Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης μας σε μια γλυκιά φωτογραφία με τον παππού του.

Ο γνωστός stand-up comedian μας συστήνει τον Λοΐζο Πατσαλίδη τον πρεσβύτερο μέσα από μια selfie από το χωριό Καλοπαναγιώτης.

Ο Λούης που πήρε το όνομα του από τον παππού του δείχνει ιδιαίτερη αγάπη και μέσα από την φωτογραφία μας δίνει να καταλάβουμε ότι δεν πήρε μόνο το όνομα αλλά και πολλά χαρακτηριστικά του, αφού η ομοιότητα είναι εμφανής.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και γνωρίστε τον "παππού Λούη"

Επόμενο άρθρο

Χάρης Παπαθεοχάρους: "Μπήκα στο Facebook της και είδα ότι με απατά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος για την απιστία που βίωσε και τον τρόπο που το έμαθε
23/02/2018 - 18:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Is back! O Λούης σατιρίζει (ξανά) τον Αδύναμο Κρίκο και δίνει ρέστα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρολ στους παίχτες και στο τηλεπαιχνίδι γνώσεων
15/12/2018 - 15:05

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εξαιρετικά κρίσιμη η κατάσταση του 50χρονου που έπεσε από δέντρο

Είχε εντοπιστεί τραυματισμένος σε χώρο στάθμευσης διαμερισμάτων στην Κάτω Πάφο

Νέα κίτρινη προειδοποίηση από Μετεωρολογική για ισχυρές καταιγίδες

Η Αστυνομία προειδοποιεί για περιορισμένη ορατότητα στους δρόμους

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο
Ελλάδα

Ισχυρή έκρηξη βόμβας σε τηλεοπτικό σταθμό στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βομβαρδισμένο τοπίο το εσωτερικό του κτιρίου - Δεν έχει αναφερθεί κάποιος τραυματισμός

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ