Ψυχαγωγία

O Αποστόλης Τότσικας...... σαβουριάστηκε! (ΦΩΤΟ)

Κάτι δεν πάει καλά στην ελληνική σόουμπιζ!

Mετά το "ατύχημα" του Γιώργου Λιάγκα στην Κέρκυρα, σειρά πήρε και ο Αποστόλης Τότσικας.

Ο γνωστός ηθοποιός, που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές μαζί με την σύζυγό του Ρούλα Ρέβη, φαίνεται πως χτύπησε σε μία πέτρα με αποτέλεσμα να τυλίζει όλο το πόδι του με επίδεσμους και να περισοριστέι στο σπίτι, ξαπλωμένος στο κρεβάτι.

Το ατυχές συμβάν γνωστοποίησε η ίδια η Ρούλα Ρέβη ποστάροντας μία φωτογραφία στην οποία ο Τότσικας είναι ξαπλωμένος στο κρεβάτι και έχει δεμένο το πόδι του.

Η γυναίκα του και φωτογράφος έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram:

«Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον! Δεν πιστεύουμε στο μάτι , πιστεύουμε σε μια πέτρα που έσπασε και ο @apostolis_totsikas_official σαβουριαστηκε ! Άμα πίστευα στο μάτι κανείς σας δεν θα ξανά έβγαζε φωτογραφίες ποτέ και εγώ  θα ήμουν άνεργη! Όποτε θα ανεβάζω φωτός γενικά γιατί πιστεύω μόνο στο σύμπαν και στον Θεό»

Για του λόγου το αληθές, δείτε την εν λόγω φωτογραφία:

ω

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας: Δείτε το ατύχημα που είχε, την ώρα που έβγαζε selfie (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές με τον Θέμη Γεωργαντά και η..."απρόσκλητη" φίλη που τους χάλασε τα σχέδια
14/08/2018 - 16:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατεχόμενα: Έρευνες για τα αίτια του δυστυχήματος που στοίχισε τη ζωή 4 ατόμων

"Εάν συμβούν παρόμοιες καταιγίδες με εκείνες θα είναι μια σοβαρή απειλή για την Λευκωσία"
11/12/2018 - 15:58

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Η πρώτη εμφάνιση μετά το σοβαρό τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η κατάσταση της υγείας του και η επιστροφή στην δουλειά...
07/12/2018 - 14:30

Συνεχίζονται οι έρευνες για εντοπισμό οδηγού που κτύπησε πεζό και έφυγε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός εγκατέλειψε τη σκηνή αφήνοντας σοβαρά τραυματισμένο στο έδαφος τον πεζό
05/12/2018 - 13:08

Όχημα παρέσυρε ηλικιωμένο άνδρα και ακολούθως εγκατέλειψε τη σκηνή

Η Αστυνομία βρέθηκε άμεσα στη σκηνή και διεξάγει έρευνες για εντοπισμό του οδηγού
04/12/2018 - 21:32

Λευκωσία: Τρείς τραυματίες στο νοσοκομείο από τροχαίο ατύχημα στη Γρίβα Διγενή

Υπό εξέταση τα αίτια της φοβερής σύγκρουσης, στην οποία ενεπλάκησαν τέσσερα οχήματα
29/11/2018 - 08:19

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο κέντρο της Λευκωσίας από τροχαίο ατύχημα (ΦΩΤΟ)

Ασθενοφόρα στη σκηνή-Διακόπηκε η διακίνηση οχημάτων στη λεωφόρο Γρίβα Διγενή
29/11/2018 - 08:14

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Ανθρωποκυνηγητό για τον δράστη της αιματηρής επίθεσης στο Στρασβούργο

Σε συναγερμό οι Γαλλικές Αρχές και η Κυβέρνηση της χώρας

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ