Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστέναξε η πασαρέλα...

Τα τηλεοπτικά αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Τάσος Ευαγγέλου και Χάρης Παπαθεοχάρους που απολαμβάνουμε μέσα από την καθημερινή εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", άλλαξαν για λίγο καριέρα και έγιναν μοντέλα για καλό σκοπό.

Οι δυο τους βρέθηκαν στην φιλανθρωπική εκδήλωση "8 για ένα σκοπό" για να μεταδώσουν με ακόμα πιο ηχηρό τρόπο το μήνυμα της εκδήλωσης.

Μάλιστα, δεν δίστασαν να κάνουν πασαρέλα και να κλέψουν τις εντυπώσεις. Δείτε τον Χάρη (πιο ντροπαλό από ποτέ) και τον... αεράτο Τάσο σε ρόλο μοντέλου.

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν συνοδεύει την Ελισάβετ Β' για πρώτη φορά και ταξιδέυουν με τρένο

Πραγματοποίησε το πρώτο της δημόσιο καθήκον ως μέλος της βασιλικής οικογένειας
14/06/2018 - 17:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άντρη Αθανασίου: Το άλμπουμ του γάμου της και το δημόσιο ευχαριστώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το αφιέρωμα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2018 - 16:40

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Χάρης Παπαθεοχάρους: Η γλυκιά φωτογραφία με την μητέρα του... (ΦΩΤΟ)

Της λέει χρόνια πολλά και μας δείχνει την ομοιότητά τους
31/03/2018 - 12:15

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ