Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

"Γνήσιο αρσενικό", είναι ο τίτλος του τραγουδιού που μόλις κυκλοφόρησε ο Κωνσταντίνος Κουφός.

Πρόκειται για ένα άκρως ανεβαστικό κομμάτι, σε μουσική και στίχους του Κερκυραίου καλλιτέχνη, που δείχνει μία άλλη πλευρά του εαυτού του, με ένα λαϊκό τραγούδι.

Την επιμέλεια παραγωγής ανέλαβε ο Κωνσταντίνος Παντζής, ενώ η ενορχήστρωση έγινε από τον ίδιο και τον Αντώνη Tσακιρέλλη. Το βίντεο κλιπ υπογράφει ο Βαγγέλης Τσαουσόπουλος.

Ακούστε το «Γνήσιο αρσενικό», που φιλοδοξεί να γίνει η επιτυχία του χειμώνα.

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι της παρουσιάστριας στο εξωτερικό και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην εκπομπή της
11/10/2018 - 18:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημοσιογράφος νόμιζε ότι έκλεισαν οι κάμερες και παρίστανε τον... τραγουδιστή!

Αυτά συμβαίνουν όταν οι κάμερες κλείσουν.... άμα δεν κλείσουν, όμως το αποτέλεσμα επικό!
26/04/2018 - 14:49

Πάνος Βλάχος: "Στροφή" στην καριέρα του και ο λόγος της επιστροφής του (ΦΩΤΟ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός σε ρόλο που δεν τον είχαμε ξαναδεί
10/03/2018 - 14:01

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι του Κωνσταντίνου Κουφού που υμνεί τον έρωτα (ΒΙΝΤΕΟ)

14 Φλεβάρη και η πιο ερωτική μπαλάντα είναι έτοιμη να συντροφεύσει τους ερωτευμένους
14/02/2018 - 18:19

Κωνσταvτίνος Κουφός: Στα γυρίσματα του "Όταν σε κοιτώ"-Αποκλειστικές φωτογραφίες

Το νέο του τραγούδι και όλες οι λεπτομέρειες γύρω από αυτό και το εντυπωσιακό βίντεο κλιπ
18/12/2017 - 20:35

Έφυγε από τη ζωή το ποπ-είδωλο του '70 Ντέιβιντ Κάσιντι

Σε ηλικία 67 ετών άφησε την τελευταία του πνοή πάσχοντας από άνοια
22/11/2017 - 16:07

Ο ελληνικός στρατός με "αγκαζέ" τα όπλα... γλεντά με Κωνστνατίνο Κουφό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα βίντεο που γίνεται viral αλλά που προκαλεί και αντιδράσεις
20/10/2017 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκκληση για εθελοντική αιμοδοσία απευθύνει το Σώμα Ακριτών

Πρόκειται για μια προσπάθεια με κύριο στόχο την προσφορά έμπρακτης βοήθειας

Λευκωσία: Αίσιο τέλος στην περιπέτεια του 80χρονου που αγνοείτο

Εντοπίστηκε το μεσημέρι στην περιοχή Στροβόλου και είναι καλά στην υγεία του

Έρχεται νέο νομοσχέδιο για πάταξη της ηχορύπανσης

Έλεγχος των κέντρων αναψυχής με ηλεκτρονικά συστήματα
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Αυτοί καλοβλέπουν την Πρωθυπουργία στη Βρετανία

Αντίστροφη μέτρηση για την ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής κατά της Μέι

Γιαγιά ηλικίας 102 ετών γίνεται η γηραιότερη skydiver (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Έσπασε όλα τα ρεκόρ για φιλανθρωπικό σκοπό

Με υπερηχητικούς πυραύλους ενισχύει τα μαχητικά της η Ρωσία

Τι αναφέρει πηγή του Ρωσικού Υπουργείου Άμυνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 17:40DEAL