Ψυχαγωγία

O Λούης Πατσαλίδης αποκάλυψε τα... κιλά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης αποκαλύπτει τα κιλά του...

Ο γνωστός και αγαπημένος stand-up comedian, που "σαρώνει" κάθε Παρασκευή με την εκπομπή "Λούης Night Show", από τους δέκτες του Alpha Kύπρου μέσα στο πλαίσιο συζήτησης με τον τραγουδιστή Κωνσταντίνο Φραντζή, αποκάλυψε τα κιλά του.

Ο Λούης ρώτησε τον δημοφιλή τραγουδιστή για την επιλογή του να αφήσει το επάγγελμα του διατροφολόγου για να γίνει τραγουδιστής. Ο ίδιος ενώ αποκάλυψε τον λόγο του δήλωσε ότι μπορεί να κάνει εξαίρεση και να του κάνει μια διατροφή αρκεί να του δώσει κάποια στοιχεία όπως ύψος, ηλικία και κιλά.

Ο Λούης Πατσαλίδης δεν δίστασε και του απάντησε

"Είμαι 1.83, 122 κιλά και 37 χρονών"

Επόμενο άρθρο

Καίτη Γκρέυ: «Ήμουν έγκυος το παιδί του Στέλιου Καζαντζίδη και απέβαλα»

Η απάντηση της στην χήρα του Στέλιου Καζαντζίδη - Δούλευα για να πληρώνω χρέη του
24/02/2018 - 12:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης σε ρόλο... ηθοποιού στη σειρά "Η Φαμίλια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρέιλερ της νέας σειράς του Alpha Κύπρου που κάνει πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου
17/09/2018 - 20:39

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Λούης Πατσαλίδης: "Θα κάνω τηλεόραση για ακόμη τέσσερα χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι παρεμβάσεις από πολιτικούς και παρουσιαστές στη σάτιρα του και τα ψέματα στην Αστέρω
17/09/2018 - 16:39

Αποκλειστικό: Αυτός θα είναι ο πρώτος καλεσμένος του "Λούης Night Show"(ΦΩΤΟ)

Μια συνάντηση που θα μας χαρίσει γέλιο μέχρι δακρύων...
12/09/2018 - 15:28

Λούης Πατσαλίδης: Η φωτογραφία με τα παιδιά του και το μήνυμα που στέλνει(ΦΩΤΟ)

Ο δημοφιλής stand yp comedian πανέτοιμος για το νέο του ξεκίνημα
07/09/2018 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ