Ψυχαγωγία

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα 53 της γενέθλια γιόρτασε πριν από πέντε μέρες η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά.

Η ταλαντούχα ηθοποιός προτίμησε μία τούρτα... της εποχής για την ιδιαίτερη για αυτή μέρα, την οποία μάλιστα θέλησε να μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους, ανεβάζοντας μία φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο οι ευχές για τα γενέθλιά της έπεσαν βροχή μετά την ανάρτηση της εν λόγω φωτογραφίας:

Το βράδυ των γενεθλίων της επέλεξε να γιορτάσει στο Νίκο Οικονομόπουλο παρέα φυσικά με τον Μάρκο Σεφερλή και αγαπημένους της φίλους.

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

Ο γνωστός τραγουδιστής της έκανε μάλιστα και ιδιαίτερη αφιέρωση για τα γενέθλιά της. Η ίδια μοιράστηκε το στιγμιότυπο γράφοντας:

"Είμαι τόσο χαρούμενη που και φέτος γιόρτασα με τους φίλους μου τα γενέθλιά μου!!!!❤️Σ’ ευχαριστώ @haris_sianidis για την υπέροχη βραδιά-έκπληξη!!!!🎉🎉🎉💙Είσαι μοναδικός "

 

Φυσικά μια τόσο ξεχωριστή μέρα, δεν θα μπορούσαν να μην της ευχηθούν και οι άντρες της ζωής της, που δεν είναι άλλοι από τον Μάρκο Σεφερλή και τον γιο τους Χάρη.

Οι δυο τους της τραγούδησαν για τα γενέθλιά της,παραποιώντας φυσικά λίγο τα λόγια του τραγουδιού, δίνοντας ένα πιο...χιομοριστικό τόνο, όπως μόνο ο Μάρκος Σεφερλής μπορεί να καταφέρει.

Το β ίντεο μοοιράστηκε και στον προσωπικό του λογαριασμό ο" βασιλιάς της σάτιρας" γράφοντας το εξής μήνυμα:

" Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Και πώς να μην είναι ευτυχισμένα με τέτοιους άντρες δίπλα σου! #happybirthday #mylove #ourmother"

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τα 4 χρόνια χωρίς τον Σάκη Μπουλά

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή σε μία από τις σπάνιες αναρτήσεις του στο Facebook
22/02/2018 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Το σχόλιο για την διαφορά ηλικίας με τον σύζυγο της!(ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια του Ντέμη Νικολαϊδη και η πρωτότυπη τούρτα που του ετοίμασε η σύζυγος του..
18/09/2018 - 09:35

Γενέθλια για την Ελεονώρα Μελέτη-Η πρωτότυπη τούρτα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσα κεράκια «έσβησε» η αγαπημένη παρουσιάστρια..
16/09/2018 - 11:44

Το πάρτυ έκπληξη για την Άντρη Αναστασιάδη - Δείτε πόσα κεράκια έσβησε!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Νίκος Αναστασιάδης και οι κόρες τους ετοίμασαν μια έκπληξη που θα θυμάται για χρόνια
10/09/2018 - 10:32

Οι ευχές του Παναθηναϊκού στον Πασκουάλ

Ο ΠΑΟ ευχήθηκε στον Τσάβι Πασκουάλ για τα γενέθλια του, καθώς σήμερα κλείνει τα 46
09/09/2018 - 16:37

Η συγκινητική ανάρτηση της Ιωάννας Λαμπροπούλου για τα γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Tα τρίτα γενέθλιά μου χωρίς τον μπαμπά μου και τα πρώτα χωρίς τη γιαγιά μου"
31/08/2018 - 09:48

Eτσι γιόρτασε χθες η Demy τα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η ηλικία, τα όμορφα λόγια και τα νέα επαγγελματικά της σχέδια
22/08/2018 - 14:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρετός διεργασιών για εκτόνωση της κρίσης στην Παιδεία

Οι εκπαιδευτικοί εξετάζουν τις πρωτοβουλίες και βλέπουν κόμματα - Αρνητική η Κυβέρνηση

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 08:00ΤΙ ΛΕΕΙ;