Ψυχαγωγία

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης απάντά στο ενδεχόμενο γάμου και την μετακόμιση(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, το ενδεχόμενο γάμου και τις φήμες που επικρατούν το τελευταίο διάστημα. Ο ίδιος δηλώνει ευτυχής που μετακόμισε μόνιμα στην Κύπρο και ο συνδυασμός της θεατρικής και τηλεοπτικής δουλειάς στο νησί μας.

Ο δημοφιλής ηθοποιός δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σχετικά με τον γάμο και τις φήμες που τον θέλουν αν φορά το γαμπριάτικο κοστούμι:

Πολύ κοντά στον γάμο δεν έφτασα, όχι. Αλλά με την έννοια, ότι ταιριάζεις με έναν άνθρωπο και νιώθεις ότι συμπληρώνεσαι, είναι λογικό. Για αυτό σε ρωτάνε κιόλας. Δεν με ενοχλεί, ούτε έχω λόγο να το αποφύγω. Απλά οι προτεραιότητες μου ως άνθρωπος και καλλιτέχνες είναι άλλες. Κρατώ μια υγιής απόσταση από το life style. Μπορεί να είχα μεγαλύτερη αναγνωρισιμότητα αν και έχω ήδη από την δουλειά μου.... Έχω την ανάγκη να δίνω περισσότερα κομμάτια του εαυτού μου στην δουλειά μου.

Επόμενο άρθρο

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους:"Ο Φάνης δεν βοηθά στο σπίτι - Ναι θα έκανα πλαστική"

Όλα όσα ανέφερε για τη σχέση με τον άντρα της αλλά και τις πλαστικές
02/02/2018 - 17:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σήμερα γάμος γίνεται...για πρώτη φορά μετά από 27 χρόνια (BINTEO)

Τι δηλώνει στον Alpha το ζευγάρι που παντρεύεται στο Ριζοκάρπασο
18/05/2018 - 20:57

Σοβαρό τροχαίο λίγο πριν το γάμο!

Τα δύο γεγονότα που σόκαραν την οικογένεια
17/05/2018 - 16:44

Πρίγκηπας Χάρι- Μέγκαν Μαρκλ: Δεν θα παραστεί στο γάμο ο πατέρας της (ΦΩΤΟ)

Ποιος θα παραδώσει το χέρι της Μέγκαν στον πρίγκιπα Χάρι, το Σάββατο;
17/05/2018 - 16:14

Συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους... παντρεύεται! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η πρόταση γάμου στα γενέθλιά της και η πρόταση-έκπληξη
07/05/2018 - 11:49

Έρευνα: Στα πόσα χρόνια γάμου είναι ευτυχισμένα τα ζευγάρια;

Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι...υπομονή
05/05/2018 - 12:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο για ναρκωτικά, πλαστά έγγραφα και παράνομη παραμονή στην Κύπρο

Άλλα στοιχεία είχε δώσει αρχικά στους αστυνομικούς και άλλα έδωσε μετά την ανάκριση

Του "χτύπησαν" την πόρτα, τους άνοιξε και αφού τον χτύπησαν, έκλεψαν €2,000

Άνοιξε την πόρτα στους ληστές του και του επιτέθηκαν με... στέκα μπιλιάρδου

Του έστησαν καρτέρι και του έκλεψαν τις εισπράξεις ύψους δεκάδων χιλιάδων ευρώ

Δύο πρόσωπα επιτέθηκαν σε ιδιοκτήτη επιχείρησης και τον απείλησαν με πυροβολισμό στον αέρα
Ελλάδα

Τραγωδία στη Μεταμόρφωση Αττικής, μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου

Νεκρός ένας ηλικιωμένος και τραυματίες ο οδηγός του οχήματος και η μικρή του κόρη

Ταγιάνι: Αναλαμβάνουμε πρωτοβουλίες για την άμεση απελευθέρωση των δύο Ελλήνων

Συνεχίζουν να στηρίζουν ολόθερμα τους Άγγελο Μητρετώδη και Δημήτρη Κούκλατζη

Ένοχοι οι τρεις κατηγορούμενοι για την επίθεση σε βάρος του Γιάννη Μπουτάρη

Επρόκειτο "περί οργανωμένης επίθεσης σε βάρος του δημάρχου"
Διεθνή

Στις ΗΠΑ επαφίεται η πραγματοποίηση ή όχι της συνόδου, δηλώνει η Βόρειος Κορέα

"Βλακώδες οι δηλώσεις" του Αμερικανού αντιπροέδρου Μάικ Πενς, σχολιάζουν

Εντολή σχηματισμού κυβέρνησης έλαβε από τον Ιταλό πρόεδρο ο Τζουζέπε Κόντε

"Ως δικηγόρος υπερασπίσθηκα πολλούς πολίτες, τώρα θα υπερασπισθώ τα συμφέροντα των Ιταλών"

Τουλάχιστον δύο νεκροί μετά από σύγκρουση τραίνου με φορτηγό στην Ιταλία

18 άτομα τραυματίστηκαν όταν τρία βαγόνια εκτροχιάστηκαν, ως αποτέλεσμα της σύγκρουσης

tv news

Η Όλγα με την Νικόλ έρχονται σε ρήξη με μήλον της έριδος, τον Στέφανο!

Η Τατιάνα ανακαλύπτει κάτι που αλλάζει όλα τα δεδομένα... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Η Λατάνια στο σπίτι της Μένης για κατασκοπεία με διαταγές Αιμιλίας και Δαμιανού

Ο Αγγέλου ξυπνάει από το κώμα... Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ