Ψυχαγωγία

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα 53 της γενέθλια γιόρτασε πριν από πέντε μέρες η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά.

Η ταλαντούχα ηθοποιός προτίμησε μία τούρτα... της εποχής για την ιδιαίτερη για αυτή μέρα, την οποία μάλιστα θέλησε να μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους, ανεβάζοντας μία φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο οι ευχές για τα γενέθλιά της έπεσαν βροχή μετά την ανάρτηση της εν λόγω φωτογραφίας:

Το βράδυ των γενεθλίων της επέλεξε να γιορτάσει στο Νίκο Οικονομόπουλο παρέα φυσικά με τον Μάρκο Σεφερλή και αγαπημένους της φίλους.

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

Ο γνωστός τραγουδιστής της έκανε μάλιστα και ιδιαίτερη αφιέρωση για τα γενέθλιά της. Η ίδια μοιράστηκε το στιγμιότυπο γράφοντας:

"Είμαι τόσο χαρούμενη που και φέτος γιόρτασα με τους φίλους μου τα γενέθλιά μου!!!!❤️Σ’ ευχαριστώ @haris_sianidis για την υπέροχη βραδιά-έκπληξη!!!!🎉🎉🎉💙Είσαι μοναδικός "

 

Φυσικά μια τόσο ξεχωριστή μέρα, δεν θα μπορούσαν να μην της ευχηθούν και οι άντρες της ζωής της, που δεν είναι άλλοι από τον Μάρκο Σεφερλή και τον γιο τους Χάρη.

Οι δυο τους της τραγούδησαν για τα γενέθλιά της,παραποιώντας φυσικά λίγο τα λόγια του τραγουδιού, δίνοντας ένα πιο...χιομοριστικό τόνο, όπως μόνο ο Μάρκος Σεφερλής μπορεί να καταφέρει.

Το β ίντεο μοοιράστηκε και στον προσωπικό του λογαριασμό ο" βασιλιάς της σάτιρας" γράφοντας το εξής μήνυμα:

" Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Και πώς να μην είναι ευτυχισμένα με τέτοιους άντρες δίπλα σου! #happybirthday #mylove #ourmother"

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τα 4 χρόνια χωρίς τον Σάκη Μπουλά

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή σε μία από τις σπάνιες αναρτήσεις του στο Facebook
22/02/2018 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

72 ετών γίνεται σήμερα ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

«Σε εξαιρετική κατάσταση» η υγεία του, σύμφωνα με τον γιατρό του Λευκού Οίκου
14/06/2018 - 10:57

70 χρόνια ένδοξης ιστορίας για την Ομόνοια Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται σε μια από τις πιο δύσκολες της περιόδους, όμως αυτό δεν αναιρεί την πορεία της
04/06/2018 - 09:29

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

Ο Βρετανός φωτογράφος μόδας Rankin γιορτάζει τα 90α γενέθλια του Μίκυ Μάους

«Είναι πολλά περισσότερα από έναν χαρακτήρα, είναι ένα σύμβολο αισιοδοξίας κι ελπίδας»
14/05/2018 - 14:15

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

10 πράγματα που πρέπει να σταματήσετε να κάνετε στο Facebook

Προστατεύστε περισσότερο τους εαυτούς σας
17/04/2018 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ