Ψυχαγωγία

Οι Εστεμμένες στον "Πιο Αδύναμο Κρίκο" - Το απίστευτο τρολ από τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης δεν άντεξε και παραλίγο να σπάσει το πλατό του Λούης Night Show, αφού οι Εστεμμένες των φετινών Καλλιστείων, ξεπέρασαν κάθε προσδοκία τρολαρίσματος από τον stand up comedian.

Και μπορεί ο Λούης να εκνευρίστηκε, εμάς πάντως μας χάρισε απίστευτες στιγμές γέλιου για ακόμα μια φορά.

Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Ποιο είναι τι τρίτο γράμμα του αλφάβητου;

Να Λόλα ένα...;

Ποια είναι η Βασίλισσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Τί είναι η Vogue;

Με ποια χώρα συνορεύει με ξηρά η Κύπρος;

Το 1821 οι Έλληνες επαναστάτησαν εναντίον ποιών;

Τις βρίσκεται αστείες ερωτήσεις για ένα τηλεπαιχνίδι γνώσεων;  Και όμως οι... όμορφες της Κύπρου, τις πλείστες από αυτές δεν κατάφεραν να τις απαντήσουν, ενώ κάποιες δυσκολεύτηκαν πολύ.

Ο Λούης στα καλύτερα του σε ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα του Λούης Night Show με τις Εστεμμένες στα... θρανία!

 

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: Το προσκλητήριο και ο καλεσμένος...έκπληξη

Ο γάμος θα γίνει στη Μεγάλη Βρετανία αλλά θα θυμίζει... Σουηδία
20/01/2018 - 15:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο... "Λούης Night Show" - Όλες οι λεπτομέρειες

Πέρσι την εκπαίδευσαν για τον γάμο, φέτος θα την εκπαιδεύσουν για τα βαφτίσια...
15/02/2018 - 21:57

Αριστοτέλους:"Έκανα το λάθος και συνεργάστηκα με τον Τρύφωνος δυο φορές"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τάσος Τρύφωνος ως παίχτης του "Πιο Αδύναμου Κρίκου" και τα παράπονα στην Αριστοτέλους
01/02/2018 - 16:52

O Nίκος Αναστασιάδης στον... Πιο Αδύναμο Κρίκο (ΦΩΤΟ)

Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας στο studio γυρισμάτων σκόρπισε τον φόβο στον Τάσο Τρύφωνος
09/01/2018 - 14:52

"Ο Πιο Αδύναμος Κίττος"-Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα που έσπασε ρεκόρ-ΒΙΝΤΕΟ

Ήρθε και εντυπωσίασε με τις ατάκες του αλλά και τις προσωπικότητες των διαγωνιζομένων
06/01/2018 - 20:58

Η έξοδος του άσιλα Κυπραίου από τον "Πιο Αδύναμο Κρίκο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης δίνει ρέστα ξανά σατιρίζοντας το τηλεοπτικό παιχνίδι
24/12/2017 - 15:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταδίωξη στην Αραδίππου: Χειροπέδες σε Σύρο ύποπτο για ληστεία του 2014

Προσπάθησε να διαφύγει από την Αστυνομία και προσέκρουσε σε τρία αυτοκίνητα

Φόνος Λεωνίδη: Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του κύριου υπόπτου

Η Αστυνομία αναζητεί 48χρονο από τη Γεωργία

Καταζητείται 31χρονος για διαρρήξεις σε κτίρια (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία κάνει έκκληση στο κοινό για πληροφορίες
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ