Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Γιορτάζει τον 15Αύγουστο με τις κόρες της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ανήμερα της Παναγίας
15/08/2018 - 11:00

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Τελικά είναι ρομαντικός κι ας μας το παίζει..."βαρύς"

Η Ιλένια Ουίλιαμς "μαρτύρησε" το δώρο-έκπληξη που της χάρισε και την έκανε να λιώσει!
29/07/2018 - 14:12

O Mατέο φωτογραφίζει την... Ελένη Μενεγάκη με μπικίνι σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram με τη... νεράιδα του!
23/07/2018 - 15:32

Ελένη Μενεγάκη: Αυτός είναι ο επίγειος παράδεισός της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από το εσωτερικό του σπιτιού της με τον Μάκη Παντζόπουλο
22/07/2018 - 14:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα συγκρούστηκε με μοτοσικλετιστή στη Γερμασόγεια (ΦΩΤΟ)

Στο νοσοκομείο με τραύματα ο οδηγός της μοτοσικλέτας

"Ξεσάλωσε" η νύφη: Μέθυσε, πέρασε με κόκκινο, έβρισε και συνελήφθη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η 42χρονη εντοπίστηκε από αστυνομικό περίπολο στις τρεις τα ξημερώματα

Πρεμιέρα κυνηγών με πρόστιμα πέραν των 16.000 ευρώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιητική η κάρπωση της φάσσας και του τρυγονιού για τους περισσότερους
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Σήμερα για την Ελλάδα υπάρχει σίγουρα πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη

Η ανάπτυξη έχει επιστρέψει, η ανεργία εξακολουθεί να είναι υψηλή αλλά σημαντικά χαμηλότερη

Η Ελλάδα βγαίνει από τα Μνημόνια

Από την κρίση του 2009 στην έξοδο του 2018

Γερμανοί αναλυτές: Η Ελλάδα ξανά σε τροχιά ανάπτυξης

«Η λανθασμένη σκληρή πολιτική λιτότητας επιδείνωσε δραματικά την κρίση»
Διεθνή

Η Μάλτα απελαύνει στην Ιταλία 120 μετανάστες που ζούσαν σε παλιό βουστάσιο

Οι άνθρωποι αυτοί ταξίδεψαν νόμιμα στη Μάλτα αλλά δεν διαθέτουν άδεια εργασίας

Αφγανιστάν: Ο πρόεδρος Γάνι ανακοίνωσε υπό όρους εκεχειρία με τους Ταλιμπάν

Μέχρι στιγμής δεν είναι σαφές αν οι ισλαμιστές αντάρτες έχουν αποδεχτεί την πρόταση του

Τραμπ: «Μακαρθισμός» η έρευνα του ειδικού εισαγγελέα Μιούλερ

"Δεν έχω τίποτα να κρύψω και απαιτώ διαφάνεια" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ