Ψυχαγωγία

Ο Ανδρέας Γεωργίου απαντά: Θα δούμε το "Τατουάζ" για τρίτη σεζόν;

Ο Αντρέας Γεωργίου μιλάει για την σειρά "Τατουάζ" και παραδέχεται για πρώτη φορά πως η δημοφιλής σειρά του Alpha, Το Τατουάζ, έχει όλες τις προδιαγραφές για να συνεχίσει και τρίτη σεζόν, ενώ ήδη το τηλεοπτικό κανάλι προβολής της σειράς έχει εκφράσει την επιθυμία του.

Αγωνία, ερωτικές ιστορίες που συγκλονίζουν και κινηματογραφική σκηνοθεσία για ακόμη μια χρονιά όπως όλα φαίνονται...

Δεύτερη χρονιά για το Τατουάζ που σκίζει σε τηλεθέαση. Πώς σας κάνει να νιώθετε αυτή η μεγάλη απήχηση που είχε στον κόσμο;

Ο κόσμος αισθάνομαι πως δικαιώνει και την ομάδα και τη σειρά. Το Τατουάζ έχει πολλή δουλειά και πολλές ώρες γυρισμάτων, όμως νομίζω πως το αποτέλεσμα μας δικαιώνει. Δεν εφησυχάζουμε σε τίποτα και θέλουμε να βγαίνουμε συνεχώς εκτός πλατό για εξωτερικά γυρίσματα και να μην κλεινόμαστε στους τέσσερις τοίχους. Φυσικά το πολύ καλό αποτέλεσμα έχει σχέση και με το σενάριο της Βάνας Δημητρίου.

Υπάρχει αυτό που λέμε «μυστική συνταγή της επιτυχίας»;

Νομίζω πως όχι, δεν υπάρχει τέτοια συνταγή. Για μία επιτυχημένη σειρά πολλά είναι που παίζουν ρόλο. Πρέπει όλοι οι συντελεστές να «δέσουν» μεταξύ τους, να υπάρχει χημεία, το σωστό timing, το κανάλι… Είναι πολλοί οι παράγοντες μιας επιτυχίας.

Οι τηλεθεατές θέλουν να δουν το Τατουάζ να συνεχίζεται για τρίτη σεζόν. Πόσο πιθανό όμως είναι αυτό να συμβεί;

Είναι πολύ νωρίς να το πούμε αυτό, όμως πιστεύω πως σίγουρα μπορεί να πάει και για μια τρίτη σεζόν. Το Τατουάζ αντέχει ακόμα μία χρονιά.

Επόμενο άρθρο

Η Λάουρα Νάργες "σπάει" τη σιωπή της και μιλάει για τον χωρισμό της...

Ο λόγος που δεν είναι με τον Μιχάλη Μουρούτσο και η νέα ζωή
07/12/2018 - 09:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου:"Ο πατέρας μου έφερε το AIDS σπίτι, έτσι έχασα τη μητέρα μου"

Όταν ο γνωστός ηθοποιός και σκηνοθέτης μίλησε ανοιχτά για το Aids
01/12/2018 - 16:02

Ανδρέας Γεωργίου:Η κοινή φωτογραφία στα social media με την Κύπρια αγαπημένη του

Και όμως ο ηθοποιός την είχε ανεβάσει στο Instagram εν ώρα εργασίας
14/11/2018 - 10:19

Ο γιος του Χρήστου Δάντη «εισβάλει» στο «Τατουάζ»! (ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη για τη νέα είσοδο στην αγαπημένη σειρά από τον Αντρέα Γεωργίου..
27/10/2018 - 15:36

Ανδρέας Γεωργίου:"Eίμαι 36!-Θέλω να κάνω οικογένεια,έχω σκεφτεί το γάμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρυφή σχέση που είχε και η "κατινιά" που έχει κάνει σε ερωτικό επίπεδο
28/09/2018 - 16:46

O Aνδρέας Γεωργίου... γυμνός στην μπανιέρα ξενοδοχείου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός κάνει ντουζ και μας το δείχνει μέσα από τα social media
23/09/2018 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδράσεις στα social media για τον δημόσιο θηλασμό της Ιρίνα (ΦΩΤΟ)

Πρώτη είδηση σε διεθνή ΜΜΕ οι εικόνες της γυναίκας που διαμένει στην Κύπρο

Συλλήψεις για πλαστογραφία ταυτοτήτων στη Πάφο

Καταζητείται ακόμα ένα άτομο που βρίσκεται στη Γερμανία

Συλλήψεις δύο Γεωργιανών που "πιάστηκαν" με πλαστές ταυτότητες Λιθουανίας

Καταζητείται και τρίτο πρόσωπο που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

Τουρκία: Νεκροί και τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στην Άγκυρα

Η αμαξοστοιχία έπεσε πάνω σε ανισόπεδη διάβαση και δύο βαγόνια της ανατράπηκαν

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 10:15DEAL