Ψυχαγωγία

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Ερωτευμένη ξανά η Ελένη Χατζίδου...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια όπως αποκάλυψε ο Νίκος Γεωργιάδης είναι και πάλι ευτυχισμένη στην προσωπική της ζωή. έχει αφήσει εδώ και καιρό πίσω τον επεισοδιακό χωρισμό της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Σοϊλέδη και πλέει σε νέα πελάγη.

κξ

Η ίδια φέρεται να είναι ερωτευμένη με έναν γνωστό άντρα από τον επιχειρηματικό κόσμο. Μια σχέση που την κρατά μυστική εδώ και λίγο καιρό και δεν είναι διατεθειμένη ακόμα να την δημοσιοποιήσει.

Επόμενο άρθρο

Έτρεξαν για καλό σκοπό - O αγώνας δρόμου για τον μικρό Κωνσταντίνο...(ΦΩΤΟ)

Εκατοντάδες συμπολίτες μας έτρεξαν για καλό σκοπό
22/04/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Το ζευγάρι είναι φουλ ερωτευμένο και η σχέση τους πηγαίνει από το καλό στο καλύτερο…
05/12/2018 - 14:06

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε τη διαφορά ηλικίας με τον σύντροφο της

Ο δυνατός έρωτας με τον Ετεοκλή Παύλου, η συγκατοίκηση και η πρόταση γάμου…
24/10/2018 - 13:05

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Ξανά ερωτευμένος!(ΦΩΤΟ)

Η έξοδος του με γνωστή ηθοποιό που πυροδότησε τις φήμες για νέο έρωτα ανάμεσα τους…
17/10/2018 - 13:09

Νέος έρωτας για τον Χρήστο Δάντη!(ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μελαχρινή καλλονή που έκλεψε την καρδιά του τραγουδιστή..
16/10/2018 - 11:34

Νέος έρωτας για την Μαίρη Συνατσάκη;

Οι φήμες για τη νέα σχέση της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της..
13/10/2018 - 12:25

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση στην Ελεονώρα Μελέτη
11/10/2018 - 10:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ