Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρέλανε τα μηχανάκια της AGB και ανακηρύχθηκε ο "βασιλιάς της εβδομάδας"

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης με την εκπομπή "Louis Night Show", "έσπασε" το προσωπικό ρεκόρ του και συγχρόνως σκαρφάλωσε άνετα στην κορυφή  ανάμεσα σε όλες τις εκπομπές που προβλήθηκαν την εβδομάδα που μας πέρασε.

Το "Λούης Night Show", που απολαμβάνουμε κάθε Παρασκευή στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου, ανέβηκε στην κορυφή τηλεθέασης ξεπερνώντας όλες τις άλλες κυπριακές ή ελλαδικές εκπομπές και έβαλε τη σάτιρα στην πρώτη θέση. Μάλιστα, την εκπομπή παρακολούθησαν πάνω από 100.000 άτομα, σπάζοντας και το προηγούμενο ήδη υψηλό ρεκόρ εκπομπής.

Ο Λούης τρελαίνει τα μηχανάκια της AGB και η πορεία από ότι φαίνεται είναι ανοδική ως και σαρωτική.

λουησ

Επόμενο άρθρο

Βασάλος–Βαλαβάνη:Ποιος έχει το πάνω χέρι στη σχέση τους;Ο Κωνσταντίνος μίλησε...

Αποκαλύπτει ποιος είναι το "μαγκάκι" αλλά και ποιος από τους δύο είναι πιο...περιποιητικός
29/01/2018 - 12:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βραβεύτηκαν οι πρώτοι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές της εθνικής Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική ομάδα αποτελείτο από 15 διεθνείς ποδοσφαιριστές

Ελλείπει από την οικία του ηλικιωμένος (ΦΩΤΟ)

Λείπει από την οικία του από χθες το πρωί
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ