Ψυχαγωγία

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Δείτε τον Λούη να τραγουδά...κυπριακά τραγούδια(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια...

θα υπάρχουν κεφάτες μουσικές βραδιές και άνθρωποι που θα μοιράζονται μαζί μας μαγικές στιγμές.

oso iparxun tragudia

Μια από αυτές τις στιγμές είχαμε την ευκαιρία να απολαύσουμε το Σάββατο, 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και από τη μεγάλη πρεμιέρα της εκπομπής "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" με την Βασιλική Χατζηαδάμου.

Διαβάστε επίσης: "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια"... έρχεται στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

O ανατρεπτικός Λούης Πατσαλίδης, ανέβηκε στο εντυπωσιακό σκηνικό που έχει στηθεί για τη νέα εκπομπή και μας χάρισε μια ξεχωριστή μουσική και τηλεοπτική στιγμή, αφού τραγούδησε το γνωστό κυπριακό τραγούδι "Τηλλυρκώτισσα", εντυπωσιάζοντας με τις φωνητικές του ικανότητες.

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Δείτε τη στιγμή που παίρνει το μικρόφωνο και ξεκινά τα... κυπριακά, γιατί ούτε ο Λούης Πατσαλίδης δε μπόρεσε να κρατηθεί στο γλέντι που είχε στηθεί.

Διαβάστε επίσης:Τηλλυρκώτισσα: Εσείς ξέρερε τί σημαίνει το “εσσιέβερεβε"; - Η πραγματική σημασία

 

 

Η εκπομπή μας ταξιδεύει κάθε Σάββατο, ευχάριστα σε περιοχές που έχουν το δικό τους μουσικό χαρακτήρα και παράδοση ενώ θα αγκαλιάσει τραγούδια και μεγάλους ερμηνευτές σε βραδιές που θα ενώνει την παραδοσιακή μουσική με τα σύγχρονα ακούσματα.

Γιατί "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" θα υπάρχουν και παρέες να τα αναδεικνύουν και να περνούν καλά!

Και η καλύτερη σας δίνει μια μικρή γεύση για το τί θα παρακολουθήσετε το ερχόμενο Σάββατο 27 Ιανουαρίου στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσκασε από το πουθενά! Δεν είναι ούτε η Παπαρίζου, ούτε η Τάμτα ούτε η Φουρέιρα...
19/01/2018 - 18:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης...σε μοναστήρι-Το παράπονό του και η χιουμοριστική φωτογραφία

Ο γνωστός stand up comedian αυτο-τρολάρεται όπως μόνο αυτός ξέρει!
19/08/2018 - 15:32

Λούης Πατσαλίδης:Oι καλοκαιρινές διακοπές με την οικογένεια του...(ΦΩΤΟ)

Σε τρελά κέφια με την Αστέρω Κυπριανού στις πιο ανατρεπτικές πόζες
16/08/2018 - 12:34

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις φυλακές των κατεχομένων Ελληνοκύπριος που εντοπίστηκε με κυνηγετικό όπλο

Συνελήφθη από την ψευδοαστυνομία στο οδόφραγμα του Περγάμου

Εμπρησμός Νηπιαγωγείου: Εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης Ελληνοκύπριου

Ο ύποπτος φέρεται να είναι πρόσωπο με το οποίο ο ιδιοκτήτης του νηπιαγωγείου έχει οικονομι

Στα "φόρτε" επιδημίες, ιώσεις και άλλες ασθένειες (BINTEO)

Τι συμβουλεύουν οι ειδικοί για προστασία των ευάλωτων ομάδων
Ελλάδα

Ένας σχεδόν μήνας από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι Αττικής (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν οι πρώτες κατεδαφίσεις «κόκκινων σπιτιών»

Άδωνις Γεωργιάδης: Η έξοδος από τα μνημόνια άργησε τρία χρόνια

"Η δήθεν επιτυχία τους είναι τόσο fake, όσο και οι ίδιοι"

Άρση της αναστολής των συζητήσεων με την Τουρκία για τα ΜΟΕ ζήτησε ο Καμμένος

Αφορμή ήταν η απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνταν στην Ανδριανούπολη
Διεθνή

Τραμπ: Καμία παραχώρηση στην Άγκυρα για απελευθέρωση του πάστορα Μπράνσον

Δεν τον ανησυχεί αν οι δασμοί που επέβαλε στην Τουρκία θα πλήξουν την ευρωπαϊκή οικονομία

Νότια Καρολίνα: Αλιγάτορας επιτέθηκε και σκότωσε 45χρονη

Αστυνομικοί ανέσυραν το πτώμα της άτυχης γυναίκας

Λονδίνο: Πυροβολισμοί στο σταθμό Κίνγκσμπερι του υπογείου σιδηροδρόμου

Τρεις άνθρωποι τραυματίστηκαν, δήλωσε εκπρόσωπος της Μητροπολιτικής Αστυνομίας

tv news

«Νo Reservations» με την Catherine Zeta-Jones & «Dreamer» με την Dakota Fanning

Ρομαντικές και δραματικές ταινίες Αμερικάνικης παραγωγής, την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/08/2018 - 08:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ