Ψυχαγωγία

Ο Πιέρος Σωτηρίου γιόρτασε τα γενέθλιά του στην Κοπενγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλιά του είχε χθες ο Κύπριος άσσος του ποδοσφαίρου Πιέρος Σωτηρίου.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής έγινε χθες 25 ετών και η αγαπημένη του Μαρία Κορτζιά, φρόντισε να κάνει την ιδιάιτερη αυτή μέρα, όσο πιο όμορφη γίνεται για τον ίδιο.

"Συνωμοτώντας" λοιπόν με τους συμπαίκτες και φίλους πλέον του Πιέρου, οργάνωσε για εκείνον ένα πάρτυ έκπληξη, αφήνοντας τον άφωνο, όταν ανοίγοντας την πόρτα του σπιτιού τους αντίκρυσε απέναντί του!

Η Μαρία Κορτζιά πέρα από το πάρτυ-έκπληξη που του ετοίμασε, ευχήθηκε στον αγαπημένο της και δημοσίως κάνοντας μία τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, στην οποία έγραψε:

"Χρόνια πολλά στην αγάπη και την ευτυχία της ζωής μου! Στο πρόσωπο που αποκαλώ "άνθρωπο μου", "καλύτερο φίλο μου", αλλά κυρίως "οικογένειά μου". Σε αγαπώ για πάντα μέχρι το άπειρο και ακόμα πάρα πέρα".

Επόμενο άρθρο

To συγκινητικό αντίο και το μεγάλο ευχαριστώ του Λ. Πατσαλίδη στον Τζίμη Πανούση

"Υπήρξες για μένα η πιο μεγάλη έμπνευση... Σε ευχαριστώ για όσα έμαθα από σένα"
14/01/2018 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Mαρία Κορτζιά για καφέ με τη μητέρα της και την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Τελικά η μητέρα του Πιέρου Σωτηρίου δε φαίνεται να είναι... θανάσιμη πεθερά
21/01/2018 - 11:42

Βαλαβάνη - Πιέρος Σωτηρίου: Η selfie και τα νυχτοπερπατήματά τους(ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο τους βρέθηκαν στο Γ.Σ.Π για καλό σκοπό και συνέχιζαν ως τα ξημερώματα με παρέα
31/12/2017 - 13:13

Mαρία Κορτζιά: "Ο λόγος που πήγα στην Δανία είναι για να στηρίζω τον Πιέρο"

Η καθημερινότητα της εκεί ως νοικοκυρά πλέον και η καινούργια της ζωής στην Κοπεγχάγη
09/12/2017 - 17:22

Σκόραρε, έστειλε την ομάδα του στους "32" και πήρε φιλί από την Μαρία (ΦΩΤΟ/VID)

Με γκολ του Πιέρου Σωτηρίου η Κοπενχάγη πήρε την νίκη και πέρασε στην επόμενη φάση
08/12/2017 - 08:25

Σωτηρίου - Κορτζιά: Στόλισαν για Χριστούγεννα στο σπίτι τους στη Δανία(ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά μας έδειξε μέσα από μια φωτογραφία το χριστουγεννιάτικο σαλόνι τους
20/11/2017 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επεισόδια έξω από τα γραφεία της "Αφρίκα" στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το επίμαχο πρωτοσέλιδο που προκάλεσε την οργή του Ερντογάν και κύμα διαμαρτυρίας

Χειροπέδες σε 35χρονο για...δεκαπενθήμερο αδικημάτων

Εξασφαλίσθηκε μαρτυρία για τα αδικήματα που φέρεται να διέπραξε το 2017

Χειροπέδες σε 29χρονο για υπόθεση κλοπή που διαπράχθηκε τον Μάιο

Φέρεται να απέσπασε χρηματικό ποσό από κατάστημα στην Πάφο
Ελλάδα

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

"H Mακεδονία είναι η ψυχή μας", φωνάζουν χιλιάδες διαδηλωτές
Διεθνή

Κίνδυνος σύλληψης του Κάρλες Πουτζδεμόν εάν φύγει από το Βέλγιο

Ο Κάρλες Πουτζντεμόν δεν έχει προς το παρόν σχολιάσει το ταξίδι του στη Δανία

Κλειστά τα πλείστα κυβερνητικά γραφεία της Αμερικής

Συνεχίζεται για τρίτη ημέρα η αναστολή λειτουργίας υπηρεσιών του ομοσπονδιακού κράτους

Συνεδριάζει εκτάκτως το Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ για τις τουρκικές επιδρομές

Ερντογάν: Θα συντρίψουμε τους Κούρδους της Συρίας μέχρι να μην απομείνει τίποτα

tv news

Ο Δαμιανός πείθει την Φαίη να στήσουν παγίδα στον Βλάση για το DNA!

O Γιαν μαθαίνει για το μυστήριο συμβόλαιο!Δευτέρα:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/01/2018 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ