Ψυχαγωγία

Ο κορυφαίος ηθοποιός που εισβάλλει στη σειρά «Μπλε»! (ΦΩΤΟ)

Την είσοδο ενός ακόμα ηθοποιού «πρόδωσε» ο σκηνοθέτης της νέας κοινωνικής σειράς του Alpha Κύπρου, «Μπλε» Στάμος Τσάμης.  Ανάμεσα στο καστ των κορυφαίων ηθοποιών που θα πρωταγωνιστούν στη σειρά εντάσσεται και ο αγαπημένος ηθοποιός, Άρης Σερβετάλης!

 

σερβεταλης

Η νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, σε σενάριο του γνωστού σεναριογράφου Γιώργου Τσιάκκα κάνει πρεμιέρα τη Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου στις 19:20 και θα μεταδίδεται κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη.

Με έμπειρη ομάδα παραγωγής και εμπνευσμένους διαλόγους, ο Γιώργος Τσιάκκας επιστρέφει, μετά από πέντε χρόνια τηλεοπτικής απουσίας για να συγκινήσει, να προβληματίσει και να περάσει βαθύτερα μηνύματα στους τηλεθεατές.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Όσα είπε για το διαζύγιο και τον νέο της σύντροφο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μίλησε πρώτη φορά για τον χωρισμό της και την ενόχληση της με τους παπαράτσι...
18/09/2018 - 12:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ο μικρός Σταύρος Κυπριανός Κωνσταντίνου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μικρός που ξεχωρίζει στην κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου "Μπλε" μίλησε στην Χριστιάνα
27/11/2018 - 17:40

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη νέα ώρα προβολής των σειρών "Μπλε", "Μην αρχίζειςτην μουρμούρα" και "Η Φαμίλια"
26/11/2018 - 11:50

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Ηχηρό και άγριο ξεκαθάρισμα λογαριασμών στο «ΜΠΛΕ» - Όλο το παρασκήνιο(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρόκειται να συμβούν και θα συγκλονίσουν..
05/11/2018 - 17:40

ΜΠΛΕ: Δείτε την συγκλονιστική ερμηνεία της 14χρονης Μαρίνας για τη σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μουσική Γιώργου Θεοφάνους και στίχους Σταύρου Σταύρου
26/09/2018 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης ενοίκων πολυκατοικίας στο κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνουν οι ένοικοι στη κάμερα του Alpha για τις δύσκολες ημέρες που ζουν

Ικανοποιημένη η ΠΑΣΥΚΙ για τις υπερωριακές αποζημιώσεις των γιατρών

Εντός των προσεχών ημερών υπογραφή συμφωνίας από τα εμπλεκόμενα μέρη

Παρέδωσε τα ηνία του ΚΣΕΔ ο Αρχιπλοίαρχος Κώνσταντίνος Φυτιρής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε το συγκινητικό φιλμάκι που ετοίμασε το προσωπικό του Κέντρο με τη δράση του Διοικητή
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ