Ψυχαγωγία

Οι "Οικογενειακές Ιστορίες" επιστρέφουν στον Alpha Κύπρου με νέα επεισόδια

O Alpha δεν σταματά τις εκπλήξεις και επιστρέφει... σε αγαπημένες συνήθειες.

Η σειρά που ανέτρεψε τα τηλεοπτικά δεδομένα από την αρχή της μετάδοσής της, παρουσιάζοντας ιστορίες με επίκεντρο τα οικογενειακά θέματα, επιστρέφει με νέα επεισόδια.

Οι «Οικογενειακές ιστορίες», από τη Δευτέρα 5 Μαρτίου θα μεταδίδονται  καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή, στις 17:20 και θα εστιάζουν σε κοινωνικά θέματα και ζητήματα που πολλές οικογένειες καθημερινά καλούνται να επιλύσουν.

Στόχος της σειράς είναι να παρουσιάσει, με όσο το δυνατόν πιο ρεαλιστικό τρόπο, ιστορίες της καθημερινότητας και να ξεδιπλώσει τη ζωή και τα προβλήματα απλών ανθρώπων.

Κρυμμένα μυστικά μέσα στα ζευγάρια, γονείς ανέτοιμοι να αντιμετωπίσουν τα παιδιά τους και γονείς που τα πληγώνουν χωρίς να το καταλαβαίνουν, ζωές που ανατρέπονται λόγω ανεργίας και ερωτικές αποφάσεις που αλλάζουν μια ζωή μέσα σε μια στιγμή. 

«Οικογενειακές ιστορίες» καθημερινά στις 17:20 στον ALPHA Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Τριαντάφυλλος: Ηταν Κύπρο για συναυλία και ληστές του... ξάφρισαν το σπίτι

"Αν ήμουν μέσα θα τους σκότωνα"...Μπήκαν μέσα σπάζοντας την μπαλκονόπορτα με τσεκούρια
03/03/2018 - 15:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρεμιέρα για τη «ΦΑΜΙΛΙΑ» με ψυχολόγο τον... Σταρόβα-Όλες οι λεπτομέρειες

Η ημερομηνία και η ώρα προβολής της νέας κωμικής σειράς
19/09/2018 - 22:21

«24 ΩΡΕΣ» έρχεται στον ALPHA Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες...

Μάθετε την ημερομηνία της πρεμιέρας και την ώρα προβολής της εκπομπής
19/09/2018 - 11:33

Το "Τατουάζ" επιστρέφει στον Alpha Kύπρου - Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα!

Μια μικρή γεύση από τις καταιγιστικές εξελίξεις που έρχονται...
04/09/2018 - 09:50

Ο Λούης Πατσαλίδης ανανέωσε την συνεργασία του με τον Alpha Κύπρου!

Σε θετικό κλίμα και ιδιαίτερη χαρά υπογράφηκαν τα συμβόλαια
24/08/2018 - 12:42

Η Φαμίλια:Η πρώτη συνάντηση των πρωταγωνιστών για τη νέα σειρά του Alpha(ΦΩΤΟ)

Η ανάγνωση σεναρίου, η επίσημη φωτογράφιση και το παρασκήνια από το teaser
07/08/2018 - 16:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Μεγάλη Πέμπτη" της παιδείας...

Αύριο οι εκπαιδευτικοί αποφασίζουν "εκεχειρία" ή κλιμάκωση των μέτρων

Χειροπέδες σε κτηματομεσίτη που έστησε κομπίνα με τεμάχια γης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ύποπτος εξέδιδε επιταγές σε αγοραστές γης από λογαριασμό ωστόσο που είχε κλείσει

Το επίμαχο δημοσίευμα που προκάλεσε την αντίδραση του Γενικού Εισαγγελέα (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κώστας Κληρίδης, μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, το χαρακτήρισε ως εμετικό
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της

Συνελήφθη ο διακινητής παράτυπων μεταναστών Πάνος Μωραΐτης

Χρησιμοποιούσε ως πρόφαση την ΜΚΟ για τη διακίνηση προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα
Διεθνή

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

Τα είπαν τηλεφωνικώς για την κρίση στη Συρία Μέρκελ - Πούτιν

Ενημέρωση της Καγκελάριου από τον Ρώσο Πρόεδρο για τις συνομιλίες με τον Ερντογάν

Ντόναλντ Τουσκ: "Μην παίζετε με το μεταναστευτικό"

"Οι συνομιλίες για το Brexit εισέρχονται σε μια αποφασιστική φάση"

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ