Ψυχαγωγία

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης απάντά στο ενδεχόμενο γάμου και την μετακόμιση(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Παναγιώτης Μπουγιούρης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την προσωπική του ζωή, το ενδεχόμενο γάμου και τις φήμες που επικρατούν το τελευταίο διάστημα. Ο ίδιος δηλώνει ευτυχής που μετακόμισε μόνιμα στην Κύπρο και ο συνδυασμός της θεατρικής και τηλεοπτικής δουλειάς στο νησί μας.

Ο δημοφιλής ηθοποιός δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σχετικά με τον γάμο και τις φήμες που τον θέλουν αν φορά το γαμπριάτικο κοστούμι:

Πολύ κοντά στον γάμο δεν έφτασα, όχι. Αλλά με την έννοια, ότι ταιριάζεις με έναν άνθρωπο και νιώθεις ότι συμπληρώνεσαι, είναι λογικό. Για αυτό σε ρωτάνε κιόλας. Δεν με ενοχλεί, ούτε έχω λόγο να το αποφύγω. Απλά οι προτεραιότητες μου ως άνθρωπος και καλλιτέχνες είναι άλλες. Κρατώ μια υγιής απόσταση από το life style. Μπορεί να είχα μεγαλύτερη αναγνωρισιμότητα αν και έχω ήδη από την δουλειά μου.... Έχω την ανάγκη να δίνω περισσότερα κομμάτια του εαυτού μου στην δουλειά μου.

Επόμενο άρθρο

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους:"Ο Φάνης δεν βοηθά στο σπίτι - Ναι θα έκανα πλαστική"

Όλα όσα ανέφερε για τη σχέση με τον άντρα της αλλά και τις πλαστικές
02/02/2018 - 17:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τουρκοκυπριακός γάμος στην Ποταμιά μετά από 44 χρόνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν συγγενείς και φίλοι του ζευγαριού στην κάμερα του Alpha
21/10/2018 - 20:58

Αφροδίτη Γεωργίου: To ξέφρενο γλέντι του γάμου και η συγκινητική κίνηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λαμπεροί καλεσμένοι και η είσοδος του ερωτευμένου ζευγαριού..
21/10/2018 - 09:58

Παντρεύτηκε η Αφροδίτη Γεωργίου - Δείτε την ντυμένη νυφούλα! (ΦΩΤΟ)

Το παθιασμένο φιλί στον σύζυγό της και ο βροχερός καιρός...
20/10/2018 - 18:07

Αφροδίτη Γεωργίου: Δείτε τι έκανε λίγες ώρες πριν το γάμο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια ανεβαίνει σήμερα τα σκαλιά της εκκλησίας
20/10/2018 - 12:49

M.Σοφοκλέους:"Έγιναν τα αίσχη και τα ρεζιλίκια στον γάμο της Οικονομάκου"-ΒΙΝΤΕΟ

Αποκαλύπτει την πρόταση ρόλου σε ελληνικό σίριαλ και τα απρόοπτα του γάμου της Οικονομάκου
19/10/2018 - 11:40

David Beckham: Η αποκάλυψη για τις δυσκολίες στον γάμο του με την Victoria!

Όσα δήλωσε για τις δύσκολες στιγμές στην σχέση τους μετά από τόσα χρόνια γάμου..
19/10/2018 - 09:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ