Ψυχαγωγία

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Ερωτευμένη ξανά η Ελένη Χατζίδου...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια όπως αποκάλυψε ο Νίκος Γεωργιάδης είναι και πάλι ευτυχισμένη στην προσωπική της ζωή. έχει αφήσει εδώ και καιρό πίσω τον επεισοδιακό χωρισμό της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Σοϊλέδη και πλέει σε νέα πελάγη.

κξ

Η ίδια φέρεται να είναι ερωτευμένη με έναν γνωστό άντρα από τον επιχειρηματικό κόσμο. Μια σχέση που την κρατά μυστική εδώ και λίγο καιρό και δεν είναι διατεθειμένη ακόμα να την δημοσιοποιήσει.

Επόμενο άρθρο

Έτρεξαν για καλό σκοπό - O αγώνας δρόμου για τον μικρό Κωνσταντίνο...(ΦΩΤΟ)

Εκατοντάδες συμπολίτες μας έτρεξαν για καλό σκοπό
22/04/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η νέα σχέση της Κατερίνας Καινούργιου που κρατούσε μυστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Το προφίλ του συντρόφου της έκανε η Σταματίνα Τσιμτσιλή μέσα από την εκπομπή της
18/04/2018 - 11:44

Eλένη Χατζίδου:Το θέμα του εμπρησμού δεν έκλεισε ακόμα- Έχω βάλει κάμερες παντού

Όσα δηλώνει 5 μήνες μετά το συμβάν που της άλλαξε τη ζωή και πως αντέδρασαν οι δικοί της
12/04/2018 - 16:56

Αυτός είναι ο νέος έρωτας του Μπράντ Πιτ...(ΦΩΤΟ)

Κάνει στροφή αλά... ακαδημαϊκά - Η φιλία, η χημεία και οι φήμες για τη σχέση τους
11/04/2018 - 11:15

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Η αποκάλυψη για τον νέο έρωτα στη ζωή του...

Είναι αναγνωρίσιμο πρόσωπο της showbiz και κρατούν την σχέση τους ακόμα μυστική
11/03/2018 - 16:14

O Θοδωρής Μισόκαλος τρελά ερωτευμένος - Η νέα του σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της Ελένης Μενεγάκη ζει τον έρωτα της ζωής του στο νησί μας
31/01/2018 - 12:53

Χρήστος Χολίδης: Ο νέος έρωτας, η σχέση και το... μυστικό με γνωστή ηθοποιό

Ποια είναι η ξανθιά που του έκλεψε την καρδιά και οι πρώτες πληροφορίες
11/12/2017 - 11:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολύ σοβαρό τροχαίο στο παλαιό δρόμο Ανθούπολης-Κοκκινοτριμιθιάς

Οδηγός μοτοσικλέτας συγκρούστηκε με διερχόμενο όχημα

Πάφος: 1,5 ετών παιδί κατάπιε πακέτο με ναρκωτικά

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS