Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Ευαγγέλου και η αποκάλυψη ως... ερωτικός μετανάστης (ΒΙΝΤΕΟ)

Αν ήταν τραγούδι θα ήταν το ...

Μια αγάπη δίχως αύριο... η αγάπη αυτή

Και όλα μέσα από μια συζήτηση που είχε το πάνελ της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μια αποκάλυψη που ήρθε δια στόματος Χάρη Παπαθεοχάρους για τον Τάσο Ευαγγέλου.

Στον καναπέ της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και ενώ μιλούσαν για ερωτικούς μετανάστες, ο Χάρης δήλωσε ότι ο Τάσος Υπήρξε και ξέρει απαντώντας ο δημοσιογράφος ότι " Είναι ωραία αλλά... δύσκολα" και σε μια άβολη στιγμή στη διάρκεια της συζήτησης προσπάθησε να αλλάξει συζήτηση.

Επόμενο άρθρο

15 ανέκδοτες και εξαιρετικά σπάνιες φωτογραφίες από τη ζωή της ντίβας

Maria by Callas: Η ανέκδοτη ζωή της μεγάλης ντίβας σε μια έκδοση για συλλέκτες
13/10/2017 - 13:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

H γλυκιά έκπληξη του Τάσου Ευαγγέλου για τα κορίτσια του "Με αγάπη Χριστιάνα"

Τους έφτιαξε την μέρα με μία μοναδική κίνηση γεμάτη αγάπη! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)
08/03/2018 - 11:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Ευδοκία Αντωνίου το νέο θύμα της ασφάλτου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε θανατηφόρο εξελίχθηκε το τροχαίο ατύχημα στη Λεμεσό

Αυστηρότερα μέτρα παραχώρησης υπηκοότητας από την ΕΕ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κύπρο η Ευρωπαία Επίτροπος Δικαιοσύνης Βέρα Γιούροβα
Ελλάδα

Συνελήφθη 58χρονος Ρομά μετά τον εντοπισμό 22χρονης σε άθλια κατάσταση

Τι ανέφερε στην κατάθεση της η νεαρή και τι ερευνά η Αστυνομία

Ανεμιστήρας οροφής αποκόπηκε και έπεσε πάνω σε παιδιά

Δύο μαθητές τραυματίστηκαν και μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο - Διαμαρτύρονται οι γονείς

Άρχισε η αποσυμφόρηση του κέντρου φιλοξενίας της Μόριας

Η διαδικασία αναμένεται να ολοκληρωθεί μέχρι τα τέλη Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Μέι: "Αδιέξοδο οι διαπραγματεύσεις με την ΕΕ για το Brexit"

Ζήτησε από τα κράτη-μέλη να σεβαστούν το δημοψήφισμα του Ιουνίου 2016

Κομισιόν: Στα €150 δις ο ανείσπρακτος ΦΠΑ

Ο Πιέρ Μοσκοβισί καλεί τα Κράτη Μέλη σε αναμόρφωση του συστήματος ΦΠΑ στην ΕΕ

Επίθεση με μαχαίρι σε Στέγη Φροντίδας της Νέας Υόρκης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμένα πέντε άτομα, μεταξύ τους τρία βρέφη - Συνελήφθη η ύποπτη

tv news

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ποιος θα μπορέσει να αποκτήσει τα πιο γλυκά 50.000 ευρώ τής ζωής του;

«Bake Off Greece» Πρεμιέρα την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου στον Αlpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/09/2018 - 07:30ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ