Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

O Γιώργος Αγγελόπουλος απαντά πρώτη φορά δημόσια στον Μέμο Μπεγνή και ενώ αυτός βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής.

Ο ηθοποιός μαζί με τον πρώην παίχτη ριάλιτι που δοκιμάζει τα πρώτα του βήματα στην υποκριτική,συναντήθηκαν στο ίδιο event, με τον Γιώργο Αγγελόπουλο να μιλά για την συμμετοχή του αλλά και για τα πυρά του Μέμου Μπέγνη

«Ελπίζω να πάει καλά. Είμαι ένας άνθρωπος που τον ενδιαφέρει πάρα πολύ το αποτέλεσμα στο οτιδήποτε.

Η αλήθεια είναι ότι ενημερώνομαι για τα πάντα, και καλά και αρνητικά. Έχει ξεκινήσει πάρα πολύ καλά, ο κόσμος το έχει αγκαλιάσει. Δεν με έχουν επηρεάσει τα αρνητικά σχόλια, δουλεύουμε πολύ σκληρά, πάρα πολλές ώρες -ειδικά εγώ για να εγκληματιστώ και γρήγορα.

Καλά έκανε και σχολίασε ο άνθρωπος, υπάρχουν κι άλλοι που σχολίασαν θετικά. Ο κάθε άνθρωπος έχει την άποψή του και ο χρόνος δείχνει».

 

Επόμενο άρθρο

Τρίτη και 13: Γιατί θεωρείται η πιο γρουσούζικη μέρα του χρόνου;

Όλα τα κακά μαζί - Μάθετε γιατί υπάρχει αυτή η φήμη
13/02/2018 - 12:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζει βιβλίο με την αυτοβιογραφία του

Ψέματα, ναρκωτικά, τζόγος, και τα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε χωρίς τον πατέρα του
03/04/2018 - 16:28

Μέμος Μπεγνής: "Δεν ξέρω γιατί γράφεται ότι είμαι γκέι!"-Όλα όσα δήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η οικογένεια και τα παιδιά δεν με απασχόλησαν ποτέ...
18/03/2018 - 18:06

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

«Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα»
03/02/2018 - 09:30

Μπεγνής για Ντάνο: Η τηλεόραση έγινε «μπάτε σκύλοι αλέστε»

Ο Μέμος Μπεγνής ανοίγει πυρά απροκάλυπτα εναντίον Γ. Αγγελόπουλου και Ανδρέα Γεωργίου
29/01/2018 - 10:00

Ο Ανδρέας Γεωργίου αντικρούει τα πυρά που δέχεται ο Ντάνος από τον Μέμο Μπεγνή

Η αποστομωτική απάντηση του σκηνοθέτη για τη συνεργασία της χρονιάς
21/01/2018 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σκόνη στην ατμόσφαιρα και συστάσεις προς τις ευάλωτες ομάδες

Ιδιαίτερα οι ευάλωτες ομάδες πληθυσμού καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Καιρός: Αυξάνονται τα σύννεφα και έρχονται βροχές

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τις επόμενες μέρες

Πάφος: 46χρονος είχε στην κατοχή του αναβολικά, κοκαΐνη και κροτίδες

Συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση - Πρόστιμο 11.000 ευρώ από το Τμ. Τελωνείων
Ελλάδα

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας

Θα πραγματοποιηθεί η τελετή παράδοσης-παραλαβής με τον Νίκο Κοτζιά

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"
Διεθνή

Το ευρω-ιαπωνικό σκάφος BepiColombo εκτοξεύθηκε με επιτυχία

Θα μελετήσει την επιφάνεια, την ατμόσφαιρα και το μαγνητικό πεδίο του Ερμή

Η Σαουδική Αραβία παραδέχεται ότι ο Κασόγκι σκοτώθηκε μέσα στο προξενείο της

Έχουν συλληφθεί «18 πρόσωπα», όλα τους Σαουδάραβες, στο πλαίσιο των ερευνών

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ