Ψυχαγωγία

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ

Ο Λούης σε τρελά κέφια συναγωνίζεται την πρωταθλήτρια μας στην ρυθμική, Χρυσταλένη Τρικωμίτη.

Οι δυο τους συναντήθηκαν και στο πλαίσιο μιας μεταξύ τους κόντρα για πλάκα, ο γνωστός stand up comedian προσπάθησε να αποδείξει ότι μπορεί να κάνει και αυτός ρυθμική γυμναστική και συναγωνιστεί μια πρωταθλήτρια, έστω στις πόζες. Δείτε την σχετική τους αναμέτρηση. Εσείς τι πιστεύετε; Ποιος το έκανε καλύτερα και κέρδισε τις εντυπώσεις;

kokk

Ο Λούης Πατσαλίδης βρέθηκε στην εκδήλωση "Fair Play" με τους  θρύλους της Εθνικής Ελλάδας οι οποίοι κατέκτησαν το Euro το 2004 στην Πορτογαλία για να παίξουν ποδόσφαιρο. Οι αθλητές αντιμετώπισαν παλιούς μεγάλους παίκτες του Κυπριακού ποδοσφαίρου σε αγώνα futsal  στο «Τάσσος Παπαδόπουλος-Ελευθερία» με 2.500 θεατές.

Ο αγώνας πραγματοποιείται μπροστά σε πέραν των 2500 χιλιάδων μαθητών. Δείτε φωτογραφίες 

 

Επόμενο άρθρο

Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Οι σκηνές τρόμου, ο δράστης με την κουκούλα και η μεταμεσονύχτια επίθεση!
06/12/2018 - 11:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

Τίμησαν το Fair Play οι Πρωταθλητές Ευρώπης και Θρύλοι της Εθνικής Κύπρου

Οι Legends 2004 και σπουδαίοι Κύπριοι πρώην ποδοσφαιριστές μετέδωσαν σημαντικά μηνύματα
06/12/2018 - 19:30

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

To τρολ του Λούη για τις..κυπριακές στάσεις λεωφορείων που πρέπει να δεις-ΒΙΝΤΕΟ

Χωρίς παγκάκια και στέγαστρα η Κύπρος και ο Λούης δεν το άφησε ασχολίαστο