Ψυχαγωγία

Παντρεύτηκε η Αφροδίτη Γεωργίου - Δείτε την ντυμένη νυφούλα! (ΦΩΤΟ)

Παντρεύτηκε η παρουσιάστρια Αφροδίτη Γεωργίου, τον άντρα της ζωής της, Στέφανο, σε μια βροχερή τελετή στην εκκλησία της Αγίας Ζώνης στη Λεμεσό. 

Η ίδια έλαμπε από ευτυχία και ο καιρός δεν αποτέλεσε ανασταλτικός παράγοντας για να χάσει το χαμόγελό της, ενώ έφτασε στην εκκλησία με γύρω της φίλους και συγγενείς να κρατούν ομπρέλες για να μην βραχεί.

Το νυφικό ήταν δημιουργία της  γνωστής σχεδιάστριας, Κάλιας Μονογιού, με ένα ρομαντικό πέπλο ενώ ο σύζυγός της επελεξε ένα κλασικό μπεζ κοστούμι με παπιγιόν.

Δείτε τoν γαμπρό, την ίδια ντυμένη νυφούλα αλλά και το παθιασμένο φιλί που έδωσε στον σύζυγό της.

gamos

αφροδ

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ:Δείτε την φουσκωμένη κοιλίτσα της και μάθετε πόσο μηνών είναι(ΦΩΤΟ)

Η Δούκισσα του Σάσεξ στο επίκεντρο του παγκόσμιου life style ενδιαφέροντος
20/10/2018 - 16:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

Η Γκουίνεθ Πάλτροου... νυφούλα - Δείτε πρώτη φορά φωτογραφίες από τον γάμο(ΦΩΤΟ)

Το ονειρικό νυφικό, ο γαμπρός και ο ξέφρενος γαμός μετά το μυστήριο
03/11/2018 - 13:30

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Ορλάντο Μπλούμ - Κέιτι Πέρι: Μετά τον χωρισμό ήρθε.. ο γάμος!

Ο χωρισμός, η επανασύνδεση και η μεγάλη απόφαση να παντρευτούν…
26/10/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας

Αυτοψία Οικολόγων στην κοινότητα Διερώνα της Λεμεσού

Ταλανίζει τους γεωργούς η διαρροή νερού από υδατοδεξαμενή

Υπο πλήρη έλεγχο η φωτιά σε αγροτική περιοχή της Αναρίτας

Η φωτιά κατέκαψε ένα εκτάριο ξηρά χόρτα και άγρια βλάστηση
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

Μάλτα: Ταυτοποιήθηκαν τρεις ύποπτοι για τη δολοφονία της δημοσιογράφου Ντάφνι

Οι έρευνες των ανακριτών βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο

tv news

Ορφέας και Αλέξανδρος πιάνονται στα χέρια... Ο Ορφέας βρίσκει την αφορμή...

Η Αθηνά τραυματίζεται σε μια συμπλοκή «Το Τατουάζ» Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μία ασύλληπτη τραγωδία... Ένα ειδεχθές έγκλημα με... σχιζοφρενικό «άγγιγμα»

Η σχιζοφρένεια χτυπά την πόρτα.. «Κάρμα» Κυριακή, Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 18/11/2018 - 20:20ALPHA NEWS