Ψυχαγωγία

O Σάκης φτιάχνει …. σπιτική πίτσα και μας τρελαίνει!

Ο Σάκης (δεν έβαλε ποδιά) αλλά μπήκε στην κουζίνα του σπιτιού του και έφτιαξε μία σπιτική πίτσα με τα χεράκια του, την οποία έπειτα έψησε στα κάρβουνα.

Ο πετυχημένος τραγουδιστής και τα τελευταία χρόνια παρουσιαστής ,  μας αποδεικνύει  λοιπόν, πως εκτός από σύζυγος και πατέρας 4 παιδιών,  είναι  και δεινός ..σεφ!

Για του λόγου το αληθές δείτε το βίντεο που μοιράστηκε ο ίδιος με το κοινό από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram:

Επόμενο άρθρο

Νεκτάριος Μαλλάς: Δύο χρόνια πριν είχε όλα τα φώτα της δημοσιότητας πάνω του

Σήμερα, τον αντιμετωπίζουν σαν εγκληματία και τον διώχνουν γιατί ...παίζει μουσική
24/07/2017 - 21:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς:"Έχω φάει χιλόπιτα και έχω βγει ραντεβού με θαυμάστρια μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε ο τραγουδιστής και για το άσεμνο υλικό που του έχουν στείλει στο κινητό
15/02/2018 - 16:55

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικά σε πρώτη πανελλήνια και παγκύπρια εμφάνιση, σκηνές από το νέο του βίντεο κλιπ
14/02/2018 - 16:52

Ο Σάκης Ρουβάς κάνει Ζίου Ζίτσου και... μας κόβει την ανάσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη δύσκολη και άκρως εντυπωσιακή λαβή που έκανε στον Κατσινόπουλο και μας ξετρέλανε
25/01/2018 - 10:33

Σάκης Ρουβάς-Κάτια Ζυγούλη : H ρομαντική απόδρασή τους σε χωριό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία αγκαλιά και το μαγευτικό τοπίο
11/01/2018 - 15:35

Ο Σάκης Ρουβάς έγινε 46! - Η τούρτα υπερπαραγωγή για τα γενέθλια του(ΦΩΤΟ)

Γέμισε η πίστα του μαγαζιού που δουλεύει ...αστέρια
06/01/2018 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ