Ψυχαγωγία

Ο νέος έρωτας της Ελένης Χατζίδου... - Η αποκάλυψη και οι πρώτες πληροφορίες

Ερωτευμένη ξανά η Ελένη Χατζίδου...

Η δημοφιλής τραγουδίστρια όπως αποκάλυψε ο Νίκος Γεωργιάδης είναι και πάλι ευτυχισμένη στην προσωπική της ζωή. έχει αφήσει εδώ και καιρό πίσω τον επεισοδιακό χωρισμό της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Σοϊλέδη και πλέει σε νέα πελάγη.

κξ

Η ίδια φέρεται να είναι ερωτευμένη με έναν γνωστό άντρα από τον επιχειρηματικό κόσμο. Μια σχέση που την κρατά μυστική εδώ και λίγο καιρό και δεν είναι διατεθειμένη ακόμα να την δημοσιοποιήσει.

Επόμενο άρθρο

Έτρεξαν για καλό σκοπό - O αγώνας δρόμου για τον μικρό Κωνσταντίνο...(ΦΩΤΟ)

Εκατοντάδες συμπολίτες μας έτρεξαν για καλό σκοπό
22/04/2018 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η νέα σχέση της Κατερίνας Καινούργιου που κρατούσε μυστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Το προφίλ του συντρόφου της έκανε η Σταματίνα Τσιμτσιλή μέσα από την εκπομπή της
18/04/2018 - 11:44

Eλένη Χατζίδου:Το θέμα του εμπρησμού δεν έκλεισε ακόμα- Έχω βάλει κάμερες παντού

Όσα δηλώνει 5 μήνες μετά το συμβάν που της άλλαξε τη ζωή και πως αντέδρασαν οι δικοί της
12/04/2018 - 16:56

Αυτός είναι ο νέος έρωτας του Μπράντ Πιτ...(ΦΩΤΟ)

Κάνει στροφή αλά... ακαδημαϊκά - Η φιλία, η χημεία και οι φήμες για τη σχέση τους
11/04/2018 - 11:15

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Η αποκάλυψη για τον νέο έρωτα στη ζωή του...

Είναι αναγνωρίσιμο πρόσωπο της showbiz και κρατούν την σχέση τους ακόμα μυστική
11/03/2018 - 16:14

O Θοδωρής Μισόκαλος τρελά ερωτευμένος - Η νέα του σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Ο αδερφός της Ελένης Μενεγάκη ζει τον έρωτα της ζωής του στο νησί μας
31/01/2018 - 12:53

Χρήστος Χολίδης: Ο νέος έρωτας, η σχέση και το... μυστικό με γνωστή ηθοποιό

Ποια είναι η ξανθιά που του έκλεψε την καρδιά και οι πρώτες πληροφορίες
11/12/2017 - 11:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη Λεμεσό ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας για αξιολόγηση των κατασκευαστικών έργων

Θα προεδρεύσει ευρείας σύσκεψης με τις αρχές τοπικής αυτοδιοίκησης

Έκρηξη σε όχημα 26χρονης, σήκωσε στο "πόδι" τα ξημερώματα την Λακατάμια

Ήταν σταθμευμένο στο χώρο στάθμευσης της οικίας της

Τραυματισμός 14χρονου μαθητή: Τελικά, του έβαλαν και τα δύο πόδια στον γύψο...

Έπεσε απο τον πρώτο όροφο σχολείου και νοσηλεύτηκε δύο φορές στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του

Δύο Ελληνοκύπριοι πιάστηκαν στη "φάκα" της Ελληνικής Αστυνομίας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν ως μέλη παράνομου κυκλώματος διακίνησης λαθραίων τσιγάρων
Διεθνή

Αβάνα: "Έφυγε" απο τη ζωή η μία απο τις τραυματίες στη συντριβή του Boening

H πιο πολύνεκρη αεροπορική τραγωδία στη νήσο, τα τελευταία τριάντα χρόνια

Παράνομες οι νέες κυρώσεις των ΗΠΑ, είπε ο ΥΠΕΞ της Βενεζουέλας 

"Eίναι τρέλα, βάρβαρες και αντίκεινται απόλυτα στο διεθνές δίκαιο"

Στο νοσοκομείο, ο Παλαιστίνιος ηγέτης Μαχμούντ Αμπάς

Πάσχει απο πνευμονία αλλά η κατάσταση της υγείας του βελτιώνεται

tv news

Μια αναπάντεχη είδηση για ένα ποσό από επενδύσεις του Μηνά φέρνουν αναστάτωση...

Η Βούλα ήδη νιώθει πλούσια χωρίς να έχει πάρει κάτι ακόμη! Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Νικόλας συναντά την Τατιάνα κι αποφασίζει να της αποκαλύψει την αλήθεια...

Ποια η πραγματική του ταυτότητα; Tι παιχνίδι παίζει τελικά; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ