Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έχουν το ίδιο όνομα με την Μενεγάκη και απολαμβάνουν τα... προνόμιά της(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο συνονόματες αποκαλύπτουν την καθημερινότητά τους ως... διάσημες
21/05/2018 - 17:15

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

To παράπονο της Μενεγάκη για την ομοιότητα του γιου της με τον Γιάννη Λάτσιο

"Τώρα που μεγαλώνει, εγώ βλέπω ότι μου φέρνει πια, αλλά αυτή η μύτη είναι τόσο Λάτσιος"
11/05/2018 - 14:20

Και όμως είναι η Μενεγάκη... -Δείτε την 25 χρόνια πριν ως μελαχρινή(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η τηλεοπτική της εμφάνιση σε εκπομπή αλλά και σε σειρά πιο σέξυ από ποτέ
06/05/2018 - 10:53

Έτσι υποδέχτηκε τον Μάιο η Ελένη Μενεγάκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Φορτωμένη με λουλούδια, στα μαλλιά, στα ρούχα στα χέρια έγινε "Το κορίτσι του Μάη"
01/05/2018 - 14:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

Ρωσικός πύραυλος Buk έριξε το αεροσκάφος της Malaysian λένε οι ερευνητές

Τι κατέδειξε η έρευνα των Ολλανδών ερευνητών

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ