Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Ευαγγέλου και η αποκάλυψη ως... ερωτικός μετανάστης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αν ήταν τραγούδι θα ήταν το ...

Μια αγάπη δίχως αύριο... η αγάπη αυτή

Και όλα μέσα από μια συζήτηση που είχε το πάνελ της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μια αποκάλυψη που ήρθε δια στόματος Χάρη Παπαθεοχάρους για τον Τάσο Ευαγγέλου.

Στον καναπέ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και ενώ μιλούσαν για ερωτικούς μετανάστες, ο Χάρης δήλωσε ότι ο Τάσος Υπήρξε και ξέρει απαντώντας ο δημοσιογράφος ότι " Είναι ωραία αλλά... δύσκολα" και σε μια άβολη στιγμή στη διάρκεια της συζήτησης προσπάθησε να αλλάξει συζήτηση.

Επόμενο άρθρο

15 ανέκδοτες και εξαιρετικά σπάνιες φωτογραφίες από τη ζωή της ντίβας

Maria by Callas: Η ανέκδοτη ζωή της μεγάλης ντίβας σε μια έκδοση για συλλέκτες
13/10/2017 - 13:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάσος Ευαγγέλου:Ντύθηκε... κλόουν και ξεφάντωσε σε αποκριάτικους ρυθμούς(ΒΙΝΤΕΟ)

Ακομπλεξάριστος απολαμβάνει την αποκριάτικη περίοδο
12/02/2018 - 11:17

Ο Τάσος Ευαγγέλου αποκάλυψε την ηλικία του... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δήλωσε σχολιάζοντας την μπλούζα της Αριστοτέλους - Οδεύει στα δεύτερα άντα
02/02/2018 - 15:15

Tάσος Ευαγγέλου:"Aυτός είναι έρωτας..."-Η γλυκιά φωτογραφία και όσα έγραψε(ΦΩΤΟ)

Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram με τη βαφτιστήρα του
27/01/2018 - 17:37

Χάρης Παπαθεοχάρους - Τάσος Ευαγγέλου: Εκτός από συνεργάτες και... γείτονες!

Η "ιστορική" μετακόμιση και τα πειράγματα της Χριστιάνας την ώρα της εκπομπής
18/01/2018 - 17:31

Όταν η Ιωάννα και ο Τάσος έχουν κέφια το αποτέλεσμα είναι.... ξεκαρδιστικό!

Το βίντεο-έκπληξη που τους ετοίμασαν και μας έκανε όλους να κλάψουμε από τα γέλια
29/12/2017 - 17:00

Χάρης Παπαθεοχάρους VS Τάσος Ευαγγέλου: Το ζεϊμπέκικα που εντυπωσίασαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δημοσιογράφοι της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μόλις άκουσαν πενιά άρχισαν τον χορό
25/12/2017 - 17:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ