Ψυχαγωγία

Ουγγαρέζος:"O Γιώργος και η Φαίη δεν μιλούσαν καλά για μένα off camera"(ΒΙΝΤΕΟ)

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε μεταξύ άλλων και για την περίοδο που δεν ακολούθησε τον Γιώργο Λιάγκα και τη Φαίη Σκορδά στο νέο τους επαγγελματικό βήμα, την στεναχώρια που είχε αλλά και το αίσιο τέλος. Ο ίδιος ανέφερε

Ο Γιώργος και η Φαίη ένιωσαν ότι πουλάω την ομάδα...

Δεν το θεώρησα άδικο (που δεν τους ακολούθησα), λέω θα τους στεναχωρήσει και θα βριστούμε αλλά θα ξεπεραστεί. Άδικο θεώρησα το μετά.

Διαβάστε επίσης: Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Mε τον Λιάγκα μας έκοψαν την εκπομπή λόγω Survivor"(BINTΕΟ)

kk

Η επόμενη χρονιά ήταν ζόρικη.Περάσαμε δύσκολα εκατέρωθεν... Ο χώρος μας είναι μικρός ουσιαστικά και αν πεις μια κουβέντα, μαθαίνεται. Στεναχωριόμουν που μάθαινα ότι  δεν μιλούσαν καλά για μένα, όχι on camera. Ήταν η τελευταία φορά που δέθηκα.

Διαβάστε επίσης:Αριστοτέλους σε Ουγγαρέζο:"Σα δε ντρέπεσαι.."-Το παράπονο και η απάντηση(ΒΙΝΤΕΟ)

Τώρα ειπώθηκαν πράγματα ιδιωτικά, γιατί δεν είμαι άνθρωπος που λύνω τις διαφορές μου on camera ποτέ. Τα βρήκαμε πια, πήγα σπίτι τους, μιλήσαμε είπαμε εκατέρωθεν  αυτά που έπρεπε να πούμε και μπήκαμε στην διαδικασία επανεκκίννησης.

Μετάνιωσα που δεν τους ακολούθησα

Επόμενο άρθρο

Μπριζίτ Μακρόν VS Μελάνια Τραμπ, αναμέτρηση... μόδας από τις Πρώτες Κυρίες

Συναντήθηκαν για μία μέρα, άλλαξαν τρία σύνολα και εντυπωσίασαν ολόκληρο τον πλανήτη
25/04/2018 - 17:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκορδά VS Καινούργιου: Κόντρα με φόντο ένα...σπίτι-"Με γράψανε κανονικά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκνευρισμός της Φαίης Σκορδά, η αγωγή και το συγνώμη...
03/05/2018 - 09:15

Η δίαιτα των 7 ημερών της Φαίης Σκορδά! - Το πρόγραμμα που την κρατά σε φόρμα...

Το μυστικό της παρουσιάστριας για να κρατά ιδανικές τις αναλογίες της
29/04/2018 - 11:12

Φαίη Σκορδά: Τι αποκάλυψε ο Θέμης Γεωργαντάς για την κατάσταση της υγείας της;

Τρεις μέρες εκτός εκπομπής - Το μήνυμα που της στέλνουν οι συνεργάτες της
27/04/2018 - 10:43

H Φαίη Σκορδά στο νοσοκομείο... - Ποια η κατάσταση της υγείας της;

Όλα τα νεότερα για την αγαπημένη παρουσιάστρια
25/04/2018 - 19:39

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Mε τον Λιάγκα μας έκοψαν την εκπομπή λόγω Survivor"(BINTΕΟ)

Τί απάντησε για τις φήμες περί πρότασης από την Ελένη Μενεγάκη
25/04/2018 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη Λεμεσό ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας για αξιολόγηση των κατασκευαστικών έργων

Θα προεδρεύσει ευρείας σύσκεψης με τις αρχές τοπικής αυτοδιοίκησης

Έκρηξη σε όχημα 26χρονης, σήκωσε στο "πόδι" τα ξημερώματα την Λακατάμια

Ήταν σταθμευμένο στο χώρο στάθμευσης της οικίας της

Τραυματισμός 14χρονου μαθητή: Τελικά, του έβαλαν και τα δύο πόδια στον γύψο...

Έπεσε απο τον πρώτο όροφο σχολείου και νοσηλεύτηκε δύο φορές στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του

Δύο Ελληνοκύπριοι πιάστηκαν στη "φάκα" της Ελληνικής Αστυνομίας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν ως μέλη παράνομου κυκλώματος διακίνησης λαθραίων τσιγάρων
Διεθνή

Αβάνα: "Έφυγε" απο τη ζωή η μία απο τις τραυματίες στη συντριβή του Boening

H πιο πολύνεκρη αεροπορική τραγωδία στη νήσο, τα τελευταία τριάντα χρόνια

Παράνομες οι νέες κυρώσεις των ΗΠΑ, είπε ο ΥΠΕΞ της Βενεζουέλας 

"Eίναι τρέλα, βάρβαρες και αντίκεινται απόλυτα στο διεθνές δίκαιο"

Στο νοσοκομείο, ο Παλαιστίνιος ηγέτης Μαχμούντ Αμπάς

Πάσχει απο πνευμονία αλλά η κατάσταση της υγείας του βελτιώνεται

tv news

Μια αναπάντεχη είδηση για ένα ποσό από επενδύσεις του Μηνά φέρνουν αναστάτωση...

Η Βούλα ήδη νιώθει πλούσια χωρίς να έχει πάρει κάτι ακόμη! Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Νικόλας συναντά την Τατιάνα κι αποφασίζει να της αποκαλύψει την αλήθεια...

Ποια η πραγματική του ταυτότητα; Tι παιχνίδι παίζει τελικά; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ