Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος για Καπουτζίδη: "Δεν είπε ότι λέω ψέματα ούτε αναίρεσε κάτι..."

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απάντησε για πρώτη φορά (μετά την τοποθέτησή του για τις παρεμβάσεις του Γιώργου Καπουτζίδη σε τηλεοπτικές εκπομπές και την λογοκρισία για την θεματολογία που έκανε συχνά) στους ισχυρισμούς του ηθοποιού και στην διάψευση που έκανε μέσα από social media και τηλεοπτικά προγράμματα. Ο παρουσιαστής αναφέρει ότι ευτυχώς ο ηθοποιός δεν τον διέψευσε παρά μόνο ότι τα "φούσκωσε" λίγο, τονίζοντας τα αληθή των λεγομένων του για ακόμη μια φορά.

Διαβάστε επίσης: H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Μιλώντας στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά Plus" δήλωσε


«Δεν ήμουν εξαγριωμένος. Είναι στο πλαίσιο του σχολιασμού που κάνουμε στο Πρωινό, όλοι μια παρέα. Και μακάρι να ήταν “ανοικτό” το τραπέζι μας και να μπορούσαν να κάτσουν όλοι και να πουν τη γνώμη τους. Ούτως ή άλλως εγώ θεωρώ ότι συμφωνούμε με τον Γιώργο. Το μήνυμα, το οποίο πέρασε στο Ταλέντο, το οποίο είναι και το πιο σημαντικό, το υπερθεματίζω και το είπα και δύο φορές την ώρα που μίλησα, οπότε δεν τίθεται κανένα άλλο θέμα. Κι εκείνος δεν αναίρεσε κάτι απ’ ότι είπα. Είπε ότι τα φούσκωσα λίγο, αλλά δεν είπε ότι λέω σε κάτι ψέματα…»

Επόμενο άρθρο

Mίνα Αρανούτη:"O Παντελής ήταν προβληματισμέμος με το τραγούδι για την Κύπρο"

"Δεν νιώθω τύχεις..." - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το μοραίο δυστύχημα
15/10/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Καπουτζίδης στο... στόχαστρο:"Oύρλιαζε και μου έστελνε απειλητικά μηνύματα"

Το "άλλο πρόσωπο" του σεναριογράφου και όλες οι αποκαλύψεις που κάνουν τηλεοπτικά πρόσωπα
10/10/2018 - 10:25

H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η σκληρή κριτική του δημοσιογράφου και η απάντηση του παρουσιαστή
09/10/2018 - 17:32

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Τελικά είναι ρομαντικός κι ας μας το παίζει..."βαρύς"

Η Ιλένια Ουίλιαμς "μαρτύρησε" το δώρο-έκπληξη που της χάρισε και την έκανε να λιώσει!
29/07/2018 - 14:12

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο

Οι ανύπαρκτες φιλίες, το αναψυκτικό με..παγωτό και η ζήλεια!
26/06/2018 - 17:37

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Κορυφαίος και αγαπητός σούπερ-σταρ ζήτησε να με απολύσουν"

Η αποκάλυψη του παρουσιαστή μαζί με το ραδιοφωνικό του ταίρι που μας ξάφνιασε...
29/05/2018 - 16:23

Ουγγαρέζος:"O Γιώργος και η Φαίη δεν μιλούσαν καλά για μένα off camera"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός παρουσιαστής στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
25/04/2018 - 18:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Κύπρου τίμησε τον Νίκο Σιακόλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Για την μεγάλη προσφορά του επιχειρηματία στην κοινωνία και τον ιατρικό κόσμο

Στους δρόμους απο αύριο η Αστυνομία με στόχο τον έλεγχο ταχύτητας (BINTEO)

Έμφαση στα προβληματικά και υπό παρακολούθηση μελανά σημεία του οδικού δικτύου

Λονδρέζικος "αέρας" στους δρόμους της Λεμεσού... (ΦΩΤΟ)

Τα διώροφα κόκκινα λεωφορεία έκαναν την εμφάνιση τους στην οδό Ανεξαρτησίας
Ελλάδα

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου

Επεισόδια, συλλήψεις & τραυματισμοί στην πορεία για το Πολυτεχνείο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε πεδίο μάχης μετέτρεψαν κουκουλοφόροι τα Εξάρχεια-Με ρίψεις νερού "απάντησε" η Αστυνομία

Επέτειος Πολυτεχνείου: Χιλιάδες φοιτητές στην πορεία προς την πρεσβεία των ΗΠΑ

Δρακόντρεια μέτρα ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας υπό τον φόβο σοβαρών επεισοδίων
Διεθνή

Βρετανίδα Πρωθυπουργός: «Δεν υπάρχει εναλλακτικό σχέδιο για το Brexit»

Πιέσεις προς την Τερέζα Μέι για αλλαγή του σχεδίου συμφωνίας πριν τη Σύνοδο Κορυφής

Περιοδεία Ντόναλτ Τράμπ στις πυρόπληκτες περιοχές της Καλιφόρνια (ΦΩΤΟ)

76 νεκροί και 1,276 αγνοούμενοι ο μέχρι στιγμής τραγικός απολογισμός της πύρινης λαίλαπας

"Πλήρης αναφορά" για τον φόνο Κασόγκι ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

Ντόναλτ Τράμπ: Η έκθεση της αμερικανικής κυβέρνησης θα καταδείξει "ποιος το έκανε"

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 13:0024 ΩΡΕΣ