Ψυχαγωγία

O Γιώργος Αγγελόπουλος γυμνάζεται και ξετρελαίνει τον γυναικείο πληθυσμό

Eίναι αναμφισβήτητα ένας από τους πιο σέξι άντρες της ελληνικής τηλεόρασης, για να μην πω και της Ελλάδας ολόκληρης.

Ο λόγος για τον Γιώργο Αγγελόπουλο, που με το μυώδες και γραμμωμένο του σώμα έχει κάνει πολλές γυναίκες να αναστενάξουν κοιτάζοντάς τον!

Όπως ανέφερε και ο ίδιος στο παρελθόν, έχει ασχοληθεί με το επαγγελματικά και με το ποδόσφαιρο κατά καιρούς, ενώ τα τελευταία χρόνια και μέχρι πριν μπει στο παιχνίδι επιβίωσης, ο Ντάνος ήταν trainer σε θαλάσσια σπορ στην Σκιάθο.

Όπως καταλαβαίνετε λοιπόν, η γυμναστική και η άσκηση αποτελεί σημαντικό και αναπόσπαστο κομμάτο της ζωής του κάτι που φαίνεται και στο καλοδιατηρημένο σώμα του.

 

Ωστόσο, αν και τους τελευταίους μήνες ο νικητής του Survivor είναι μεταξύ Αθήνας και Σκιάθου, δεν σταμάτησε να γυμνάζεται. Μάλιστα δεν χάνει ευκαιρία να μοιραστεί στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς τους φίλους ανεβάζοντας φωτογραφίες στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Μια από τις φωτογραφίες που μοιράστηκε και προκάλεσε ιδιαίτερη αίσθηση είναι και αυτή που ακολουθεί, στην οποία τον βλέπουμε να αιωρείται κατακόρυφα πιασμένος από δύο κρίκους. Ο ίδιος μάλιστα την συνόδευσε με την ακόλουθη λεζάντα: "Όταν τα βλέπεις όλα ανάποδα...κυριολεκτικά".

 

Επόμενο άρθρο

Πήρε φωτιά η πίστα κυριολεκτικά (!) στα γυρίσματα του Πρωτοχρονιάτικου show

H γκάφα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που... άναψε φωτιές! (ΒΙΝΤΕΟ)
12/12/2017 - 15:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

Η εντυπωσιακή και τόσο γυμνασμένη πίσω όψη της
17/05/2018 - 17:47

Πόσο σφίγγει το λίπος με την άσκηση;

Η διατροφή και η άσκηση κομμάτι της καθημερινότητάς σας
15/05/2018 - 18:50

Ελεονώρα Μελέτη: Μας δείχνει τη σιλουέτα της 28 ημέρες μετά την γέννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια ξεκίνησε και πάλι τη γυμναστική και μπήκε ξανά σε πρόγραμμα
11/05/2018 - 18:50

Χάσε το λίπος στην κοιλιά σε 2 εβδομάδες

Όλα όσα πρέπει να κάνεις!
09/05/2018 - 11:38

Ντάνος: «Έχω απορρίψει ήδη δύο πρωταγωνιστικούς ρόλους στο θέατρο»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη
04/05/2018 - 17:54

Η ερωτική σκηνή του Ντάνου που "ξεσήκωσε" τηλεθεατές και social media(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος πιο ερωτικός από μετά...
03/05/2018 - 15:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξημένα τα επίπεδα σκόνης στην ατμόσφαιρα

Έρχεται πτώση της θερμοκρασίας, βροχές και καταιγίδες σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διάλογος μεταξύ της Υπουργού Εργασίας και Εθελοντικών Οργανώσεων/ΜΚΟ

Η Ζέτα Αιμιλιανίδου συνεχάρη τις οργανώσεις για το έργο που επιτελούν

Οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στη Λάρνακα ενόψει της Γιορτής του Κατακλυσμού

Ο Δήμος Λάρνακας ενημερώνει ότι η παράνομη στάθμευση θα καταγγέλλεται
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

Κατεδάφισε τις σήραγγες των πυρηνικών δοκιμών της η Βόρεια Κορέα

Πρόκειται για μια κίνηση καλής θέλησης και προσπάθεια μείωσης των περιφερειακών εντάσεων

Στόχος τζιχαντιστή ο 4χρονος πρίγκιπας Τζορτζ

"Δεν θα αφήσουμε ούτε τη βασιλική οικογένεια" ανάρτησε στα social media

Ρωσικός πύραυλος Buk έριξε το αεροσκάφος της Malaysian λένε οι ερευνητές

Τι κατέδειξε η έρευνα των Ολλανδών ερευνητών

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ