Ψυχαγωγία

Ο πρίγκιπας Ουίλιαμ "κοροϊδεύει" την Κέιτ στην Κύπρο και γίνεται viral..(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μίντλετον βρέθηκαν στις Βρετανικές Βάσεις της Κύπρου για λίγες ώρες σε μια Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση και συνεχίζουν και γίνονται viral.

Πόλος έλξης για τα διεθνή μέσα η εμφάνιση της Κέιτ που "αντέγραψε" το στιλ της Μέγκαν Μαρκλ αλλά και το πείραγμα του πρίγκιπα στη γυναίκα του.

Δείτε ακόμη την στιλιστική επιλογή που συζητήθηκε και πόσο κόστισε εδώ: Η Κέιτ "έκλεψε" την παράσταση στην Κύπρο..."κλέβοντας" το στιλ της Μέγκαν(ΦΩΤΟ)

Ο μελλοντικός Βασιλιάς της Μεγάλης Βρετανίας αστειεύτηκε στη σύζυγό του και την πείραξε για το ντύσιμο της αφού αποφάσισε να φορέσει ίδια απόχρωση σακακιού με του Χριστουγεννιάτικου δέντρου. Όταν πήγε και στάθηκε μπροστά από το δέντρο μάλιστα για να φωτογραφηθούν μαζί με το προσωπικό, δεν άντεξε και άρχιζε να την... κοροϊδεύει αναφέροντας ότι 

" Η γυναίκα μου καμουφλαρίστηκε για να μοιάζει με Χριστουγεννιάτικο δέντρο"

 

ΚΕΙΤ

Όλο το προσωπικό και οι δημοσιογράφοι ξέσπασαν σε γέλια με την σύγκριση που έκανε και τον λόγο που επέλεξε χακί σακάκι, αποδεικνύοντας ότι ο πρίγκιπας Ουίλιαμ έχει χιούμορ και κερδίζοντας τις εντυπώσεις.  Έκδηλη η αμηχανία της Κέιτ Μίντλετον. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη για το Παλάτι! Ο Ουίλιαμ κρύβεται πίσω από τον "πόλεμο" της Μέγκαν!

Όλες οι λεπτομέρειες και η πρώτη... "προβληματική" γνωριμία
10/12/2018 - 11:13

Στην Κύπρο ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μίντλετον! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από την άφιξη τους...
05/12/2018 - 14:44

Έρχονται σήμερα στην Κύπρο ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μιντλετον!

Στραμμένα στη βάση Ακρωτηρίου τα φώτα της δημοσιότητας σήμερα...
05/12/2018 - 09:57

Έρχονται στην Κύπρο ο Πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μίντλετον (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)

Στραμμένα στη βάση Ακρωτηρίου τα φώτα της δημοσιότητας στις Πέντε Δεκεμβρίου
23/11/2018 - 16:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχεται application για επαγγελματίες & ερασιτέχνες ψαράδες από το Τμήμα Αλιείας

Μέσω smartphone θα καταγράφουν αλιευτικά ταξίδια και θα υποβάλουν δελτία πώλησης

Αντιδράσεις στα social media για τον δημόσιο θηλασμό της Ιρίνα (ΦΩΤΟ)

Πρώτη είδηση σε διεθνή ΜΜΕ οι εικόνες της γυναίκας που διαμένει στην Κύπρο
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Στρασβούργο: Πλατεία "φάντασμα" η Κλεπέρ (ΦΩΤΟΣ)

Τα καταστήματα είναι κλειστά και ο κόσμος δεν κινείται στους δρόμους

Πάνω από $9 δισ οι ασφαλισμένες υλικές ζημιές των πυρκαγιών στις ΗΠΑ

Ακόμη συνεχίζουν να υποβάλλονται αιτήσεις πυροπαθών για να αποζημιωθούν

Τουρκία: Νεκροί και τραυματίες από εκτροχιασμό τρένου στην Άγκυρα

Η αμαξοστοιχία έπεσε πάνω σε ανισόπεδη διάβαση και δύο βαγόνια της ανατράπηκαν

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ