Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Μενεγάκη: Αποκάλυψε την μεγάλη της συνήθεια με το... κρασί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μπαίνει στην κουζίνα έχει πάντα μαζί της και ένα ποτηράκι κρασάκι
21/02/2018 - 14:38

Ελένη Μενεγάκη: : Πιο ερωτευμένη από ποτέ γιόρτασε την επέτειό της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στο Instagram με τον Μάκη Παντζόπουλο και η αποκάλυψη της επετείου της
19/02/2018 - 09:57

Η Ελένη Μενεγάκη αλα....Παρισιάνα στην καρδιά της Γαλλίας (ΦΩΤΟ)

Απόδραση στο μαγικό Παρίσι για το τριήμερο, για τη βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης
18/02/2018 - 15:58

Για βόλτα και ψώνια βγήκαν η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος (ΦΩΤΟ)

Ντυμένοι casual έκαναν τις βόλτες του στο κέντρο της περιοχής και χάζευαν τις βιτρίνες
17/02/2018 - 17:19

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ τον έρωτα τον δοξάζω καθημερινά..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια η άποψή της για την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου;
14/02/2018 - 13:52

Όταν η Ελένη Μενεγάκη βοήθησε τηλεθεάτρια να αποκτήσει παιδί (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της για την σχέση της με την τηλεθεάτρια
13/02/2018 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 18:30DEAL