Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος στο "Τατουάζ" -Έπεσαν οι υπογραφές με τον Γεωργίου και τον Κούλλη(ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έκανε το μεγάλο βήμα στα επαγγελματικά του.

Μετά από τις πολλές προτάσεις, τηλεοπτικές και όχι μόνο ο Ντάνος αποφάσισε να ασχοληθεί με την υποκριτική και συγκεκριμένα ως ηθοποιός στην τηλεοπτική επιτυχημένη σειρά το "Τατουάζ".

Ο ίδιος έκανε την αποκάλυψη μέσα από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, δηλώνοντας ιδιαίτερα αποφασισμένος και κατασταλαγμένος με τη συγκεκριμένη απόφαση.

Διαβάστε επίσης: Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος, υπέγραψε και επισήμως τα συμβόλαια που τον εισάγουν στο δυναμικό της σειράς που ήδη σημειώνει μεγάλα νούμερα τηλεθέασης.

Δείτε τα στιγμιότυπα των υπογραφών της συνεργασίας της χρονιάς.

ντανοσ

ντανοσ

Επόμενο άρθρο

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος που θα υποδυθεί ως Στέφανος και όλα όσα αποκάλυψε
19/01/2018 - 14:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Koύλλης Νικολάου: "Στο Τατουάζ δεν πληρώνομαι - Δεν έχω ούτε σεντ αποθηκευμένο"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός σε συνέντευξη του
08/07/2018 - 17:47

"Ήμασταν έτοιμοι να βρεθούμε στη φυλακή-'Ηθελα να εξαφανιστώ με τα παιδιά μου"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο Κούλλης Νικολάου και η σωτήρια παρεμβολή του Ανδρέα Γεωργίου
20/06/2018 - 14:06

Ανδρέας Γεωργίου:Ο έρωτας και η κοπέλα που γνώρισε στη γιαγιά του...(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δείπνο για τρεις και η απάντηση αν είναι ερωτευμένος...
28/05/2018 - 15:05

Ανδρέας Γεωργίου και Ελευθερία Ελευθερίου...ξανά μαζί (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τηλεόραση τους ένωσε έστω και για λίγο
26/05/2018 - 17:58

Το "Όχι" του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Αλέξανδρο Ρήγα και στο θεατρικό σανίδι...

Αυτός είναι ο λόγος που ο Ντάνος δεν θέλει να ανεβεί στη σκηνή του έργου του
25/05/2018 - 09:58

Αυτός θα είναι ο ρόλος του Κούλλη Νικολάου στο Τατουάζ

Δείτε τις μεγάλες αποκαλύψεις που έκανε ο γνωστός ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
08/05/2018 - 19:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε Αστυνομικό στη Λεμεσό για υπόθεση διαφθοράς

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθησαν επίσης πατέρας και γιος

Καταζητούμενο πρόσωπο στην Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τον αναζητεί η Αστυνομία για υπόθεση διάρρηξης αποθήκης και κλοπής

Μήπως είδατε τον 22χρονο Εμμανουήλ Άγγελο (ΦΩΤΟ)

Καταζητείται από την Αστυνομία για εμπρησμό, διάρρηξη και κατοχή όπλου
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Γένοβα: Στους 22 οι νεκροί στα συντρίμμια της αερογέφυρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάχη με το χρόνο δίνουν τα σωστικά συνεργεία για τον εντοπισμό επιζώντων

Ως τρομοκρατικό χτύπημα αντιμετωπίζεται το περιστατικό στο βρετανικό Κοινοβούλιο

Τραυματίες πεζοί από τη σύγκρουση αυτοκινήτου στα οδοφράγματα ασφαλείας

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ