Ψυχαγωγία

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Πάνος Μακρής. Ο ηθοποιός τη φετινή χρονιά πρωταγωνιστεί στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου «Μπλε» και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για τον ρόλο του και την πατρότητα και την σύντροφο του Χριστίνα Τσέλεπου

Για την γνωριμία του με την Χριστίνα και το παιδάκι τους ο Πάνος Μακρής δήλωσε:

Μπορώ να πω ότι ήμουν έτοιμος αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις αν είσαι έτοιμος. Ήταν ξαφνικό και όλα έγιναν πολύ γρήγορα... Και η σχέση με την Χριστίνα ήταν ξαφνική. Είμασταν σε κοινές παρέες και καταλάβαμε ότι μιλούσαμε μόνοι μας με τις ώρες. Το παιδί ήρθε στα 1,5 2 χρόνια.. Είμαστε και χαλαροί και υπερπροστατευτικοί αλλά αυτό γίνεται γιατί δεν την αφήνουμε στιγμή από τα μάτια μας και την παίρνουμε παντού μαζί μας

Για την συμμετοχή του στο «Μπλε» και τον ρόλο του ανέφερε:

Είμαι πολύ περήφανος και πολύ ευτυχισμένος και χαρούμενος… Τώρα θα μάθετε πράγματα γι’ αυτόν τον τύπο και νομίζω σε κάποια φάση της ζωής του επειδή ήταν αλήτης είδε ένα «φως» και άρχισε να το ψάχνει. Το ταξίδι μας στο άγιο Όρος κατάλαβα ότι δίνονται πολλές μεγάλες μάχες. Κάναμε 4 μέρες για τα γυρίσματα η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα μου δεν με αναγνώριζε.. κάτι με περιτριγύριζε και πραγματικά πάλεψα για να κρατήσω κάποια πράγματα από εκεί. Το συμπέρασμα από το ταξίδι ήταν ότι ο Θεός είναι ελευθερία

Δείτε όλη τη συνέντευξη του στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ