ξέρετε τί σημαίνει το “εσσιέβερεβε"; - Η πραγματική σημασία

Τα κορακίστικα, ο σκοπός τους και η αληθινή σημασία των στίχων
21/01/2018 - 16:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Aνδρέας Γεωργίου "εισβάλλει" στο Τατουάζ ως... χορευτής

Μια νέα προσθήκη και ένας νέος έρωτας που θα φέρει τα πάνω κάτω - Όλες οι πληροφορίες
23/02/2018 - 14:30

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος δίνει πρώτη φορά απάντηση στον ηθοποιό που τον κατέκρινε
13/02/2018 - 13:41

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

"Έχω ταξιδέψει 7 ώρες με αεροπλάνο για να δω την αγαπημένη μου για μία μέρα"

Ο Ανδρέας Γεωργίου αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένος, και αν σκέφτεται να κάνει οικογένεια
10/02/2018 - 10:37

Γιώργος Αγγελόπουλος: Οι πρώτες του σκηνές στο "Τατουάζ" και το twitter (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέργεια... τέλος - Ο Ντάνος έκλεψε τις εντυπώσεις στην πρώτη του εμφάνιση
09/02/2018 - 11:07

Απόψε η πρεμιέρα του Ντάνου...ως ηθοποιός - Η πρώτη σκηνή στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρέιλερ τoυ επεισοδίου και την πρώτη σκηνή του στη σειρά
08/02/2018 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS