Ψυχαγωγία

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Ερωτευμένη ξανά η Ελένη Χατζίδου...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια όπως αποκάλυψε ο Νίκος Γεωργιάδης είναι και πάλι ευτυχισμένη στην προσωπική της ζωή. έχει αφήσει εδώ και καιρό πίσω τον επεισοδιακό χωρισμό της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Σοϊλέδη και πλέει σε νέα πελάγη.

κξ

Η ίδια φέρεται να είναι ερωτευμένη με έναν γνωστό άντρα από τον επιχειρηματικό κόσμο. Μια σχέση που την κρατά μυστική εδώ και λίγο καιρό και δεν είναι διατεθειμένη ακόμα να την δημοσιοποιήσει.

Επόμενο άρθρο

Έτρεξαν για καλό σκοπό - O αγώνας δρόμου για τον μικρό Κωνσταντίνο...(ΦΩΤΟ)

Εκατοντάδες συμπολίτες μας έτρεξαν για καλό σκοπό
22/04/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Ξανά ερωτευμένος!(ΦΩΤΟ)

Η έξοδος του με γνωστή ηθοποιό που πυροδότησε τις φήμες για νέο έρωτα ανάμεσα τους…
17/10/2018 - 13:09

Νέος έρωτας για τον Χρήστο Δάντη!(ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μελαχρινή καλλονή που έκλεψε την καρδιά του τραγουδιστή..
16/10/2018 - 11:34

Νέος έρωτας για την Μαίρη Συνατσάκη;

Οι φήμες για τη νέα σχέση της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της..
13/10/2018 - 12:25

Ετεοκλής Παύλου: Η δολοφονική απόπειρα, ο ακρωτηριασμός και η Χατζίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση στην Ελεονώρα Μελέτη
11/10/2018 - 10:25

Η Πάολα χώρισε τον άντρα της και ερωτεύτηκε έναν...25άρη - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η γνωστή τραγουδίστρια πλέει σε πελάγη ευτυχίας
28/09/2018 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανήλικος επιτέθηκε σε αστυνομικό στον Άγιο Ιωάννη Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Γρονθοκόπησε το μέλος της δύναμης στο πρόσωπο

Δημιουργείται πανεπιστημιακή νευρολογική κλινική στο Νοσ. Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφωνούν Υπουργείο Υγείας και ΠΑΣΥΚΙ για το που θα υπάγεται

Προσπάθησε να προμηθεύσει κρατούμενο με ναρκωτικά και κατέληξε με χειροπέδες

Επιχείρησε να "πιάσει στον ύπνο" τους αστυνομικούς με ένα πακέτο τσιγάρα
Ελλάδα

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο

Σάλος με τη φερόμενη σύλληψη μουσικού στην πλατεία Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Τί καταγγέλλει ο Δημήτρης Ζερβουδάκης, τι απαντά η ΕΛΑΣ και ποια η αντίδραση των μουσικών
Διεθνή

Δίδεται στην κυκλοφορία μια από τις μεγαλύτερες γέφυρες στον κόσμο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σημασία του έργου και οι ώρες που θα κερδίζουν οι οδηγοί, γλιτώνοντας την ταλαιπωρία

Έφηβος μαθητής απειλεί με όπλο τη δασκάλα του εν ώρα μαθήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα καταγράφηκαν σε ερασιτεχνικό βίντεο και η κατηγορία που αντιμετωπίζει

Βερολίνο: Η ΠΓΔΜ βρίσκεται ένα βήμα πιο κοντά στην ένταξη της στην ΕΕ

Η γερμανική κυβέρνηση χαιρέτισε σήμερα την έκβαση της ψηφοφορίας στο Κοινοβούλιο

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ