Ψυχαγωγία

Όταν η Xριστιάνα Αριστοτέλους έσωσε ένα αδέσποτο -"Μπήκα μαζί του στο φορτηγό"

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την εκπομπή της "Με Αγάπη Χριστιάνα", εκμυστηρεύτηκε στους συνεργάτες της μια προσωπική ιστορία που βίωσε πριν από καιρό.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια έχοντας μεγάλη αγάπη για τα ζώα, είναι ιδιαίτερα ευαισθητοποιημένη για τα αδέσποτα που υπάρχουν στο δρόμο και όσο μπορεί όταν συναντά ένα τέτοιο περιστατικό, προσπαθεί και επιδιώκει να βοηθήσει και να σώσει τη ζωή κάθε ζώου.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανέφερε εν ώρα εκπομπής τί συνέβη όταν βρήκε ένα αδέσποτο.

"Βρήκα ένα αδέσποτο... Μάζεψα το σκύλο, ειδοποίησα το δημαρχείο, ο άνθρωπος που τον έφερα Κυριακή νύχτα να πιάσει τον σκύλο πρέπει να νευρίασε που τον έφερα, αλλά είχε υποχρέωση.  Ήταν ένας σκύλος τεράστιος. Έπιασα το δημαρχείο αλλά τους είπα ότι θέλω να ξέρω τι θα γίνει ο σκύλος γιατί θα έψαχνα προσωπικά να βρω τον ιδιοκτήτη του. Μπήκα μαζί του στο τεράστιο φορτηγό του δημαρχείου.

Ήμουν με το μωρό της αδερφής μου μέσα στο αυτοκίνητο... ήμασταν παρέα και τους λέω πιάστε το μωρό στο λούνα παρκ και θα δω τί θα κάνω με τον σκύλο. Ήταν στη μέση του τετραγώνου, βρεθήκανε οι ιδιοκτήτες του... όσους σκύλους έπιασα στα χέρια μου βρεθήκαν οι ιδιοκτήτες τους.

Φυσικά, η ιστορία είχε και την αστεία πλευρά της αφού κατά την διάρκεια που ήταν με τον υπάλληλο του Δημαρχείου στο φορτηγό της "την είπε" για την εμφάνιση της, φανερά εκνευρισμένος που τον σήκωσα βραδιάτικα. Η ίδια μετέφερε την ατάκα την οποία μπορείτε να την ακούσετε στο άνωθεν βίντεο.

Μου έκανε κάτι ερωτήσεις απίστευτες, μέχρι που στο τέλος με ρώτησε "Στην τηλεόραση είσαι καλή πώς είσαι έτσι από κοντά;" Μου είπε και άλλα και με θωρούσε με ένα τρόπο "πώς είσαι έτσι, σας φτιάχνουν και σας σάζουν... στην τηλεόραση είσαι καλή"

Επόμενο άρθρο

O Nίκος Αναστασιάδης στον... Πιο Αδύναμο Κρίκο (ΦΩΤΟ)

Ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας στο studio γυρισμάτων σκόρπισε τον φόβο στον Τάσο Τρύφωνος
09/01/2018 - 14:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια μέσα από την εκπομπή της
22/01/2018 - 18:34

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "εισέβαλλε" στον Alpha όπως δεν περίμενε κανείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί απάντησε στην ερώτηση ποια σταρ αντιγράφει και ο λόγος της εμφάνισης της
19/01/2018 - 13:59

Ένα ψόφιο περιστέρι έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Η αστεία ιστορία που διηγήθηκε η παρουσιάστρια και οι αντιδράσεις των συνεργατών της
16/01/2018 - 17:05

Η παρέμβαση ιερέα στην εκπομπή της Αριστοτέλους για να δώσει εξηγήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πάτερ Χαράλαμπος αντέδρασε για το εξώγαμο Έλληνα ιερέα και αιτιολόγησε τη θέση του
12/01/2018 - 19:31

Το ζεϊμπέκικο της Χριστιάνας Αριστοτέλους- Μαζί της Χάρης και Ευαγγέλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έναρξη της εκπομπής ήταν πιο διασκεδαστική από ποτέ
12/01/2018 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποινή φυλάκισης στο υπάλληλο ξενοδοχείου για τον "Μπίλυ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο άλλαξε την πρωτόδική απόφαση και έκρινε ένοχο τον υπάλληλο

Φόβος και τρόμος στο Γραμμικό Πάρκο Στροβόλου (BINTEO)

Επιτήδειος άνδρας στήνει καρτέρι και επιτίθεται σε ανυποψίαστες γυναίκες

Σήκωσαν κυριολεκτικά χρηματοδέκτες από βενζινάδικα (BINTEO)

Τους έδεσαν σε κλεμμένο αυτοκίνητο και τους ξερίζωσαν
Ελλάδα

Εξάρθρωση σπείρας που διακινούσε ναρκωτικά στη δυτική Αττική

Είχαν 16 κιλά και 911 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης

Γερμανικά ΜΜΕ: Σύντομα θα τεθεί θέμα της ελάφρυνσης του ελληνικού χρέους

"Για μεγάλο διάστημα η Ελλάδα θεωρούνταν το προβληματικό παιδί της ευρωζώνης"

Στο Νταβός ο Αλέξης Τσίπρας για την ελληνική οικονομία

Χρέος και «επόμενη μέρα» της οικονομίας, με Λαγκάρντ και Μοσκοβισί
Διεθνή

Χιλιάδες διαδηλωτές στη Ζυρίχη εναντίον του Τραμπ

Διαμαρτύρονται για την επικείμενη επίσκεψη του στην ετήσια σύνοδο στο Νταβός

Εκλογές διεξάγονται το αργότερο μέχρι τις 30 Απριλίου στη Βενεζουέλα

Υποψήφιος και πάλι για την προεδρία θα είναι ο Νικολά Μαδούρο

Παγκόσμιο Οικονομικό Φόρουμ:"Ένα κοινό μέλλον σε έναν διαιρεμένο κόσμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δώσει το παρόν του και ο Ντόναλντ Τραμπ, μια παρουσία που δεν θα μείνει απαρατήρητη

tv news

Ο Σάκης θιγμένος απ’ την άρνηση της Όλγας να παντρευτούν της λέει να χωρίσουν...

Η Τατιάνα αποκαλύπτει στο Τόνυ για τον«κοριό»της Μαργκώ..Τετάρτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Αχιλλέας ετοιμάζεται για πρόταση γάμου στη Βασιλίνα.Η Ρενάτα χάνει το παιχνίδι

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να του αλλάξει γνώμη; Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/01/2018 - 00:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ