Ψυχαγωγία

Οικονομάκου-Λασκαράκη: Καλοκαιρινή απόδραση με τους συντρόφους τους(ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου και η Βάσω Λασκαράκη είναι δυο επιτυχημένες ηθοποιοί αλλά και δυο πολύ καλές φίλες.

Οι δυο τους, πήραν τα αμόρε τους (η Αθηνά τον άντρα της και η Βάσω τη νέα της σχέση) και εξόρμησαν σε ένα ρομαντικό δείπνο με κοκτέιλ και θέα την θάλασσα της Μυκόνου. Ζευγάρια εν δράσει, με την Αθηνά Οικονομάκου να "προδίδει" μέσω Instagram την έξοδο τους.

Δείτε την σχετική φωτογραφία της ηθοποιού που ανέφερε την παρέα της. Από ότι φαίνεται η Βάσω Λασκαράκη με τον σύντροφό της, Λευτέρη Σουλτάτο κάνουν πλέον δημόσιες εμφανίσεις και δεν κρύβουν τον έρωτά τους.

 

ΑΘΗΝΑ

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Αποκαλύφθηκε το ετήσιο εισόδημά της ως ηθοποιός!

H αμοιβή της ανά επεισόδιο πρξ γίνει πριγκίπισσα
19/08/2018 - 11:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον σύντροφο της και τα σχέδια γάμου!

«Νιώθω πολύ καλά… Φυσικά και με σκέφτομαι με γάμο και οικογένεια!»
16/11/2018 - 08:46

Λασκαράκη-Τσιμιτσέλης: Ξανά μαζί - Ο λόγος της νέας τους συνάντησης (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες, τα γενέθλια, οι ευχές και η εντυπωσιακή τούρτα..
10/11/2018 - 13:35

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

Βάσω Λασκαράκη: Ο επαναπροσδιορισμός που έκανε στη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αλλαγή στον τρόπο σκέψης και συμπεριφοράς της τον τελευταίο ενάμιση χρόνο…
31/10/2018 - 12:04

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Αποκαλύπτει πως είναι η σχέση του με την Βάσω Λασκαράκη

Μιλά πρώτη φορά για τις σημερινές σχέσεις με την πρώην σύζυγο του..
29/10/2018 - 14:21

Βάσω Λασκαράκη: Ρομαντικό ταξίδι με τον σύντροφο της(ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια της ηθοποιού το ζευγάρι ταξίδεψε στο Άμστερνταμ..
22/10/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λονδρέζικος "αέρας" στους δρόμους της Λεμεσού... (ΦΩΤΟ)

Τα διώροφα κόκκινα λεωφορεία έκαναν την εμφάνιση τους στην οδό Ανεξαρτησίας

Kλειστοί δρόμοι στη Λάρνακα λόγω του διεθνή μαραθωνίου «Radisson Blu»

Δείτε τις περιοχές επηρεάζονται και τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις που εφαρμόζει η Αστυνομία

Λευκωσία: Είδε να τον προσπερνά με το κλεμμένο αυτοκίνητο του φίλου του

Χειροπέδες σε 28χρονο που οδηγούσε όχημα που είχε δηλωθεί ως κλοπιμαίο
Ελλάδα

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων
Διεθνή

Ντόναλτ Tραμπ: "Δεν εξετάζω την πιθανότητα έκδοσης του Φετουλάχ Γκιουλέν"

Ως "καλές" περιέγραψε ο Αμερικανός Πρόεδρος τις σχέσεις του με τον Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

"Τοξικός": Λέξη της χρονιάς σύμφωνα με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε γιατί το διάσημο Λεξικό επέλεξε να αναδείξει το συγκεκριμένο ελληνικό λήμμα

To τρολάρισμα του Ζαν Κλοντ Γιούνκερ για τα ... παπούτσια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Άγνωστο μέχρι στιγμής εάν πρόκειται για ενδυματολογικό ατόπημα ή οφθαλμαπάτη

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 13:0024 ΩΡΕΣ