Ψυχαγωγία

Ο Ντάνος στο "Τατουάζ" -Έπεσαν οι υπογραφές με τον Γεωργίου και τον Κούλλη(ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έκανε το μεγάλο βήμα στα επαγγελματικά του.

Μετά από τις πολλές προτάσεις, τηλεοπτικές και όχι μόνο ο Ντάνος αποφάσισε να ασχοληθεί με την υποκριτική και συγκεκριμένα ως ηθοποιός στην τηλεοπτική επιτυχημένη σειρά το "Τατουάζ".

Ο ίδιος έκανε την αποκάλυψη μέσα από την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, δηλώνοντας ιδιαίτερα αποφασισμένος και κατασταλαγμένος με τη συγκεκριμένη απόφαση.

Διαβάστε επίσης: Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος, υπέγραψε και επισήμως τα συμβόλαια που τον εισάγουν στο δυναμικό της σειράς που ήδη σημειώνει μεγάλα νούμερα τηλεθέασης.

Δείτε τα στιγμιότυπα των υπογραφών της συνεργασίας της χρονιάς.

ντανοσ

ντανοσ

Επόμενο άρθρο

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος..."εισβάλλει" στο Τατουάζ-Το νεό βήμα ως ηθοποιός(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ρόλος που θα υποδυθεί ως Στέφανος και όλα όσα αποκάλυψε
19/01/2018 - 14:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντάνος: Θαυμάστρια του έκανε πρόταση γάμου, και του έδειξε και την...προίκα της!

"Μου ζήτησε να με παντρευτεί χωρίς να με γνωρίζει. Πήγε στη μάνα μου με το Ε9 της εφορίας"
11/02/2018 - 19:10

"Έχω ταξιδέψει 7 ώρες με αεροπλάνο για να δω την αγαπημένη μου για μία μέρα"

Ο Ανδρέας Γεωργίου αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένος, και αν σκέφτεται να κάνει οικογένεια
10/02/2018 - 10:37

Λ. Πανταζής για Γ. Αγγελόπουλο: "Σε 6 μήνες δεν θα ασχολείται κανείς μαζί του!"

Σχολιάζει τη συμμετοχή του στο Τατουάζ, την εξωτερική του εμφάνιση και τις... γυναίκες
07/02/2018 - 09:15

Oι δραματικές σκηνές του Ντάνου, το live του Γεωργίου και ο... φόνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κοινή σκηνή με Αγγελόπουλο και Γερονικολιού και η είσοδος στο Τατουάζ
05/02/2018 - 17:50

Γεωργίου VS Tότσικας: "Δεν κρατήσαμε επαφή..." - Οι τσακωμοί και η συνεργασία

Ο Ανδρέας Γεωργίου αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο της παρουσίασης
05/02/2018 - 14:26

Διέρρευαν οι πρώτες σκηνές με τον Γιώργο Αγγελόπουλο στο "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας δραματικός ρόλος σε σκηνή με αγωνία και ένταση
04/02/2018 - 15:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πειθαρχική έρευνα για τον ιατρικό λειτουργό στο Νοσοκομείο Λευκωσίας

Φέρεται να ειρωνευόταν ασθενή με συμπτώματα εγκεφαλικού

Λάρνακα: Απομάκρυνση των δεξαμενών αποθήκευσης υγραερίου ζητούν Ευρωβουλευτές

Καλούν τις κυπριακές αρχές να επιταχύνουν τη διαδικασία απομάκρυνσης

Ένταλμα σύλληψης εναντίον 48χρονου Γεωργιανού, για το φόνο του Λεωνίδη

Πρόκειται για το δεύτερο πρόσωπο που αναζητούσαν οι αστυνομικές αρχές
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Tο κουρδικό Κόμμα ζητά να σταματήσει η τουρκική επίθεση στο Αφρίν

«Η Τουρκία δεν έχει να κερδίσει τίποτα από την επιχείρηση του Αφρίν»

Μέρκελ: Ευρωπαϊκές απαντήσεις στα μεγάλα προβλήματα

Το πρώτο κεφάλαιο της προγραμματικής συμφωνίας είναι αφιερωμένο στην Ευρώπη

Ρωσία: Ελεύθερος αφέθηκε ο ηγέτης της αντιπολίτευσης Αλεξέι Ναβάλνι

"Βγήκα από τον οδοντίατρο: καλημέρα, δεύτερη ταξιαρχία της αστυνομίας, συλλαμβάνεστε"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και της λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 18:30DEAL