Ψυχαγωγία

Οι Εστεμμένες στον "Πιο Αδύναμο Κρίκο" - Το απίστευτο τρολ από τον Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λούης δεν άντεξε και παραλίγο να σπάσει το πλατό του Λούης Night Show, αφού οι Εστεμμένες των φετινών Καλλιστείων, ξεπέρασαν κάθε προσδοκία τρολαρίσματος από τον stand up comedian.

Και μπορεί ο Λούης να εκνευρίστηκε, εμάς πάντως μας χάρισε απίστευτες στιγμές γέλιου για ακόμα μια φορά.

Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Ποιο είναι τι τρίτο γράμμα του αλφάβητου;

Να Λόλα ένα...;

Ποια είναι η Βασίλισσα της Μεγάλης Βρετανίας;

Τί είναι η Vogue;

Με ποια χώρα συνορεύει με ξηρά η Κύπρος;

Το 1821 οι Έλληνες επαναστάτησαν εναντίον ποιών;

Τις βρίσκεται αστείες ερωτήσεις για ένα τηλεπαιχνίδι γνώσεων;  Και όμως οι... όμορφες της Κύπρου, τις πλείστες από αυτές δεν κατάφεραν να τις απαντήσουν, ενώ κάποιες δυσκολεύτηκαν πολύ.

Ο Λούης στα καλύτερα του σε ένα ξεκαρδιστικό επεισόδιο

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα του Λούης Night Show με τις Εστεμμένες στα... θρανία!

 

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: Το προσκλητήριο και ο καλεσμένος...έκπληξη

Ο γάμος θα γίνει στη Μεγάλη Βρετανία αλλά θα θυμίζει... Σουηδία
20/01/2018 - 15:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kαι όμως ο Λούης έκανε ζωντανή σύνδεση με... την Πλατεία Ελευθερίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το απίστευτο τρολ για το έργο που ακόμα να τελειοποιηθεί
13/07/2018 - 14:27

Λούης Night Show:Όλα όσα έγιναν στα παρασκήνια 24 ώρες πριν το μεγάλο show(ΦΩΤΟ)

Δείτε backastage φωτογραφίες και βίντεο από τις πυρετώδεις προετοιμασίες
12/07/2018 - 12:55

Η Κατερίνα Καινούργιου στην πιο... αποκαλυπτική της φωτογράφιση(ΦΩΤΟ)

Μας έδειξε τα...προσόντα της και αναστάτωσε το Instagram
08/07/2018 - 11:31

Έτσι διαλέγει ο Αναστασιάδης τους... Υπουργούς του - Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια δήλωση του Πρόδρομου Προδρόμου με δόση χιούμορ ήταν αρκετή για τον Λούη Πατσαλίδη
28/05/2018 - 14:09

O γιος και ο σύντροφος της Θέκλας στον Αδύναμο Κρίκο - Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ατάκες των παικτών και η θέλησή τους να απομακρυνθούν από την Θέκλα Πετρίδου
06/05/2018 - 13:02

Το τρολ του Λούη για τον καυγά της Κενεβέζου με Μητροπολίτη... on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σηκώνει πολλά ο Μητροπολίτης αλλά ... ούτε και η Αιμιλία"
28/04/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα συγκρούστηκε με μοτοσικλετιστή στη Γερμασόγεια (ΦΩΤΟ)

Στο νοσοκομείο με τραύματα ο οδηγός της μοτοσικλέτας

"Ξεσάλωσε" η νύφη: Μέθυσε, πέρασε με κόκκινο, έβρισε και συνελήφθη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η 42χρονη εντοπίστηκε από αστυνομικό περίπολο στις τρεις τα ξημερώματα

Πρεμιέρα κυνηγών με πρόστιμα πέραν των 16.000 ευρώ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιητική η κάρπωση της φάσσας και του τρυγονιού για τους περισσότερους
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Σήμερα για την Ελλάδα υπάρχει σίγουρα πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη

Η ανάπτυξη έχει επιστρέψει, η ανεργία εξακολουθεί να είναι υψηλή αλλά σημαντικά χαμηλότερη

Η Ελλάδα βγαίνει από τα Μνημόνια

Από την κρίση του 2009 στην έξοδο του 2018

Γερμανοί αναλυτές: Η Ελλάδα ξανά σε τροχιά ανάπτυξης

«Η λανθασμένη σκληρή πολιτική λιτότητας επιδείνωσε δραματικά την κρίση»
Διεθνή

Η Μάλτα απελαύνει στην Ιταλία 120 μετανάστες που ζούσαν σε παλιό βουστάσιο

Οι άνθρωποι αυτοί ταξίδεψαν νόμιμα στη Μάλτα αλλά δεν διαθέτουν άδεια εργασίας

Αφγανιστάν: Ο πρόεδρος Γάνι ανακοίνωσε υπό όρους εκεχειρία με τους Ταλιμπάν

Μέχρι στιγμής δεν είναι σαφές αν οι ισλαμιστές αντάρτες έχουν αποδεχτεί την πρόταση του

Τραμπ: «Μακαρθισμός» η έρευνα του ειδικού εισαγγελέα Μιούλερ

"Δεν έχω τίποτα να κρύψω και απαιτώ διαφάνεια" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/08/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ