Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης"καρναβαλίζεται" στην Αποκριάτικη Λεμεσό - Τι ντύθηκε(ΦΩΤΟ)

O Λούης Πατσαλίδης, ζει τον παλμό των Αποκριών και της Τσικνοπέμπτης...

Ο γνωστός stand up comedian, βρίσκεται στην πόλη της Λεμεσού μαζί με φίλους του και περνούν ένα ξέφρενο μεσημέρι με φαί και ποτό. Ο ίδιος φόρεσε το στέμμα του και ποζάρει ως βασιλιάς στους αποκριάτικους δρόμους του κέντρου της Λεμεσού.

Και αυτή είναι μόνο η αρχή...

Μαζί του και η Εριλένα Πελαγία, η οποία ανάρτησε φωτογραφία στα social media της "προδίδοντας" την παρέα τους αλλά και την ξέφρενη εξόρμηση.

 

Επόμενο άρθρο

Η κόρη της Πάολα χορεύει ως αστυνομικός και ξεσηκώνει το Instagram(ΒΙΝΤΕΟ)

Κληρονόμησε το ταλέντο της μητέρας της στο χορό και μας το παρουσιάζει
08/02/2018 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

Η Κατερίνα Καινούργιου στην πιο... αποκαλυπτική της φωτογράφιση(ΦΩΤΟ)

Μας έδειξε τα...προσόντα της και αναστάτωσε το Instagram
08/07/2018 - 11:31

Η ξεκαρδιστική έρευνα του Χάρη στον Λούη Πατσαλίδη για την... απιστία(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές για το πως θα αποκαλύψετε την απιστία χωρίς να χωρίσετε
07/07/2018 - 14:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ