Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστέναξε η πασαρέλα...

Τα τηλεοπτικά αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Τάσος Ευαγγέλου και Χάρης Παπαθεοχάρους που απολαμβάνουμε μέσα από την καθημερινή εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", άλλαξαν για λίγο καριέρα και έγιναν μοντέλα για καλό σκοπό.

Οι δυο τους βρέθηκαν στην φιλανθρωπική εκδήλωση "8 για ένα σκοπό" για να μεταδώσουν με ακόμα πιο ηχηρό τρόπο το μήνυμα της εκδήλωσης.

Μάλιστα, δεν δίστασαν να κάνουν πασαρέλα και να κλέψουν τις εντυπώσεις. Δείτε τον Χάρη (πιο ντροπαλό από ποτέ) και τον... αεράτο Τάσο σε ρόλο μοντέλου.

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν συνοδεύει την Ελισάβετ Β' για πρώτη φορά και ταξιδέυουν με τρένο

Πραγματοποίησε το πρώτο της δημόσιο καθήκον ως μέλος της βασιλικής οικογένειας
14/06/2018 - 17:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Χάρης Παπαθεοχάρους: Η γλυκιά φωτογραφία με την μητέρα του... (ΦΩΤΟ)

Της λέει χρόνια πολλά και μας δείχνει την ομοιότητά τους
31/03/2018 - 12:15

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

H γλυκιά έκπληξη του Τάσου Ευαγγέλου για τα κορίτσια του "Με αγάπη Χριστιάνα"

Τους έφτιαξε την μέρα με μία μοναδική κίνηση γεμάτη αγάπη! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)
08/03/2018 - 11:50

Ελένη Φουρέιρα:Η έκπληξη που ετοιμάζει στη σκηνή της Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συνέντευξη που έδωσε στον Τάσο Ευαγγέλου και στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
07/03/2018 - 17:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολύ σοβαρό τροχαίο ατύχημα στην Παλλώδια

Κλειστή η λωρίδα κυκλοφορίας με κατεύθυνση τη Λεμεσό, στο δρόμο Λεμεσού – Πλατρών

Κων/πολη: Ο Alpha συνάντησε Έλληνες που ζουν στην "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό συνεργείο κατέγραψε εικόνες συγκίνησης στον Πατριαρχικό Ναό Αγίου Γεωργίου

Λεμεσός: Υπό μερικό έλεγχο τέθηκε η πυρκαγιά στη Μονή

Στη μάχη με τις φλόγες ρίχθηκαν επίγεια και εναέρια μέσα
Ελλάδα

Σεισμός 5,4 ρίχτερ ταρακούνησε την Πύλο

Στα 10 χιλιόμετρα το εστιακό βάθος του σεισμού

Τσίπρας: Η Ευρώπη να διαμοιράσει τις ευθύνες για το προσφυγικό

Προτάσεις για την αντιμετώπιση του προσφυγικού και την πολιτική ασύλου

Επεισόδια και χημικά έξω από τα γραφεία των ΑΝΕΛ στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια πορείας διαμαρτυρίας πολιτών για τη συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Θριαμβευτική νίκη Ερντογάν στις τουρκικές εκλογές

"Έλαβε την απόλυτη πλειοψηφία των έγκυρων ψήφων"-Οι δηλώσεις Ερντογάν και η παραδοχή Ιντζέ

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

Ισχυρότερη, πλουσιότερη και δικαιότερη Τουρκία υπόσχεται ο Ερντογάν

"Δώσαμε μαθήματα δημοκρατίας σε όλο τον κόσμο"

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ