Ψυχαγωγία

"Παντρεύτηκα τον καλύτερo μου φίλο"- Η συγκινητική ευχή στον Πούμπουρα ΦΩΤΟ)

O Σάββας Πούμπουρας μεγάλωσε κατά έναν χρόνο, αφού σήμερα έχει τα γενέθλια του.

Ο αγαπημένος Κύπριος παρουσιαστής δέχθηκε μια διαφορετική και συγκινητική ευχή από την σύζυγό του Αρετή Θεοχαρίδη. Το ζευγάρι παντρεύτηκε στην Πάφο το περασμένο καλοκαίρι έπειτα από 14 χρόνια γνωριμίας. Η σχέση τους ξεκίνησε ως φιλική και μετά από χρόνια που ήρθαν πιο κοντά η αγάπη που ένιωθαν ο ένας για τον άλλο ήταν αρκετή για να μετατραπεί σε μια ευτυχισμένη σχέση.

Η σύζυγός του, σήμερα επέλεξε να του ευχηθεί μέσα από μια παλιά φωτογραφία, τότε που δεν υπήρχε τίποτα ερωτικό μεταξύ τους και ήταν δυο αγαπημένοι φίλοι. Η ίδια έγραψε

 

 “Πίσω στο καλοκαίρι του 2008... Νιώθω ευλογημένη που παντρεύτηκα τον καλύτερό μου φίλο! Χρόνια πολλά μωρό μου!”

 

POYMPOYRAS

Επόμενο άρθρο

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για μια χειμωνιάτικη εξόρμηση στις ορεινές περιοχές
07/12/2017 - 13:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ: Το πρώτο δώρο για τα γενέθλια της και η πραγματική της ηλικία!

Πού σκοπεύουν να περάσουν τα γενέθλια, Χάρι και Μαρκλ;
04/08/2018 - 15:48

"Πάνω σε ένα βράχο τραγουδήσαμε το γενέθλιο τραγούδι της κόρης μου"

Το πάρτι γενεθλίων στο Μάτι Αττικής που κατέληξε σε αγώνα επιβίωσης...
27/07/2018 - 21:48

Ο Σάββας Πούμπουρας ως εθελοντής στο μέτωπο των πυρκαγιών! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το μήνυμα που στέλνει από την καρδιά της πύρινης κόλασης
24/07/2018 - 19:21

72 ετών γίνεται σήμερα ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

«Σε εξαιρετική κατάσταση» η υγεία του, σύμφωνα με τον γιατρό του Λευκού Οίκου
14/06/2018 - 10:57

70 χρόνια ένδοξης ιστορίας για την Ομόνοια Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται σε μια από τις πιο δύσκολες της περιόδους, όμως αυτό δεν αναιρεί την πορεία της
04/06/2018 - 09:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 Αυγούστου 1996: Οι σφαίρες του Αττίλα δολοφόνησαν τον Σολωμό Σολωμού (ΦΩΤΟ)

Αναδρομή στα τραγικά γεγονότα της Δερύνειας που συγκλόνισαν τη διεθνή κοινή γνώμη

"Δυστυχώς έτσι αντιλαμβάνεται τη δημοκρατία ο κ.Φαίδωνος!"

Εκφράζουν δημόσια τη δυσαρέσκεια τους η Επαρχιακή Επιτροπή και η Δημοτική Ομάδα ΔΗΚΟ

Κινηματογραφική διάρρηξη και καταδίωξη τα ξημερώματα στην Πάφο

Μπήκε να κλέψει, τον κατάλαβαν, έκλεψε αυτοκίνητο και το τράκαρε
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

Ο Τραμπ παγώνει την παράδοση των F-35 στην Τουρκία

Υπόγραψε το νομοσχέδιο για τον αμυντικό προϋπολογισμό

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ