Ψυχαγωγία

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

O Σάββας Πούμπουρας μεγάλωσε κατά έναν χρόνο, αφού σήμερα έχει τα γενέθλια του.

Ο αγαπημένος Κύπριος παρουσιαστής δέχθηκε μια διαφορετική και συγκινητική ευχή από την σύζυγό του Αρετή Θεοχαρίδη. Το ζευγάρι παντρεύτηκε στην Πάφο το περασμένο καλοκαίρι έπειτα από 14 χρόνια γνωριμίας. Η σχέση τους ξεκίνησε ως φιλική και μετά από χρόνια που ήρθαν πιο κοντά η αγάπη που ένιωθαν ο ένας για τον άλλο ήταν αρκετή για να μετατραπεί σε μια ευτυχισμένη σχέση.

Η σύζυγός του, σήμερα επέλεξε να του ευχηθεί μέσα από μια παλιά φωτογραφία, τότε που δεν υπήρχε τίποτα ερωτικό μεταξύ τους και ήταν δυο αγαπημένοι φίλοι. Η ίδια έγραψε

 

 “Πίσω στο καλοκαίρι του 2008... Νιώθω ευλογημένη που παντρεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο! Χρόνια πολλά μωρό μου!”

 

POYMPOYRAS

Επόμενο άρθρο

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για μια χειμωνιάτικη εξόρμηση στις ορεινές περιοχές
07/12/2017 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Βρετανός φωτογράφος μόδας Rankin γιορτάζει τα 90α γενέθλια του Μίκυ Μάους

«Είναι πολλά περισσότερα από έναν χαρακτήρα, είναι ένα σύμβολο αισιοδοξίας κι ελπίδας»
14/05/2018 - 14:15

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

10 πράγματα που πρέπει να σταματήσετε να κάνετε στο Facebook

Προστατεύστε περισσότερο τους εαυτούς σας
17/04/2018 - 11:32

Σοφία Μουτίδου:"Tα 3/4 της ζωης μου υπήρξα βαθύτατα άφραγκη χωρίς καμία στήριξη"

Το δημόσιο ξέσπασμα της ηθοποιού για τους φίλους την που την εκμεταλλεύονται
16/04/2018 - 09:05

"Happy Birthday Αlpha Kύπρου" τραγούδησαν τα παιδιά του προσωπικού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεχωριστό πάρτυ γενεθλίων του σταθμού στη φάρμα Riverland στα Καμπιά...
15/04/2018 - 21:06

Γιορτάζει ο Απόλλωνας: «64 χρόνια ιστορίας και περηφάνιας»

Σαν σήμερα, το ιστορικό σωματείο της Λεμεσού εγεννήθη...
14/04/2018 - 12:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στείρα η συμπεριφορά των εκπαιδευτικών οργανώσεων λέει η ΠΟΣΥΓΟΠΕΑ

Διαβάστε την ανακοίνωση της Ομοσπονδίας Συνδέσμων Γονέων Παιδιών με Ειδικές Ανάγκες

Λάρνακα: Μπαράζ συλλήψεων κατά του οργανωμένου εγκλήματος (ΦΩΤΟ)

Χειροπέδες για τρίτη φορά σε ύποπτο για το "χτύπημα" εναντίον της Αστυνομίας

Λεμεσός: Έπιασαν δουλειά τα σκάφη επιτήρησης για τη θαλάσσια ρύπανση (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Δήμαρχος Λεμεσού για την κηλίδα σε θάλασσα
Ελλάδα

Ο οίκος αξιολόγησης Scope Ratings αναβάθμισε την Ελλάδα σε Β+ από Β-

Mεταβάλλοντας παράλληλα τις προοπτικές σε θετικές από σταθερές

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε συγκρότημα κατοικιών στην Φλόριντα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες κάνουν λόγο για τουλάχιστον ένα τραυματία

Εξερράγη το ηφαίστειο Κιλαουέα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάχτη και καπνός υψώνονται στον ουρανό

Ζούγκεμπεργκ στο Ευρωκοινοβούλιο: Το Facebook «δεν έχει κάνει αρκετά»

Ο Mr Facebook κάθισε σε ένα στρογγυλό τραπέζι με τους ευρωβουλευτές

tv news

Η Βάνα αναλαμβάνει το δύσκολο ρόλο της αντιπροσώπου της Σοφούλας...

Και δέχεται makeover από την Σύλβια για να πείσει. Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Η Ελένη βρίσκει μέσα στη τσάντα του Ορφέα, το ρολόι της κυρίας Αγγελικής...

Που είχε δολοφονηθεί στην Αίγινα. Οι υποψίες την διαλύουν..Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/05/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ