Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απίστευτη δήλωση για την Μενεγάκη και το.. Photoshop!

Το περιστατικό που εξόργισε την παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
14/11/2018 - 13:05

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο για τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Το "ειρωνικό" σχόλιο από διαδικτυακή της φίλη και η εξήγηση που έδωσε...
14/11/2018 - 10:47

Η on air "έκπληξη" του Μαρίνου Κόνσολου που ξάφνιασε την Ελένη Μενεγάκη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε καλεσμένος στην Μενεγάκη και την άφησε άφωνη με αυτό που της ζήτησε...
13/11/2018 - 09:21

Ελένη Μενεγάκη: Δείτε που πήγε παρέα με τις κόρες της! (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή απόδραση, η φωτογραφία που δημοσίευσε και το σχόλιο της...
12/11/2018 - 08:59

Ό,τι πιο γλυκό!Ο γιος της Ελένης Μενεγάκη δίνει το πιο τρυφερό φιλί...(ΦΩΤΟ)

Η αγκαλιά, το φιλί και η καρδούλα στην μικρή αδερφή του
06/11/2018 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ατύχημα με μοτοσικλετιστή του Ουλαμού της αστυνομίας

Συγκρούστηκε με όχημα που οδηγούσε 22χρονη - Τι έδειξε ο έλεγχος αλκοόλης

Συνελήφθη 28χρονος που εντοπίστηκε να οδηγεί κλεμμένο όχημα

Κλάπηκε από περιοχή στη Λάρνακα και εντοπίστηκε κοντά στο οδόφραγμα Αγίου Δομετίου

Χτύπησαν ξανά οι κλέφτες γούνων

Η αξία των κλοπιμαίων υπολογίζεται να είναι μερικές δεκάδες χιλιάδες ευρώ
Ελλάδα

Προπηλάκισαν τον Υπουργό Παιδείας και βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ, στο Πολυτεχνείο

Τους επιτέθηκαν και δεν τους άφησαν να καταθέσουν στεφάνι

Γυαλιά καρφιά τα έκαναν στο οίκημα της Πρωτοπορίας στην Πάτρα (ΦΩΤΟ)

Πως απαντά η Πρωτοπορία μετά την επίθεση αναρχικών, το βράδυ της Πέμπτης

Αναστάτωση μετά από τηλεφώνημα για βόμβα στην Πανεπιστημίου

Τηλεφώνησαν και είπαν ότι θα εκραγεί βόμβα στο Νομισματικό Μουσείο
Διεθνή

Μέι: Θα δώσω μάχη και θα πολεμήσω για να σώσω τη συμφωνία για το Brexit

Όλες οι εξελίξεις μετά το ντόμινο παραιτήσεων στην Κυβέρνηση

Η Βόρεια Κορέα "δοκιμάζει νέα όπλα υψηλής τεχνολογίας", υπό την εποπτεία του Κιμ

Η πρώτη φορά που συμμετέχει σε μια τέτοια στρατιωτική εκδήλωση, μετά τις συνόδους

Δεν θα γίνει δεύτερο δημοψήφισμα, βγαίνουμε από τη ΕΕ τον Μάρτιο,διαμηνύει η Μέι

Ντόμινο παραιτήσεων στην κυβέρνηση Μέι, μετά την έγκριση της συμφωνίας

tv news

H καθημερινότητα των ψαράδων και ο αγώνας για ένα αμφίβολο μεροκάματο...

«24 Ώρες» Μαζί με τους ψαράδες του Ακάμα. Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

O Κωστής υποψιάζεται ότι η Μαρίνα τον έχει παγιδεύσει με τη φούσκα των μετοχών..

Παρόλα αυτά ζητάει από την Έλλη να χωρίσουν«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 16/11/2018 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ