Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Ευαγγέλου και η αποκάλυψη ως... ερωτικός μετανάστης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αν ήταν τραγούδι θα ήταν το ...

Μια αγάπη δίχως αύριο... η αγάπη αυτή

Και όλα μέσα από μια συζήτηση που είχε το πάνελ της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μια αποκάλυψη που ήρθε δια στόματος Χάρη Παπαθεοχάρους για τον Τάσο Ευαγγέλου.

Στον καναπέ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και ενώ μιλούσαν για ερωτικούς μετανάστες, ο Χάρης δήλωσε ότι ο Τάσος Υπήρξε και ξέρει απαντώντας ο δημοσιογράφος ότι " Είναι ωραία αλλά... δύσκολα" και σε μια άβολη στιγμή στη διάρκεια της συζήτησης προσπάθησε να αλλάξει συζήτηση.

Επόμενο άρθρο

15 ανέκδοτες και εξαιρετικά σπάνιες φωτογραφίες από τη ζωή της ντίβας

Maria by Callas: Η ανέκδοτη ζωή της μεγάλης ντίβας σε μια έκδοση για συλλέκτες
13/10/2017 - 13:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

H γλυκιά έκπληξη του Τάσου Ευαγγέλου για τα κορίτσια του "Με αγάπη Χριστιάνα"

Τους έφτιαξε την μέρα με μία μοναδική κίνηση γεμάτη αγάπη! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)
08/03/2018 - 11:50

Ελένη Φουρέιρα:Η έκπληξη που ετοιμάζει στη σκηνή της Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συνέντευξη που έδωσε στον Τάσο Ευαγγέλου και στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
07/03/2018 - 17:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ληστεία με λεία 300 ευρώ σημειώθηκε σε περίπτερο στη Λεμεσό

Τι είπε ο άγνωστος άνδρας στον υπάλληλο ζητώντας του τις εισπράξεις

Συνελήφθη νεαρός που πουλούσε laughing gas στην Αγία Νάπα

Στην κατοχή του εντοπίστηκαν μια φιάλη, αμπούλες και μπαλόνια

Κλειστή η σήραγγα στην είσοδο της Πάφου, με κατεύθυνση τη Λεμεσό

Οι κλειστοί δρόμοι και οι διευθετήσεις σε όλες τις επαρχίες
Ελλάδα

Μέρκελ:"Θα καταφέρουμε να κάνουμε με την Ελλάδα το τελευταίο βήμα στο πρόγραμμα"

"Τότε όλες οι χώρες του ευρώ θα βρίσκονται εκτός προγραμμάτων"

Έλληνες Στρατιωτικοί: "Δεν είχαμε σκοπό να διαπράξουμε έγκλημα" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Υπό δρακόντεια μέτρα οδηγήθηκαν και πάλι στις φυλακές υψίστης ασφαλείας της Ανδριανούπολης

Επικύρωσε τη συμφωνία για τη "Βόρεια Μακεδονία" το κοινοβούλιο της ΠΓΔΜ

Αναμένεται να οριστεί ημερομηνία για διεξαγωγή δημοψηφίσματος, ώστε να τεθεί σε ισχύ
Διεθνή

Έκρηξη χαμηλής ισχύος αναστάτωσε σταθμό τρένων στο Λονδίνο

Κανένας σοβαρός τραυματισμός μέχρι στιγμής αναφέρει η βρετανική αστυνομία

Αποχωρούν από το Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΟΗΕ οι ΗΠΑ

Ο λόγος της αποχώρησής τους και πότε αναμένεται να γίνει η ανακοίνωση

Ντόναλντ Τραμπ: "Όποιος δεν έχει σύνορα, δεν έχει ούτε χώρα"

"Οι Δημοκρατικοί βλέπουν τους μετανάστες ως μελλοντικούς ψηφοφόρους"

tv news

O Αχιλλέας κάνει μια πρόταση στη Ρενάτα που μπορεί να τα ανατρέψει όλα...

Ποιος θα νικήσει στον πόλεμο και ποιος θα το χάσει;Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Θεοχάρης&Βέρα έρχονται πιο κοντά. Αυτό δεν θα περάσει απαρατήρητο από τον Νικόλα

Ο οποίος κάνει την έκπληξη και αφήνει άφωνη τη Βέρα...Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/06/2018 - 08:30SLAM