Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης"καρναβαλίζεται" στην Αποκριάτικη Λεμεσό - Τι ντύθηκε(ΦΩΤΟ)

O Λούης Πατσαλίδης, ζει τον παλμό των Αποκριών και της Τσικνοπέμπτης...

Ο γνωστός stand up comedian, βρίσκεται στην πόλη της Λεμεσού μαζί με φίλους του και περνούν ένα ξέφρενο μεσημέρι με φαί και ποτό. Ο ίδιος φόρεσε το στέμμα του και ποζάρει ως βασιλιάς στους αποκριάτικους δρόμους του κέντρου της Λεμεσού.

Και αυτή είναι μόνο η αρχή...

Μαζί του και η Εριλένα Πελαγία, η οποία ανάρτησε φωτογραφία στα social media της "προδίδοντας" την παρέα τους αλλά και την ξέφρενη εξόρμηση.

 

Επόμενο άρθρο

Η κόρη της Πάολα χορεύει ως αστυνομικός και ξεσηκώνει το Instagram(ΒΙΝΤΕΟ)

Κληρονόμησε το ταλέντο της μητέρας της στο χορό και μας το παρουσιάζει
08/02/2018 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο... "Λούης Night Show" - Όλες οι λεπτομέρειες

Πέρσι την εκπαίδευσαν για τον γάμο, φέτος θα την εκπαιδεύσουν για τα βαφτίσια...
15/02/2018 - 21:57

Ο Λούης Πατσαλίδης συγκινεί για τον θάνατο της μητέρας του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήμουν δίπλα της εκρατούσα την αγκαλιά, εμιλούσα της" - Όλα όσα δήλωσε
15/02/2018 - 13:42

Εριλένα Πελαγία: Πώς από φάλτσα έγινε... αηδόνι του πενταγράμμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Εριλένα Πελαγία έγινε... τραγουδίστρια - "Μάτωσε το πεντάγραμμο"
13/02/2018 - 16:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προς νέα κατεύθυνση οι έρευνες για το θάνατο της 46χρονης μετά τη νεκροτομή

Πως προέκυψαν τα τραύματά της και τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά το πόρισμα

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Πούτιν: Ο ισχυρός στρατός εγγυάται την ειρηνική ανάπτυξη της χώρας

"Όταν εξασθενούν εμφανίζονται απειλές και προκλήσεις τις οποίες δεν τις φανταζόμασταν"

Οι 28 χώρες της EE απευθύνουν έκκληση για εκεχειρία στην Ανατολική Γούτα

Η έντονη δήλωση στην οποία εκφράζεται θυμός για τον βομβαρδισμό στη Συρία

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 20:15ALPHA NEWS