Ψυχαγωγία

Ο Πιέρος Σωτηρίου γιόρτασε τα γενέθλιά του στην Κοπενγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλιά του είχε χθες ο Κύπριος άσσος του ποδοσφαίρου Πιέρος Σωτηρίου.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής έγινε χθες 25 ετών και η αγαπημένη του Μαρία Κορτζιά, φρόντισε να κάνει την ιδιάιτερη αυτή μέρα, όσο πιο όμορφη γίνεται για τον ίδιο.

"Συνωμοτώντας" λοιπόν με τους συμπαίκτες και φίλους πλέον του Πιέρου, οργάνωσε για εκείνον ένα πάρτυ έκπληξη, αφήνοντας τον άφωνο, όταν ανοίγοντας την πόρτα του σπιτιού τους αντίκρυσε απέναντί του!

Η Μαρία Κορτζιά πέρα από το πάρτυ-έκπληξη που του ετοίμασε, ευχήθηκε στον αγαπημένο της και δημοσίως κάνοντας μία τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, στην οποία έγραψε:

"Χρόνια πολλά στην αγάπη και την ευτυχία της ζωής μου! Στο πρόσωπο που αποκαλώ "άνθρωπο μου", "καλύτερο φίλο μου", αλλά κυρίως "οικογένειά μου". Σε αγαπώ για πάντα μέχρι το άπειρο και ακόμα πάρα πέρα".

Επόμενο άρθρο

To συγκινητικό αντίο και το μεγάλο ευχαριστώ του Λ. Πατσαλίδη στον Τζίμη Πανούση

"Υπήρξες για μένα η πιο μεγάλη έμπνευση... Σε ευχαριστώ για όσα έμαθα από σένα"
14/01/2018 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σωτηρίου - Κορτζιά: Το ρομαντικό ραντεβού γενεθλίων στην Κοπεγχάγη (ΦΩΤΟ)

Έσβησε τα κεράκια μόνο με τον αγαπημένο της...
30/03/2018 - 11:02

Το πάρτι γενεθλίων της Μαρίας Κορτζιά και ο... χορός του Πιέρου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

H εντυπωσιακή τούρτα, οι λαμπεροί καλεσμένοι και όσα έγιναν
28/03/2018 - 11:04

Σωτηρίου-Κορτζιά: "Παντρευόμαστε τα Χριστούγεννα του 2019 στη Λεμεσό" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε το ζευγάρι στην πρώτη τους κοινή συνέντευξη
26/03/2018 - 16:36

Ένα φοβερό ρεκόρ ετοιμάζεται να σπάσει ο topscorere Πιέρος Σωτηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος διεθνής επιθετικός τα πάει εξαιρετικά στην Κοπεγχάγη και οι αριθμοί το δείχνουν
20/03/2018 - 11:56

Όταν οι Αριστοτέλους,Κορτζιά και Πιέρος Σωτηρίου έπαιζαν... ταμπού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα Flashback τριών χρόνων που χάρισε πολλά γέλια στις ομάδες
18/03/2018 - 17:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή εντοπίστηκε στο όχημά της 69χρονη στην επαρχία Λεμεσού

Το όχημα έπεσε σε χαντάκι, στην περιοχή της Μονής

Μείωσε την ποινή για τους πέντε του ΣΑΠΑ το Ανώτατο (BINTEO)

Ανοίγει εκ νέου στις 19 Ιουνίου η υπόθεση δανείων Συνεργατισμού

Λεμεσός: Ξαναχτύπησε ο κομμωτής με τα μπότοξ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αστυνομία του πέρασε χειροπέδες για τριτη φορα
Ελλάδα

Απολογείται μέσα από το νοσοκομείο η 22χρονη που φέρεται να πέταξε το μωρό της

Αντιμέτωπη με το αδίκημα της παιδοκτονίας το οποίο τιμωρείται με κάθειρξη 10 ετών

Ελεύθερος αφέθηκε ο ένας από τους οκτώ Τούρκους αξιωματικούς

Υλοποίηση της απόφασης του Συμβουλίου της Επικράτειας

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους
Διεθνή

Ένοχος για σεξουαλική κακοποίηση ο κωμικός Bill Cosby

Ο 80χρονος αντιμετωπίζει ποινή φυλάκισης ως και 10 χρόνια

ΗΠΑ: Έκρηξη σε διυλιστήριο πετρελαίου στο Ουισκόνσιν

"Υπάρχουν αναφορές για αρκετά θύματα, αλλά όχι για τη σοβαρότητα των τραυματισμών"

Στο ποδοσφαιράκι διαγωνίστηκαν οι Πρόεδροι Ελβετίας και Γερμανίας (ΦΩΤΟ)

Χαλαρές στιγμές στο περιθώριο επίσημης επίσκεψης του Steinmeier στη Γενεύη

tv news

5 αγαπημένοι ποδοσφαιριστές βάζουν τα πιο ξεκαρδιστικά γκολ στο Λούης Night Show

Σε μια εκπομπή αφιερωμένη στη Μάχη Ενάντια στον Καρκίνο, την Παρασκευή στον Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα καταθέτει την παραίτησή της και αποχαιρετά τον Αχιλλέα και τη Σόφο...

Δεν είναι όμως η μόνη δυσάρεστη έκπληξη για αυτόν... Παρ: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 27/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ