Ψυχαγωγία

Ο κορυφαίος ηθοποιός που εισβάλλει στη σειρά «Μπλε»! (ΦΩΤΟ)

Την είσοδο ενός ακόμα ηθοποιού «πρόδωσε» ο σκηνοθέτης της νέας κοινωνικής σειράς του Alpha Κύπρου, «Μπλε» Στάμος Τσάμης.  Ανάμεσα στο καστ των κορυφαίων ηθοποιών που θα πρωταγωνιστούν στη σειρά εντάσσεται και ο αγαπημένος ηθοποιός, Άρης Σερβετάλης!

 

σερβεταλης

Η νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, σε σενάριο του γνωστού σεναριογράφου Γιώργου Τσιάκκα κάνει πρεμιέρα τη Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου στις 19:20 και θα μεταδίδεται κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη.

Με έμπειρη ομάδα παραγωγής και εμπνευσμένους διαλόγους, ο Γιώργος Τσιάκκας επιστρέφει, μετά από πέντε χρόνια τηλεοπτικής απουσίας για να συγκινήσει, να προβληματίσει και να περάσει βαθύτερα μηνύματα στους τηλεθεατές.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Όσα είπε για το διαζύγιο και τον νέο της σύντροφο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μίλησε πρώτη φορά για τον χωρισμό της και την ενόχληση της με τους παπαράτσι...
18/09/2018 - 12:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΜΠΛΕ: Δείτε την συγκλονιστική ερμηνεία της 14χρονης Μαρίνας για τη σειρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μουσική Γιώργου Θεοφάνους και στίχους Σταύρου Σταύρου
26/09/2018 - 18:05

Γιώργος Τσιάκκας:Όσα είπε για τη μεγάλη επιστροφή και τη νέα του σειρά-ΒΙΝΤΕO

Η πρώτη μετάδοση του τραγουδιού της σειράς "Μπλε" με την υπογραφή του Γιώργου Θεοφάνους..
24/09/2018 - 15:54

Νίκη Δραγούμη: "Είμαι 30 - To βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια"

Η αγαπημένη ηθοποιός μιλά για την τέλειο άντρα και το ενδεχόμενο παιδιού
02/08/2018 - 13:47

ΜΠΛΕ: Η πρώτη συνάντηση και οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσαν στην κάμερα για το νέο τους ξεκίνημα
01/08/2018 - 21:34

ΜΠΛΕ:Η πρώτη συνάντηση των πρωταγωνιστών για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα σε σκηνοθεσία του Στάμου Τσάμη ξεκίνησε και επισήμως...
31/07/2018 - 18:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μόνιμη βάση η Λευκωσία διαστημικών επιστημόνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κύπρος μπαίνει δυναμικά στον χάρτη του διαστήματος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα: Πότε υποχωρεί το φαινόμενο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποπνικτικό παραμένει το σκηνικό μέχρι και το Σαββατοκυρίακο

Παραδοχή Κοτζιά: Στην Κύπρο μυστικά κονδύλια 9 εκατομμυρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγγραφο κατατέθηκε ως τεκμήριο, στην δίκη απέναντι στην Μονή Κύκκου
Ελλάδα

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας

Ζάεφ: Με τον Τσίπρα παραμένουμε προσηλωμένοι στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Είμαι ευτυχής για την απόλυτη προσήλωση της Ελλάδας" είπε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Ερντογάν, Πούτιν, Μέρκελ και Μακρόν θα συζητήσουν για τη Συρία

Ορίστηκε η συνάντηση τους στις 27 Οκτωβρίου στην Κωνσταντινούπολη

Θύματα του ναζισμού ζητούν τη γερμανική υπηκοότητα ενόψει του Brexit

Τα αιτήματα έχουν αυξηθεί 1.667, σύμφωνα με το υπουργείο Εσωτερικών

Γερμανία: Δύο νεκροί από πυροβολισμούς στην πόλη ΚίρχαΪμ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί σοβαρά μεταδίδουν γερμανικά μέσα

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/10/2018 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW