Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος:"O Γιώργος και η Φαίη δεν μιλούσαν καλά για μένα off camera"(ΒΙΝΤΕΟ)

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε μεταξύ άλλων και για την περίοδο που δεν ακολούθησε τον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά στο νέο τους επαγγελματικό βήμα, την στεναχώρια που είχε αλλά και το αίσιο τέλος. Ο ίδιος ανέφερε

Ο Γιώργος και η Φαίη ένιωσαν ότι πουλάω την ομάδα...

Δεν το θεώρησα άδικο (που δεν τους ακολούθησα), λέω θα τους στεναχωρήσει και θα βριστούμε αλλά θα ξεπεραστεί. Άδικο θεώρησα το μετά.

Διαβάστε επίσης: Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Mε τον Λιάγκα μας έκοψαν την εκπομπή λόγω Survivor"(BINTΕΟ)

kk

Η επόμενη χρονιά ήταν ζόρικη.Περάσαμε δύσκολα εκατέρωθεν... Ο χώρος μας είναι μικρός ουσιαστικά και αν πεις μια κουβέντα, μαθαίνεται. Στεναχωριόμουν που μάθαινα ότι  δεν μιλούσαν καλά για μένα, όχι on camera. Ήταν η τελευταία φορά που δέθηκα.

Διαβάστε επίσης:Αριστοτέλους σε Ουγγαρέζο:"Σα δε ντρέπεσαι.."-Το παράπονο και η απάντηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Τώρα ειπώθηκαν πράγματα ιδιωτικά, γιατί δεν είμαι άνθρωπος που λύνω τις διαφορές μου on camera ποτέ. Τα βρήκαμε πια, πήγα σπίτι τους, μιλήσαμε είπαμε εκατέρωθεν  αυτά που έπρεπε να πούμε και μπήκαμε στην διαδικασία επανεκκίννησης.

Μετάνιωσα που δεν τους ακολούθησα

Επόμενο άρθρο

Μπριζίτ Μακρόν VS Μελάνια Τραμπ, αναμέτρηση... μόδας από τις Πρώτες Κυρίες

Συναντήθηκαν για μία μέρα, άλλαξαν τρία σύνολα και εντυπωσίασαν ολόκληρο τον πλανήτη
25/04/2018 - 17:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ουγγαρέζος για Καπουτζίδη: "Δεν είπε ότι λέω ψέματα ούτε αναίρεσε κάτι..."

Η συνέχεια της κόντρας παρουσιαστή - ηθοποιού που απασχόλησε όσο λίγες, δόθηκε
15/10/2018 - 10:09

H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η σκληρή κριτική του δημοσιογράφου και η απάντηση του παρουσιαστή
09/10/2018 - 17:32

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστολές σε γιατρούς για τις προϋποθέσεις ένταξης τους στο ΓεΣΥ (BINTEO)

Επιβεβαιώνεται το κοινό μυστικό, σχολιάζει ο Κωνσταντίνος Ιωάννου

Συνελήφθη 62χρονος που πυροβόλησε και θανάτωσε σκύλο

Τον "κάρφωσε" ο 36χρονος ιδιοκτήτης των σκύλων

Άνοιξαν οι κρουνοί του ουρανού στην πρωτεύουσα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Περιορισμένη ορατότητα στον αυτοκινητόδρομο που ανάγκασε οδηγούς να σταματήσουν
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/10/2018 - 23:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ