Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος απαντά στον Μπεγνή ενώ αυτός βρίσκεται σε... απόσταση αναπνοής (ΒΙΝΤΕΟ)

O Γιώργος Αγγελόπουλος απαντά πρώτη φορά δημόσια στον Μέμο Μπεγνή και ενώ αυτός βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής.

Ο ηθοποιός μαζί με τον πρώην παίχτη ριάλιτι που δοκιμάζει τα πρώτα του βήματα στην υποκριτική,συναντήθηκαν στο ίδιο event, με τον Γιώργο Αγγελόπουλο να μιλά για την συμμετοχή του αλλά και για τα πυρά του Μέμου Μπέγνη

«Ελπίζω να πάει καλά. Είμαι ένας άνθρωπος που τον ενδιαφέρει πάρα πολύ το αποτέλεσμα στο οτιδήποτε.

Η αλήθεια είναι ότι ενημερώνομαι για τα πάντα, και καλά και αρνητικά. Έχει ξεκινήσει πάρα πολύ καλά, ο κόσμος το έχει αγκαλιάσει. Δεν με έχουν επηρεάσει τα αρνητικά σχόλια, δουλεύουμε πολύ σκληρά, πάρα πολλές ώρες -ειδικά εγώ για να εγκληματιστώ και γρήγορα.

Καλά έκανε και σχολίασε ο άνθρωπος, υπάρχουν κι άλλοι που σχολίασαν θετικά. Ο κάθε άνθρωπος έχει την άποψή του και ο χρόνος δείχνει».

 

Επόμενο άρθρο

Τρίτη και 13: Γιατί θεωρείται η πιο γρουσούζικη μέρα του χρόνου;

Όλα τα κακά μαζί - Μάθετε γιατί υπάρχει αυτή η φήμη
13/02/2018 - 12:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ετοιμάζει βιβλίο με την αυτοβιογραφία του

Ψέματα, ναρκωτικά, τζόγος, και τα δύσκολα παιδικά χρόνια που βίωσε χωρίς τον πατέρα του
03/04/2018 - 16:28

Μέμος Μπεγνής: "Δεν ξέρω γιατί γράφεται ότι είμαι γκέι!"-Όλα όσα δήλωσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η οικογένεια και τα παιδιά δεν με απασχόλησαν ποτέ...
18/03/2018 - 18:06

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σχολιάζει τη συμμετοχή Γιώργου Αγγελόπουλου στο Τατουάζ

«Καλό θα είναι να μην κρίνουμε πριν δούμε τα πράγματα»
03/02/2018 - 09:30

Μπεγνής για Ντάνο: Η τηλεόραση έγινε «μπάτε σκύλοι αλέστε»

Ο Μέμος Μπεγνής ανοίγει πυρά απροκάλυπτα εναντίον Γ. Αγγελόπουλου και Ανδρέα Γεωργίου
29/01/2018 - 10:00

Ο Ανδρέας Γεωργίου αντικρούει τα πυρά που δέχεται ο Ντάνος από τον Μέμο Μπεγνή

Η αποστομωτική απάντηση του σκηνοθέτη για τη συνεργασία της χρονιάς
21/01/2018 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη φυγόδικος στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Ο 48χρονος ήταν καταζητούμενος από τις αμερικανικές αρχές για αρπαγή παιδιών

Νέα μελέτη για το "λάθος" στο σύστημα αναγνώρισης πινακίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αποτέλεσμα αναμένει ο Υπουργός Δικαιοσύνης, Ιωνάς Νικολάου

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Καύσωνας "σαρώνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ