Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Τρύφωνος έγινε... πανελίστας για χάρη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

O Tάσος Τρύφωνος στην Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Η ανατρεπτική εμφάνιση του Τάσου Τρύφωνος τον έφερε να παρουσιάζεται ως... πανελίστας. Ο ίδιος επισκέφτηκε τις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου και πέρασε να χαιρετήσει την παρουσιάστρια. Για χάρη της όμως μπήκε στο πάνελ και άρχισε να σχολιάζει όλα τα life style θέμα της ημέρα με την δική του αιχμηρή ματιά. Ο ίδιος αναφέρθηκε ότι τον έκανε και πάνελ η Αριστοτέλους.

Πάντως ακολούθησε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για το παρασκήνιο της συνάντησης του Τάσου Τρύφωνος με υψηλά ιστάμενα πρόσωπα του καναλιού, με την παρουσιάστρια να μην πείθεται και να του ζητά εξηγήσεις ακόμα και αν ετοιμάζει μεταγραφή.

Επόμενο άρθρο

Ένα ρομπότ μίλησε στα παιδιά για θέματα ανακύκλωσης και διαχείρισης απορριμάτων

Μια πρωτότυπη δραστηριότητα, βγαλμένη από το μέλλον (ΒΙΝΤΕΟ)
26/04/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Οι γλυκές φωτογραφίες με την μικρή της κόρη (ΦΩΤΟ)

Η μικρή Μελίνα σε βόλτες και αγκαλιά με τη μαμά της
16/08/2018 - 14:11

Τάσος Τρύφωνος: Στέλνει μήνυμα "SOS" από την Ταιλάνδη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μην υποστηρίζετε την κακομεταχείριση των ζώων για τουριστικούς σκοπούς"
07/08/2018 - 15:03

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

614 καταγγελίες οδηγών από την Αστυνομία μέσα σε μόλις 48 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη ανώτατων αξιωματικών στο Αρχηγείο

Χειροπέδες σε 66χρονο για την πυρκαγιά στο Μηλικούρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από ξύλα που προορίζονταν για την σούβλα του Δεκαπενταυγούστου ξέσπασε η φωτιά

Σε καταστολή ο 40χρονος που ξυλοκόπησε πλήρωμα ασθενοφόρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει στον Alpha η Προϊστάμενη της Υπηρεσίας Ασθενοφόρων
Ελλάδα

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο

Ηλικιωμένος έπνιξε τον γείτονα του, ανήμερα Δεκαπενταύγουστου

"Τι έκανα; Κατέστρεψα τα παιδιά μου" έλεγε πάνω από το άψυχο σώμα...

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ
Διεθνή

Σεισμός 5,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην κεντρική Ιταλία

Έγινε αισθητός στην ευρύτερη περιοχή έως και την Ρώμη

Νέες απειλές για κυρώσεις από τις ΗΠΑ στην Τουρκία

Ζητούν την απελευθέρωση του φυλακισμένου Αμερικανού πάστορα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 07:15ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ