Ψυχαγωγία

O Γιώργος Αγγελόπουλος γυμνάζεται και ξετρελαίνει τον γυναικείο πληθυσμό

Eίναι αναμφισβήτητα ένας από τους πιο σέξι άντρες της ελληνικής τηλεόρασης, για να μην πω και της Ελλάδας ολόκληρης.

Ο λόγος για τον Γιώργο Αγγελόπουλο, που με το μυώδες και γραμμωμένο του σώμα έχει κάνει πολλές γυναίκες να αναστενάξουν κοιτάζοντάς τον!

Όπως ανέφερε και ο ίδιος στο παρελθόν, έχει ασχοληθεί με το επαγγελματικά και με το ποδόσφαιρο κατά καιρούς, ενώ τα τελευταία χρόνια και μέχρι πριν μπει στο παιχνίδι επιβίωσης, ο Ντάνος ήταν trainer σε θαλάσσια σπορ στην Σκιάθο.

Όπως καταλαβαίνετε λοιπόν, η γυμναστική και η άσκηση αποτελεί σημαντικό και αναπόσπαστο κομμάτο της ζωής του κάτι που φαίνεται και στο καλοδιατηρημένο σώμα του.

 

Ωστόσο, αν και τους τελευταίους μήνες ο νικητής του Survivor είναι μεταξύ Αθήνας και Σκιάθου, δεν σταμάτησε να γυμνάζεται. Μάλιστα δεν χάνει ευκαιρία να μοιραστεί στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς τους φίλους ανεβάζοντας φωτογραφίες στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Μια από τις φωτογραφίες που μοιράστηκε και προκάλεσε ιδιαίτερη αίσθηση είναι και αυτή που ακολουθεί, στην οποία τον βλέπουμε να αιωρείται κατακόρυφα πιασμένος από δύο κρίκους. Ο ίδιος μάλιστα την συνόδευσε με την ακόλουθη λεζάντα: "Όταν τα βλέπεις όλα ανάποδα...κυριολεκτικά".

 

Επόμενο άρθρο

Πήρε φωτιά η πίστα κυριολεκτικά (!) στα γυρίσματα του Πρωτοχρονιάτικου show

H γκάφα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που... άναψε φωτιές! (ΒΙΝΤΕΟ)
12/12/2017 - 15:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

H λύση για γερούς κοιλιακούς έρχεται από την Halle Berry

O τρόπος για να χτίσουμε κοιλιακούς
13/02/2018 - 11:07

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Yoga ή pilates;

Ποιο από τα δύο να επιλέξουμε;
11/02/2018 - 12:00

Γιώργος Αγγελόπουλος: Οι πρώτες του σκηνές στο "Τατουάζ" και το twitter (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέργεια... τέλος - Ο Ντάνος έκλεψε τις εντυπώσεις στην πρώτη του εμφάνιση
09/02/2018 - 11:07

Απόψε η πρεμιέρα του Ντάνου...ως ηθοποιός - Η πρώτη σκηνή στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρέιλερ τoυ επεισοδίου και την πρώτη σκηνή του στη σειρά
08/02/2018 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 18:30DEAL