Ψυχαγωγία

Οι Εστεμμένες στον "Πιο Αδύναμο Κρίκο" - Το απίστευτο τρολ από τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης δεν άντεξε και παραλίγο να σπάσει το πλατό του Λούης Night Show, αφού οι Εστεμμένες των φετινών Καλλιστείων, ξεπέρασαν κάθε προσδοκία τρολαρίσματος από τον stand up comedian.

Και μπορεί ο Λούης να εκνευρίστηκε, εμάς πάντως μας χάρισε απίστευτες στιγμές γέλιου για ακόμα μια φορά.

Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Ποιο είναι τι τρίτο γράμμα του αλφάβητου;

Να Λόλα ένα...;

Ποια είναι η Βασίλισσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Τί είναι η Vogue;

Με ποια χώρα συνορεύει με ξηρά η Κύπρος;

Το 1821 οι Έλληνες επαναστάτησαν εναντίον ποιών;

Τις βρίσκεται αστείες ερωτήσεις για ένα τηλεπαιχνίδι γνώσεων;  Και όμως οι... όμορφες της Κύπρου, τις πλείστες από αυτές δεν κατάφεραν να τις απαντήσουν, ενώ κάποιες δυσκολεύτηκαν πολύ.

Ο Λούης στα καλύτερα του σε ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα του Λούης Night Show με τις Εστεμμένες στα... θρανία!

 

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: Το προσκλητήριο και ο καλεσμένος...έκπληξη

Ο γάμος θα γίνει στη Μεγάλη Βρετανία αλλά θα θυμίζει... Σουηδία
20/01/2018 - 15:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

O γιος και ο σύντροφος της Θέκλας στον Αδύναμο Κρίκο - Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ατάκες των παικτών και η θέλησή τους να απομακρυνθούν από την Θέκλα Πετρίδου
06/05/2018 - 13:02

Το τρολ του Λούη για τον καυγά της Κενεβέζου με Μητροπολίτη... on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σηκώνει πολλά ο Μητροπολίτης αλλά ... ούτε και η Αιμιλία"
28/04/2018 - 16:16

"Κόφταρε" on air και το έδειξε στην Αριστοτέλους με...χειρονομία(BINTEO)

Η Εριλένα Πελαγία τα έσπασε όλα και μας έδειξε τον θυμό της
28/04/2018 - 14:04

Έκαναν γυμναστική με αόρατα βαράκια με οδηγίες Τρύφωνος-Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Βρήκε τους αγαπημένους του παίκτες και τους τρόλαρε μέχρι τελικής πτώσεως
09/04/2018 - 16:33

Όταν ο Λούης τρολάρει τις έρευνες του... "Με αγάπη Χριστιάνα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους συμβουλεύει και ο Λούης Πατσαλίδης τρολάρει μέχρι τελικής πτώσεως
31/03/2018 - 13:52

To αισθησιακό στριπτίζ σε κηδείες και το τρολ του Λούης Night Show (ΒΙΝΤΕΟ)

Και όμως είναι πραγματικότητα και το Λούης Night Show δεν το άφησε ασχολίαστο...
18/03/2018 - 10:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσοκομείο Λευκωσίας: Πολίτης επιτέθηκε σε αστυνομικούς και νοσοκόμους

Τραυματίστηκαν δύο Αστυνομικοί - Συνελήφθη και μεταφέρθηκε στα κρατητήρια

Απάτη με τροχαία: Στο στόχαστρο ηλικιωμένοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκάρουν τα στοιχεία για το νάρκοτεστ, 105 θετικοί σε 153 ελέγχους

Πάφος: Έστησαν καρτέρι σε 38χρονο και τον λήστεψαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Του επιτέθηκαν, πυροβόλησαν στον αέρα και πήραν 10.000 ευρώ
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η Ελλάδα προστατεύει και δίνει άσυλο σε πραξικοπηματίες

"Καταδικάζουμε εντόνως αυτή την απόφαση που προσβάλει τη συνείδηση του τουρκικού έθνους"

Νεκρή εντοπίστηκε γυναίκα στην αυλή του σπιτιού της στη Μάνδρα

Φαίνεται να της έστησαν ενέδρα θανάτου και την πυροβόλησαν στο κεφάλι

Ελλάδα: Ένας νεκρός μετά από πτώση οχήματος σε στάση λεωφορείου (ΦΩΤΟ)

Στο όχημα επέβαινε και η 9χρονη κόρη του οδηγού, η οποία τραυματίστηκε
Διεθνή

ΗΠΑ: Πάγωμα παράδοσης αμυντικού εξοπλισμού στην Τουρκία

Εγκρίθηκε ο Αμυντικός Προϋπολογισμός με τροπολογία για την Άγκυρα

Τουρκία: Ένας νεκρός και τέσσερις τραυματίες από έκρηξη σε εργοστάσιο

Το πρακτορείο ειδήσεων Dogan ανέφερε ότι ο εργαζόμενος που έχασε τη ζωή του ήταν 31 ετών

Τραμπ: Είμαστε έτοιμοι αν ο Κιμ κάνει κάποια «βλακώδη» ενέργεια (BINTEO)

Ο αμερικανός πρόεδρος ακύρωσε τη συνάντηση κορυφής γιατί "δεν ήταν η κατάλληλη στιγμή"

tv news

Ένα από τα πιο royal επεισόδια της χρονιάς με καλεσμένους τους: Roberto Ayala

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και Λευτέρη Ζαμπετάκη στο «Λούης Night Show» αυτή την Παρασκευή
Alpha TV Κύπρου

Η Ρενάτα και ο Αχιλλέας συναντιούνται τυχαία στην αυλή και τα αίματα ανάβουν...

Βλάσης και Αχιλλέας ενώνουν τις δυνάμεις τους..Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/05/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ