Ψυχαγωγία

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα 53 της γενέθλια γιόρτασε πριν από πέντε μέρες η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά.

Η ταλαντούχα ηθοποιός προτίμησε μία τούρτα... της εποχής για την ιδιαίτερη για αυτή μέρα, την οποία μάλιστα θέλησε να μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους, ανεβάζοντας μία φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο οι ευχές για τα γενέθλιά της έπεσαν βροχή μετά την ανάρτηση της εν λόγω φωτογραφίας:

Το βράδυ των γενεθλίων της επέλεξε να γιορτάσει στο Νίκο Οικονομόπουλο παρέα φυσικά με τον Μάρκο Σεφερλή και αγαπημένους της φίλους.

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

Ο γνωστός τραγουδιστής της έκανε μάλιστα και ιδιαίτερη αφιέρωση για τα γενέθλιά της. Η ίδια μοιράστηκε το στιγμιότυπο γράφοντας:

"Είμαι τόσο χαρούμενη που και φέτος γιόρτασα με τους φίλους μου τα γενέθλιά μου!!!!❤️Σ’ ευχαριστώ @haris_sianidis για την υπέροχη βραδιά-έκπληξη!!!!🎉🎉🎉💙Είσαι μοναδικός "

 

Φυσικά μια τόσο ξεχωριστή μέρα, δεν θα μπορούσαν να μην της ευχηθούν και οι άντρες της ζωής της, που δεν είναι άλλοι από τον Μάρκο Σεφερλή και τον γιο τους Χάρη.

Οι δυο τους της τραγούδησαν για τα γενέθλιά της,παραποιώντας φυσικά λίγο τα λόγια του τραγουδιού, δίνοντας ένα πιο...χιομοριστικό τόνο, όπως μόνο ο Μάρκος Σεφερλής μπορεί να καταφέρει.

Το β ίντεο μοοιράστηκε και στον προσωπικό του λογαριασμό ο" βασιλιάς της σάτιρας" γράφοντας το εξής μήνυμα:

" Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Και πώς να μην είναι ευτυχισμένα με τέτοιους άντρες δίπλα σου! #happybirthday #mylove #ourmother"

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τα 4 χρόνια χωρίς τον Σάκη Μπουλά

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή σε μία από τις σπάνιες αναρτήσεις του στο Facebook
22/02/2018 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η μητέρα του Σεφερλή: «Το παιδί μου κυρία Ακρίτα δεν είναι σκουπίδι»

Η μητέρα του Μάρκου Σεφερλή παίρνει θέση στην κόντρα του γιου της με την Έλενα Ακρίτα...
07/12/2018 - 11:46

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Κ.Αγαπητού: Τα γλυκά λόγια και η φωτογραφία για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός Ηλίας έγινε επτά χρονών και η μαμά του δημοσίευσε την πιο γλυκιά φωτογραφία…
29/11/2018 - 16:23

Αγώνας δρόμου για Τάμαρι και Ενσούε-Έτσι γιόρτασε ο ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από τα γενέθλια του ΑΠΟΕΛ-Τι γίνεται με Τάμαρι και Ενσούε
16/11/2018 - 17:19

Οι 92 κορυφαίες στιγμές του ΑΠΟΕΛ στην 92άχρονη ιστορία του

Το σωματείο ΑΠΟΕΛ ανήμερα των 92ων γενεθλίων της ομάδας κάνει αναδρομή στο παρελθόν
08/11/2018 - 11:02

ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Σαν σήμερα, σε ένα ζαχαροπλαστείο «γεννήθηκε» ο ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

92 χρόνια ζωής γιορτάζει σήμερα το ιστορικό σωματείο της πρωτεύουσας
08/11/2018 - 08:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 23:15BAKE OFF GREECE