Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος:"O Γιώργος και η Φαίη δεν μιλούσαν καλά για μένα off camera"(ΒΙΝΤΕΟ)

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε μεταξύ άλλων και για την περίοδο που δεν ακολούθησε τον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά στο νέο τους επαγγελματικό βήμα, την στεναχώρια που είχε αλλά και το αίσιο τέλος. Ο ίδιος ανέφερε

Ο Γιώργος και η Φαίη ένιωσαν ότι πουλάω την ομάδα...

Δεν το θεώρησα άδικο (που δεν τους ακολούθησα), λέω θα τους στεναχωρήσει και θα βριστούμε αλλά θα ξεπεραστεί. Άδικο θεώρησα το μετά.

Διαβάστε επίσης: Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Mε τον Λιάγκα μας έκοψαν την εκπομπή λόγω Survivor"(BINTΕΟ)

kk

Η επόμενη χρονιά ήταν ζόρικη.Περάσαμε δύσκολα εκατέρωθεν... Ο χώρος μας είναι μικρός ουσιαστικά και αν πεις μια κουβέντα, μαθαίνεται. Στεναχωριόμουν που μάθαινα ότι  δεν μιλούσαν καλά για μένα, όχι on camera. Ήταν η τελευταία φορά που δέθηκα.

Διαβάστε επίσης:Αριστοτέλους σε Ουγγαρέζο:"Σα δε ντρέπεσαι.."-Το παράπονο και η απάντηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Τώρα ειπώθηκαν πράγματα ιδιωτικά, γιατί δεν είμαι άνθρωπος που λύνω τις διαφορές μου on camera ποτέ. Τα βρήκαμε πια, πήγα σπίτι τους, μιλήσαμε είπαμε εκατέρωθεν  αυτά που έπρεπε να πούμε και μπήκαμε στην διαδικασία επανεκκίννησης.

Μετάνιωσα που δεν τους ακολούθησα

Επόμενο άρθρο

Μπριζίτ Μακρόν VS Μελάνια Τραμπ, αναμέτρηση... μόδας από τις Πρώτες Κυρίες

Συναντήθηκαν για μία μέρα, άλλαξαν τρία σύνολα και εντυπωσίασαν ολόκληρο τον πλανήτη
25/04/2018 - 17:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Τελικά είναι ρομαντικός κι ας μας το παίζει..."βαρύς"

Η Ιλένια Ουίλιαμς "μαρτύρησε" το δώρο-έκπληξη που της χάρισε και την έκανε να λιώσει!
29/07/2018 - 14:12

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο

Οι ανύπαρκτες φιλίες, το αναψυκτικό με..παγωτό και η ζήλεια!
26/06/2018 - 17:37

Δημήτρης Ουγγαρέζος: "Κορυφαίος και αγαπητός σούπερ-σταρ ζήτησε να με απολύσουν"

Η αποκάλυψη του παρουσιαστή μαζί με το ραδιοφωνικό του ταίρι που μας ξάφνιασε...
29/05/2018 - 16:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολύ σοβαρό τροχαίο στο παλαιό δρόμο Ανθούπολης-Κοκκινοτριμιθιάς

Οδηγός μοτοσικλέτας συγκρούστηκε με διερχόμενο όχημα

Πάφος: 1,5 ετών παιδί κατάπιε πακέτο με ναρκωτικά

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση

Λάρνακα: Γυναίκα εντοπίστηκε να νεκρή στη θαλάσσια περιοχή στο Μακένζι

Η ηλικιωμένη εντοπίστηκε από λουόμενους και ανασύρθηκε στη στεριά
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

Απορρίφθηκε νέο αίτημα για ελευθέρωση του Αμερικανού πάστορα Μπράνσον

Το δικαστήριο της Σμύρνης απέρριψε σήμερα την προσφυγή

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS