Ψυχαγωγία

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Δείτε τον Λούη να τραγουδά...κυπριακά τραγούδια(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια...

θα υπάρχουν κεφάτες μουσικές βραδιές και άνθρωποι που θα μοιράζονται μαζί μας μαγικές στιγμές.

oso iparxun tragudia

Μια από αυτές τις στιγμές είχαμε την ευκαιρία να απολαύσουμε το Σάββατο, 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και από τη μεγάλη πρεμιέρα της εκπομπής "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" με την Βασιλική Χατζηαδάμου.

Διαβάστε επίσης: "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια"... έρχεται στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

O ανατρεπτικός Λούης Πατσαλίδης, ανέβηκε στο εντυπωσιακό σκηνικό που έχει στηθεί για τη νέα εκπομπή και μας χάρισε μια ξεχωριστή μουσική και τηλεοπτική στιγμή, αφού τραγούδησε το γνωστό κυπριακό τραγούδι "Τηλλυρκώτισσα", εντυπωσιάζοντας με τις φωνητικές του ικανότητες.

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Δείτε τη στιγμή που παίρνει το μικρόφωνο και ξεκινά τα... κυπριακά, γιατί ούτε ο Λούης Πατσαλίδης δε μπόρεσε να κρατηθεί στο γλέντι που είχε στηθεί.

Διαβάστε επίσης:Τηλλυρκώτισσα: Εσείς ξέρερε τί σημαίνει το “εσσιέβερεβε"; - Η πραγματική σημασία

 

 

Η εκπομπή μας ταξιδεύει κάθε Σάββατο, ευχάριστα σε περιοχές που έχουν το δικό τους μουσικό χαρακτήρα και παράδοση ενώ θα αγκαλιάσει τραγούδια και μεγάλους ερμηνευτές σε βραδιές που θα ενώνει την παραδοσιακή μουσική με τα σύγχρονα ακούσματα.

Γιατί "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" θα υπάρχουν και παρέες να τα αναδεικνύουν και να περνούν καλά!

Και η καλύτερη σας δίνει μια μικρή γεύση για το τί θα παρακολουθήσετε το ερχόμενο Σάββατο 27 Ιανουαρίου στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσκασε από το πουθενά! Δεν είναι ούτε η Παπαρίζου, ούτε η Τάμτα ούτε η Φουρέιρα...
19/01/2018 - 18:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Λούης Πατσαλίδης αποκάλυψε τα... κιλά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κιλά και πόσο ύψος έχει ο αγαπημένος stand-up comedian;
24/02/2018 - 13:42

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον παππού του και η ομοιότητα
23/02/2018 - 19:35

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο... "Λούης Night Show" - Όλες οι λεπτομέρειες

Πέρσι την εκπαίδευσαν για τον γάμο, φέτος θα την εκπαιδεύσουν για τα βαφτίσια...
15/02/2018 - 21:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η πένα του Λουκά Παναγή, συνάντησε το πινέλο της Μαρίνας Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γωνιές Παραμυθιού: Η πρωτοβουλία δύο ταλαντούχων νέων για τα παιδιά που νοσηλεύονται

Ύστατο χαίρε στον γνωστό επιχειρηματία Παντελή Αθηνή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διακρίθηκε για το ήθος και τον χαρακτήρα του, αλλα και για το φιλανθρωπικό του έργο

Στα χέρια του κράτους το Κέντρο Υποδοχής Αιτητών Ασύλου στην Κοφίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόταση για ανάληψη της διαχείρισης, σε επόμενη συνεδρίαση του Υπουργικού Συμβουλίου
Ελλάδα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ

Αυστηρό μήνυμα Κοτζιά προς Άγκυρα, για τους ενεργειακούς σχεδιασμούς της Κύπρου

"Οι Τούρκοι δεν θα μπορέσουν να κάνουν αυτούς τους τσαμπουκάδες στην κυπριακή ΑΟΖ"

Μητσοτάκης: "Ο Τσίπρας επενδύει στην πόλωση και στον διχασμό"

Επίθεση κατά του Έλληνα Πρωθυπουργού, με φόντο το σκάνδαλο Novartis
Διεθνή

Η Μόσχα καλεί την Ουάσινγκτον σε συνομιλίες για το ζήτημα της Βόρειας Κορέας

"Η κατάσταση στην κορεατική χερσόνησο, απαιτεί ενεργό ρωσο-αμερικανικό διάλογο"

Καμπούλ: Ένας νεκρός από επίθεση καμικάζι στη συνοικία των διπλωματών

29 άτομα σκοτώθηκαν σε τέσσερις επιθέσεις σε τρεις διαφορετικές επαρχίες του Αφγανιστάν

Ντόναλτ Τράμπ: "Χρειαζόμαστε το τείχος!"

Έκκληση του Αμερικανού Προέδρου προς το Μεξικό, "να κάνει περισσότερα για τους μετανάστες"

tv news

Τα φαινόμενα απατούν για ακόμα μια φορά!Μία μεγάλη παρεξήγηση έρχεται στο σπίτι

Θα τους οδηγήσει σε λάθος μέρη και συμπεράσματα!Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

Αυτό το Σάββατο απολαύστε Παναγιώτη Λάλεζα & την χορευτική ομάδα του Λαογραφικού

Ομίλου Λεμεσού! «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (Δείτε το trailer)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/02/2018 - 23:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW