Ψυχαγωγία

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

O Σάββας Πούμπουρας μεγάλωσε κατά έναν χρόνο, αφού σήμερα έχει τα γενέθλια του.

Ο αγαπημένος Κύπριος παρουσιαστής δέχθηκε μια διαφορετική και συγκινητική ευχή από την σύζυγό του Αρετή Θεοχαρίδη. Το ζευγάρι παντρεύτηκε στην Πάφο το περασμένο καλοκαίρι έπειτα από 14 χρόνια γνωριμίας. Η σχέση τους ξεκίνησε ως φιλική και μετά από χρόνια που ήρθαν πιο κοντά η αγάπη που ένιωθαν ο ένας για τον άλλο ήταν αρκετή για να μετατραπεί σε μια ευτυχισμένη σχέση.

Η σύζυγός του, σήμερα επέλεξε να του ευχηθεί μέσα από μια παλιά φωτογραφία, τότε που δεν υπήρχε τίποτα ερωτικό μεταξύ τους και ήταν δυο αγαπημένοι φίλοι. Η ίδια έγραψε

 

 “Πίσω στο καλοκαίρι του 2008... Νιώθω ευλογημένη που παντρεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο! Χρόνια πολλά μωρό μου!”

 

POYMPOYRAS

Επόμενο άρθρο

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για μια χειμωνιάτικη εξόρμηση στις ορεινές περιοχές
07/12/2017 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρόλαρε τους εργαζόμενους του Alpha με ένα...απίστευτο κεραστικό(ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian έχει γενέθλια - Μάθετε πόσα κλείνει!
23/10/2018 - 09:37

Βάσω Λασκαράκη: Η δημόσια ευχή του συντρόφου της για τα γενέθλια της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές του συντρόφου της, ο επιπλέον.. χρόνος και η απάντηση της ηθοποιού
19/10/2018 - 11:01

Τέσσερις νεκροί από πυροβολισμούς σε παιδικό πάρτι στο Τέξας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Άγνωστοι άνοιξαν πυρ έξω από το σπίτι οικογένειας
14/10/2018 - 19:05

Στάματησαν την κυκλοφορία και φώτισαν την Λεμεσό για την ΑΕΛ τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκλεισαν δρόμους και προκάλεσαν πανικό στο κέντρο της Λεμεσού για χάρη της ΑΕΛ
10/10/2018 - 11:06

Η ΑΕΛ γιορτάζει τα 88α γενέθλια της

Ένα από τα ιστορικότερα σωματεία της Κύπρου έχει σήμερα τα γενέθλια του
04/10/2018 - 08:17

Στη Νέα Υόρκη γιόρτασε τα 72α γενέθλια του ο Πρόεδρος Αναστασιάδης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η ευχή του και το δώρο που ζήτησε προκαλώντας τα γέλια των παρευρισκομένων
27/09/2018 - 22:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών

Πέθανε ο δήμαρχος Νέας Ζίχνης, μετά από πτώση από σκάλα

Νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο από το Σάββατο
Διεθνή

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

Υεμένη: 14 εκατ. άνθρωποι κινδυνεύουν από λιμό

Η κρίση «συνδέεται άμεσα με την ένοπλη σύρραξη» που μαίνεται στη χώρα

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ