Ψυχαγωγία

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

O Σάββας Πούμπουρας μεγάλωσε κατά έναν χρόνο, αφού σήμερα έχει τα γενέθλια του.

Ο αγαπημένος Κύπριος παρουσιαστής δέχθηκε μια διαφορετική και συγκινητική ευχή από την σύζυγό του Αρετή Θεοχαρίδη. Το ζευγάρι παντρεύτηκε στην Πάφο το περασμένο καλοκαίρι έπειτα από 14 χρόνια γνωριμίας. Η σχέση τους ξεκίνησε ως φιλική και μετά από χρόνια που ήρθαν πιο κοντά η αγάπη που ένιωθαν ο ένας για τον άλλο ήταν αρκετή για να μετατραπεί σε μια ευτυχισμένη σχέση.

Η σύζυγός του, σήμερα επέλεξε να του ευχηθεί μέσα από μια παλιά φωτογραφία, τότε που δεν υπήρχε τίποτα ερωτικό μεταξύ τους και ήταν δυο αγαπημένοι φίλοι. Η ίδια έγραψε

 

 “Πίσω στο καλοκαίρι του 2008... Νιώθω ευλογημένη που παντρεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο! Χρόνια πολλά μωρό μου!”

 

POYMPOYRAS

Επόμενο άρθρο

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για μια χειμωνιάτικη εξόρμηση στις ορεινές περιοχές
07/12/2017 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Η γυναίκα μου έβαλε τα κλάματα" - Η φάρσα του Σάββα Πούμπουρα στην γυναίκα του

Αποκαλύπτει τα μυστικά ευεξίας του αλλά και την φάρσα που μετάνιωσε
16/02/2018 - 11:52

Νέα Σαλαμίνα: Γενέθλια... με φόντο το κατεχόμενο Βαρώσι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Διοικητικό Συμβούλιο παρουσίασε το πρόγραμμα για τα 70χρονα του ιστορικού σωματείου
08/02/2018 - 17:01

5 Φεβρουαρίου, η ημέρα που έχουν γενέθλια τα αστέρια !

Μεταξύ άλλων σαν σήμερα γεννήθηκαν Ρονάλντο, Νειμάρ και Τέβες
05/02/2018 - 16:31

Γιορτάζει 110 χρόνια ζωής ο Παναθηναικός (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο που ετοίμασε η ΠΑΕ για τα γενέθλια της ομάδας
03/02/2018 - 17:20

Πούμπουρας:"'Όταν ξεκίνησα στην ΤV με αποκαλούσαν «Ο πουθενάς...», «Ο τίποτας…»"

Το δύσκολο ξεκίνημα στην καριέρα του, οι τρικλοποδιές και οι... φάρσες
03/02/2018 - 11:41

Εκδήλωση ανοικτή προς όλους για τα γενέθλια της Ανόρθωσης

Θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα το βράδυ (5/2) στην αίθουσα Βαρώσι
03/02/2018 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπο κράτηση για άλλες 4 μέρες, ο ύποπτος για κλοπή άρματος μάχης

Πούλησε τις ερπύστριες και τους τροχούς του ΑΜΧ30, σε εργοστάσιο κοπής μετάλλων

Καταζητείται 38χρονος για τους πυροβολισμούς σε οικία στη Λεμεσό

Φέρεται να είναι ο κύριος ύποπτος για το περιστατικό

Φόνος Λεωνίδη: Αυτός είναι ο καταζητούμενος με τα "χίλια" πρόσωπα (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα όλα τα ονόματα που χρησιμοποιεί ο ύποπτος 30χρονος Γεωργιανός
Ελλάδα

Stuttgarter Zeitung: «Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση»

Ολοκληρώθηκε η δημιουργία ενός ψηφιοποιημένου Μητρώου Πολιτών

Τσίπρας-Μέρκελ τα είπαν τηλεφωνικώς για κυπριακή ΑΟΖ, Τουρκία και Σκόπια

Ο Έλληνας πρωθυπουργός θα έχει επαφή με την κ. Μέρκελ στις Βρυξέλλες

Stuttgarter Zeitung: "Οι Έλληνες παλεύουν και νικούν την κρίση"

Οι ελεγκτές της Επ. Προϋπολογισμού του Ευρωκοινοβουλίου αξιολογούν θετικά τις προσπάθειες
Διεθνή

Ο Συριακός στρατός του Ασάντ εισήλθε στο Αφρίν (ΒΙΝΤΕΟ)

Φόβοι για περισσότερες συγκρούσεις με την Τουρκία, η οποία απαντάει με βομβαρδισμούς

Ερντογάν: Τις επόμενες ημέρες θα πολιορκήσουμε το Αφρίν

Η Άγκυρα συνεχίζει την επίθεση κατά των Κούρδων

Handelsblatt: Πιο κοντά στην Προεδρία της ΕΚΤ ο Γενς Βάιντμαν

"Στους γερμανούς καταθέτες η πολιτική χαμηλών επιτοκίων κάθε άλλο παρά δημοφιλής είναι"

tv news

Η Χριστίνα έχει γενέθλια.Ο Φώτης είναι απασχολημένος και δεν της δίνει σημασία..

Όταν η γκρίνια αρχίζει, ο Φώτης καταλαβαίνει ότι πρέπει να δράσει...Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Άννα σε νευρική κατάρρευση,αρνείται να πει στον Αλέξανδρο τι συμβαίνει...

Ο Αλέξανδρος ετοιμάζεται να πάει στο Λονδίνο..Μη χάσετε την Τρίτη, Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/02/2018 - 19:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ