Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος στο "Τατουάζ" -Έπεσαν οι υπογραφές με τον Γεωργίου και τον Κούλλη(ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έκανε το μεγάλο βήμα στα επαγγελματικά του.

Μετά από τις πολλές προτάσεις, τηλεοπτικές και όχι μόνο ο Ντάνος αποφάσισε να ασχοληθεί με την υποκριτική και συγκεκριμένα ως ηθοποιός στην τηλεοπτική επιτυχημένη σειρά το "Τατουάζ".

Ο ίδιος έκανε την αποκάλυψη μέσα από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, δηλώνοντας ιδιαίτερα αποφασισμένος και κατασταλαγμένος με τη συγκεκριμένη απόφαση.

Διαβάστε επίσης: Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος, υπέγραψε και επισήμως τα συμβόλαια που τον εισάγουν στο δυναμικό της σειράς που ήδη σημειώνει μεγάλα νούμερα τηλεθέασης.

Δείτε τα στιγμιότυπα των υπογραφών της συνεργασίας της χρονιάς.

ντανοσ

ντανοσ

Επόμενο άρθρο

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος που θα υποδυθεί ως Στέφανος και όλα όσα αποκάλυψε
19/01/2018 - 14:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου:"Eίμαι 36!-Θέλω να κάνω οικογένεια,έχω σκεφτεί το γάμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρυφή σχέση που είχε και η "κατινιά" που έχει κάνει σε ερωτικό επίπεδο
28/09/2018 - 16:46

O Aνδρέας Γεωργίου... γυμνός στην μπανιέρα ξενοδοχείου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός κάνει ντουζ και μας το δείχνει μέσα από τα social media
23/09/2018 - 12:05

Το "Τατουάζ" επιστρέφει... Δείτε σκηνές από τον δεύτερο κύκλο(ΒΙΝΤΕΟ)

Κυκλοφόρησε το τρέιλερ της σειράς και είναι ανατριχιαστικό!
07/09/2018 - 16:47

Ανδρέας Γεωργίου- Ελευθερία Ελευθερίου: Ξανά μαζί...! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ο βίντεο που μοιράστηκε ο σκηνοθέτης και ηθοποιός στα social media
29/08/2018 - 11:46

Ντάνος:Το βιβλίο που γράφει και πού ξόδεψε τα λεφτά που κέρδισε από το ριάλιτι!

Που έδωσε τα χρήματα της νίκης και γιατί καθυστερεί η έκδοση του βιβλίου της
17/08/2018 - 11:25

Koύλλης Νικολάου: "Στο Τατουάζ δεν πληρώνομαι - Δεν έχω ούτε σεντ αποθηκευμένο"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός σε συνέντευξη του
08/07/2018 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου

Καταζητούμενο πρόσωπο με διεθνές ένταλμα σύλληψης συνελήφθη στο Αερ. Λάρνακας

Τα στοιχεία του βρίσκονταν στον κατάλογο απαγορευμένων προσώπων

Σύλληψη 42χρονου για τη διάρρηξη δικηγορικού γραφείου στην Πάφο

Αναζητείτο από την Αστυνομία από τις 19 Οκτωβρίου
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ