Ψυχαγωγία

Oι τσακωμοί Χριστιάνας Αριστοτέλους - Γιώργου Εφραίμ και η αντίδρασή του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, στον αέρα της εκπομπής της σχολιάζοντας ένα σχετικό θέμα για τους καυγάδες γυναικών και ανδρών , αναφέρθηκε στους δικούς της τσακωμούς με τον Γιώργο Εφραίμ αλλά και πως αντιδρά στις φωνές της . Συγκεκριμένα δήλωσε:

"Όταν νευριάσω λίγο γελά μέχρι δακρύων. Ειλικρινά με βλέπει και γελά. Δεν ξέρω αν είναι η άμυνά του. Με βλέπει και γελά. Στις αρχές νευρίαζα πιο πολύ τώρα παραιτώ. Είμαι το καρτούν του μάλλον. Με βλέπει και κλαίει από τα γέλια. Μετά από ένα χρόνο που νευρίαζα παραπάνω και βλέπω ότι πάει να τον πιάσει το γέλιο του λέω "γέλα" και φεύγω.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Χριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Εφραίμ: Οι τρυφερές φωτογραφίες τους (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ζευγάρια της showbiz στα social media
22/07/2018 - 13:42

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

X. Αριστοτέλους: Οι βόλτες με την κορούλα της και τα... νυχτοπερπατήματα (ΦΩΤΟ)

Δείτε μαμά και κόρη να κάνουν βόλτα στην όμορφη Κακοπετριά
15/07/2018 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκατόν οκτώ μετανάστες έφτασαν στην Κύπρο σε περίοδο οκτώ μηνών

Ποια είναι τα στοιχεία που κατέγραψε ο Διεθνής Οργανισμός Μεταναστών

Πήγαν σπίτι της απειλώντας την με πιστόλι και μαγκούρα επειδη φροντίζει αδέσποτα

Συνελήφθησαν για το περιστατικό που σημειώθηκε στην Πάφο ένας 52χρονος και ένας 68χρονος

Συνελήφθη 48χρονος για τα "μαχαιρώματα" στην Πάφο για μια θέση πάρκινγκ

Ξεκίνησε καυγά με οδηγό ταξί, με αποτέλεσμα να καταλήξουν και οι δύο στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Τραγωδία στο Φιλοπάππου: Τραγικό θάνατο βρήκε 25χρονος, θύμα ληστείας

Πρόσωπο κλειδί στην υπόθεση θεωρείται νεαρή κοπέλα που βρίσκεται σε κατάσταση σοκ

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"
Διεθνή

Ουδεμία ένδειξη ότι η Τουρκία θα ζητήσει βοήθεια από το ΔΝΤ

"Η νέα κυβέρνηση θα χρειαστεί να επιδείξει δέσμευση σε ορθές οικονομικές πολιτικές"

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/08/2018 - 11:45ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ