Ψυχαγωγία

Παντρεύτηκε η Αθηνά Οικονομάκου κρυφά από όλους - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά ντύθηκε στα λευκά!

Παντρεύτηκε η ηθοποιός Αθηνά Οικονομάκου, τον άντρα της ζωής της και πατέρα του παιδιού που περιμένει, Φίλιππο Μιχόπουλο.

Η λαμπερή ηθοποιός που διανύει τον έκτο μήνα εγκυμοσύνης της,ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου κρυφά από όλους και δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την πρώτη φωτογραφία του γάμου της, με το μονόπετρο.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Ο γάμος έγινε σήμερα στον τόπο καταγωγής της, στο Γύθειο όπου είχε καταφθάσει από χθες με τον άντρα της και στενούς φίλους και συγγενείς.

Μάλιστα, χθες βράδυ βγήκαν όλοι μαζί για να γλεντήσουν ως αργά. Η Αθηνά απαθανάτισε τις τελευταίες στιγμές ως "ελεύθερη και ωραία" στην αγκαλιά των κολλητών της αλλά και της μητέρας της... στιγμές τις οποίες μοιράστηκε με τους ακόλουθους της.

αθηνα

αθηνα

Ξεχωρίζει το σκίτσο του γάμου αλλά και τα τριαντάφυλλα στον στολισμό της τελετής.

 

αθηνα

Επόμενο άρθρο

Μάρθα Καραγιάννη:H υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο-Τί απαντά για την Κορινθίου

Το ξέσπασμα της γνωστής ηθοποιού για την επίθεση στη παράσταση και στην Κορινθίου
18/11/2017 - 13:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αθηνά Οικονομάκου «τρέλανε» τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Τα παιχνίδια με τον Μάξιμο με χριστουγεννιάτικη διάθεση...
11/12/2018 - 11:49

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει το νέο της.. χόμπι! (ΦΩΤΟ)

Η νέα "εμμονή" και οι φωτογραφίες από την πρώτη της προπόνηση...
29/11/2018 - 09:21

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την «λαμπερή» ζωή της

Η πιο συγκινητική εικόνα της ζωής της, η ψυχανάλυση και η κατάθλιψη...
20/11/2018 - 09:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα, ο βασικός πρωταγωνιστής

Στο μικροσκόπιο οι τιμές φρούτων και λαχανικών ενόψει Χριστουγέννων (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις χονδρικές αγορές βγήκαν λειτουργοί της επιτροπής προστασίας ανταγωνισμού
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

Ποινή φυλάκισης 3 ετών στον πρώην δικηγόρο του Τραμπ (BINTEO)

Ο Μάικλ Κόεν είχε δηλώσει ένοχος για φοροδιαφυγή και ψευδείς τραπεζικές δηλώσεις

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ