Ψυχαγωγία

O γιός του Λούη "εισέβαλε" στην εκπομπή του μπαμπά του ως...τραγουδιστής(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μικρός Ιωάννης εισβάλλει στο πλατό της εκπομπής του μπαμπά του και αποθεώνεται από το κοινό του.

Και ποιος είναι ο μικρός Ιωάννης;

Είναι ο γιος του αγαπημένου παρουσιαστή και κορυφαίου stand-up comedian Λούη Πατσαλίδη, ο οποίος βρέθηκε στα γυρίσματα του "Λούης Night Show" και αναστάτωσε την εκπομπή με τις φωνητικές του ικανότητες, το γέλιο και τον αυθορμητισμό του.

Ο Λούης Πατσαλίδης φώναξε τον γιο του πάνω στην σκηνή για να τραγουδήσει το "Αηδόνι". Ο μικρός μες το χαμόγελο ανέβηκε πάνω και γεμάτος άνεση τραγούδησε ένα από τα αγαπημένα του τραγούδια δίπλα από τον μπαμπά του. Το αποτέλεσμα;Το κοινό καταχειροκρότησε τον μικρό Ιωάννη απολαμβάνοντας αυτή την ξεχωριστή στιγμή...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Μπάρες λεμονιού χωρίς γλουτένη και ζάχαρη από τα χέρια της Μαριέλλας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Μαριέλλα Χρίστου μπήκε στην κουζίνα του "Με αγάπη Χριστιάνα" και μεγαλούργησε
27/01/2018 - 13:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Άγγελος Βότσης ερμηνεύει με την κιθάρα του "Το σπίτι που γεννήθηκα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφιερωμένο στην μαύρη επέτειο κατάληψης της γενέτειρας του Μόρφου
13/08/2018 - 18:42

Απολαυστικός Κλοπ: Τραγούδησε σε παμπ μαζί με οπαδούς της Λίβερπουλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα με τους φίλους των "reds" έγινε ο Γερμανός προπονητής της ομάδας
28/07/2018 - 15:52

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

Η «τρέλα» και η ανυπομονησία για την νέα Ομόνοια στην απόλυτη τους μορφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως ένας οπαδός της Ομόνοιας δείχνει την τρέλα του για την ομάδα του
18/07/2018 - 17:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ