Ψυχαγωγία

Οι Εστεμμένες στον "Πιο Αδύναμο Κρίκο" - Το απίστευτο τρολ από τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης δεν άντεξε και παραλίγο να σπάσει το πλατό του Λούης Night Show, αφού οι Εστεμμένες των φετινών Καλλιστείων, ξεπέρασαν κάθε προσδοκία τρολαρίσματος από τον stand up comedian.

Και μπορεί ο Λούης να εκνευρίστηκε, εμάς πάντως μας χάρισε απίστευτες στιγμές γέλιου για ακόμα μια φορά.

Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Ποιο είναι τι τρίτο γράμμα του αλφάβητου;

Να Λόλα ένα...;

Ποια είναι η Βασίλισσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Τί είναι η Vogue;

Με ποια χώρα συνορεύει με ξηρά η Κύπρος;

Το 1821 οι Έλληνες επαναστάτησαν εναντίον ποιών;

Τις βρίσκεται αστείες ερωτήσεις για ένα τηλεπαιχνίδι γνώσεων;  Και όμως οι... όμορφες της Κύπρου, τις πλείστες από αυτές δεν κατάφεραν να τις απαντήσουν, ενώ κάποιες δυσκολεύτηκαν πολύ.

Ο Λούης στα καλύτερα του σε ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα του Λούης Night Show με τις Εστεμμένες στα... θρανία!

 

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: Το προσκλητήριο και ο καλεσμένος...έκπληξη

Ο γάμος θα γίνει στη Μεγάλη Βρετανία αλλά θα θυμίζει... Σουηδία
20/01/2018 - 15:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

Η "παντόφλα" της Θέκλας στον άντρα της on air και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

Του τραγούδησε το Happy Birthday αλλά έκανε και τα παράπονά της...
18/11/2018 - 12:51

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρολάρισμα, η αναπαράσταση και η πεθερά του Λούη με… κολάν και ξώπλατο
17/11/2018 - 16:46

Το απίστευτο τρολ του Λούη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τρόπος ανακοίνωσης και η αποκάλυψη για το τι κρύβει μέσα στην κοιλιά του...
02/11/2018 - 17:37

Η Κύπρος μπαίνει στον.. διαστημικό χάρτη και ο Λούης το τρολάρει!(BINTEO)

Η Λευκωσία γίνεται μόνιμη βάση για συναντήσεις κορυφαίων επιστημόνων..
27/10/2018 - 16:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τμήμα Γεωλογικής Επισκόπησης: "Μην ακούτε τι λένε οι Τούρκοι για τους σεισμούς"

Στη Λεμεσό και όχι στη Λευκωσία η σεισμική δόνηση που σημειώθηκε τα ξημερώματα

"Πράσινο" Υπουργικού Συμβουλίου για την αυτονόμηση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Νέα κριτήρια πρόσληψης και προαγωγής και σύσταση Σώματος Εθελοντών Πυροσβεστών

Αναστάληκε η ποινή στον 17χρονο που καταδικάστηκε για τον θάνατο του Ελευθεριάδη

Το Ανώτατο Δικαστήριο έκρινε ότι, μεταξύ άλλων, οι γονείς του θύματος συγχώρεσαν τον οδηγό
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ