Ψυχαγωγία

Ο Πιέρος Σωτηρίου γιόρτασε τα γενέθλιά του στην Κοπενγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλιά του είχε χθες ο Κύπριος άσσος του ποδοσφαίρου Πιέρος Σωτηρίου.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής έγινε χθες 25 ετών και η αγαπημένη του Μαρία Κορτζιά, φρόντισε να κάνει την ιδιάιτερη αυτή μέρα, όσο πιο όμορφη γίνεται για τον ίδιο.

"Συνωμοτώντας" λοιπόν με τους συμπαίκτες και φίλους πλέον του Πιέρου, οργάνωσε για εκείνον ένα πάρτυ έκπληξη, αφήνοντας τον άφωνο, όταν ανοίγοντας την πόρτα του σπιτιού τους αντίκρυσε απέναντί του!

Η Μαρία Κορτζιά πέρα από το πάρτυ-έκπληξη που του ετοίμασε, ευχήθηκε στον αγαπημένο της και δημοσίως κάνοντας μία τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, στην οποία έγραψε:

"Χρόνια πολλά στην αγάπη και την ευτυχία της ζωής μου! Στο πρόσωπο που αποκαλώ "άνθρωπο μου", "καλύτερο φίλο μου", αλλά κυρίως "οικογένειά μου". Σε αγαπώ για πάντα μέχρι το άπειρο και ακόμα πάρα πέρα".

Επόμενο άρθρο

To συγκινητικό αντίο και το μεγάλο ευχαριστώ του Λ. Πατσαλίδη στον Τζίμη Πανούση

"Υπήρξες για μένα η πιο μεγάλη έμπνευση... Σε ευχαριστώ για όσα έμαθα από σένα"
14/01/2018 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το εντυπωσιακό δώρο της Μαρίας Κορτζιά στον Πιέρο Σωτηρίου (ΦΩΤΟ)

Το...λαμπερό δαχτυλίδι και το δημόσιο ευχαριστώ του ποδοσφαιριστή
18/06/2018 - 10:30

Μαρία Κορτζιά: Έτσι γιόρτασε την επέτειο πρότασης γάμου με τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε στα social media και τα συγκινητικά λόγια
14/06/2018 - 20:45

Μαρία Κορτζιά: Η πιο σέξυ εμφάνιση με μπικίνι στη πισίνα...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με στυλ και ανεβάζει τις θερμοκρασίες του Instagram
06/06/2018 - 15:52

Η Μαρία Κορτζιά μας γυρνάει πλάτη...και κολάζει

Η εντυπωσιακή και τόσο γυμνασμένη πίσω όψη της
17/05/2018 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη φυγόδικος στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Ο 48χρονος ήταν καταζητούμενος από τις αμερικανικές αρχές για αρπαγή παιδιών

Νέα μελέτη για το "λάθος" στο σύστημα αναγνώρισης πινακίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αποτέλεσμα αναμένει ο Υπουργός Δικαιοσύνης, Ιωνάς Νικολάου

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Καύσωνας "σαρώνει" την ευρωπαϊκή ήπειρο προκαλώντας πυρκαγιές και ξηρασία

Η Βρετανία ενδεχομένως να "ζήσει" το θερμότερο καλοκαίρι των τελευταίων ετών

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

tv news

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ