Ψυχαγωγία

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Δείτε τον Λούη να τραγουδά...κυπριακά τραγούδια(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια...

θα υπάρχουν κεφάτες μουσικές βραδιές και άνθρωποι που θα μοιράζονται μαζί μας μαγικές στιγμές.

oso iparxun tragudia

Μια από αυτές τις στιγμές είχαμε την ευκαιρία να απολαύσουμε το Σάββατο, 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και από τη μεγάλη πρεμιέρα της εκπομπής "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" με την Βασιλική Χατζηαδάμου.

Διαβάστε επίσης: "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια"... έρχεται στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

O ανατρεπτικός Λούης Πατσαλίδης, ανέβηκε στο εντυπωσιακό σκηνικό που έχει στηθεί για τη νέα εκπομπή και μας χάρισε μια ξεχωριστή μουσική και τηλεοπτική στιγμή, αφού τραγούδησε το γνωστό κυπριακό τραγούδι "Τηλλυρκώτισσα", εντυπωσιάζοντας με τις φωνητικές του ικανότητες.

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Δείτε τη στιγμή που παίρνει το μικρόφωνο και ξεκινά τα... κυπριακά, γιατί ούτε ο Λούης Πατσαλίδης δε μπόρεσε να κρατηθεί στο γλέντι που είχε στηθεί.

Διαβάστε επίσης:Τηλλυρκώτισσα: Εσείς ξέρερε τί σημαίνει το “εσσιέβερεβε"; - Η πραγματική σημασία

 

 

Η εκπομπή μας ταξιδεύει κάθε Σάββατο, ευχάριστα σε περιοχές που έχουν το δικό τους μουσικό χαρακτήρα και παράδοση ενώ θα αγκαλιάσει τραγούδια και μεγάλους ερμηνευτές σε βραδιές που θα ενώνει την παραδοσιακή μουσική με τα σύγχρονα ακούσματα.

Γιατί "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" θα υπάρχουν και παρέες να τα αναδεικνύουν και να περνούν καλά!

Και η καλύτερη σας δίνει μια μικρή γεύση για το τί θα παρακολουθήσετε το ερχόμενο Σάββατο 27 Ιανουαρίου στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσκασε από το πουθενά! Δεν είναι ούτε η Παπαρίζου, ούτε η Τάμτα ούτε η Φουρέιρα...
19/01/2018 - 18:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tο μίξερ που.. παραλίγο να ρίξει το στούντιο on air και το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει το... ασταμάτητο μίξερ
10/11/2018 - 15:42

Έπεσε σε "λήθαργο" το σκυλάκι του Χάματσου on air και ο Λούης...τρολάρει(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian δίνει ρεσιτάλ γέλιου στην... μασκότ της εκπομπής του!
03/11/2018 - 11:44

Το απίστευτο τρολ του Λούη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τρόπος ανακοίνωσης και η αποκάλυψη για το τι κρύβει μέσα στην κοιλιά του...
02/11/2018 - 17:37

Ο Λούης Πατσαλίδης με νέο… look! (ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στην εμφάνιση του, η φωτογραφία και η γνώμη του κοινού…
30/10/2018 - 10:31

Όλη η αλήθεια για την «κόντρα» Λούη Πατσαλίδη και Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δήλωση του και το τέλος που βάζει στις φήμες...
29/10/2018 - 16:20

Η Κύπρος μπαίνει στον.. διαστημικό χάρτη και ο Λούης το τρολάρει!(BINTEO)

Η Λευκωσία γίνεται μόνιμη βάση για συναντήσεις κορυφαίων επιστημόνων..
27/10/2018 - 16:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρωτοβουλία Μνήμης: "Η ιστορία δεν συναινεί στη συμφιλίωση με την κατοχή"

Αναφέρει ότι ο τόπος μνήμης και ταυτότητας μετατρέπεται σε ένα ακόμα τουριστικό checkpoint

Πάφος: Κλάπηκαν έξι κυνηγετικοί σκύλοι αξίας 1.200 ευρώ

Η Αστυνομία συνέλεξε από τη σκηνή διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Οι "αριθμοί" της πρώτης μέρας από τη διάνοιξη του οδοφράγματος Δερύνειας

Δεκάδες Ελληνοκύπριοι, Τουρκοκύπριοι και Ευρωπαίοι πέρασαν τα κατεχόμενα
Ελλάδα

Αθήνα: Γυναίκα πήδηξε από τον 5ο όροφο για να σωθεί από τις φλόγες

Βρίσκεται διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο Τσίπρας μπέρδεψε τους Παγκόσμιους Πολέμους και το Twitter το "γλεντά"

Καταιγίδα τιτιβισμάτων μετά τις δηλώσεις του Έλληνα Πρωθυπουργού ανήμερα της επετείου

Απειλεί την Ελλάδα ο πρώην αρχηγός του τουρκικού στρατού

"Αν η Ελλάδα επεκτείνει τα χωρικά της ύδατα θα πάρω το όπλο και θα πάω εναντίον της"
Διεθνή

Θυελλώδεις άνεμοι τροφοδοτούν τις φονικές πυρκαγιές στην Καλιφόρνια

Η Camp Fire μετέτρεψε σε στάχτη περισσότερα από 6700 σπίτια και επιχειρήσεις

"Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της Marvel

Ο Σταν Λι ήταν Αμερικανός συγγραφέας, εκδότης και επίτιμος πρόεδρος της εταιρίας

Μεξικό: Συλλήψεις για την άγρια δολοφονία 22χρονης κόρης πολιτικού

Οι ανακριτές της υπόθεσης θεωρούν ότι έπεσε "θύμα παρεξήγησης"

tv news

Στην Αίγινα η οικογένεια Μελά πρέπει να παραδώσει το μωρό στον Παρασχάκη...

Γεγονός που προκαλεί δραματικές αντιδράσεις σε όλους...Τρίτη: Διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Η απροσδόκητη είδηση της εξέλιξης της υγείας του Νάσου, καταρρακώνει τη Μάρθα...

Ο Μιχάλης μπροστά σε μια απροσδόκητη συνάντηση «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα